خواستگاری dead-end?

اگر یکی وجود دارد نشان می دهد در تلویزیون ما است که ایجاد گفتگو آن است که هند خواستگاری در Netflix بکشد. در نیمه راه میان یک فیلم مستند و یک واقعیت نشان می دهد آن را به ما طول می کشد به جهان از یک high-end دلال یا دلاله ازدواج مستقر در بمبئی و تلاش او برای پیدا کردن بازی برای یک دسته از ازدواج امیدوار سراسر هند و ایالات متحده است. بسیاری از اظهار نظر منفی است; این روند دیده می شود جنسیتی colourist, casteist و به نظر می رسد نه تنها مشروعیت بخشیدن اما جلال عمیقا برگزار کلیشه. مکرر با هدف تشویق بیشتر در زنان بیش از مردان به “انعطاف پذیر’, ‘تنظیم’ و انطباق است که به نام به عنوان نشانه ای از نابرابری بر روی صفحه نمایش. وجود دارد برخی از کسانی که شکایت در مورد ارائه یک چهره از هند که titillates غربی احساسات با تمسخر کشور است.

بسیاری از این مشاهدات درست هستند. نشان می دهد باعث می شود هیچ تلاشی برای کاغذ بیش از ماهیت روند. این خانواده برای اولین بار فرایند است که ماده از factly با استفاده از متغیرهای که در محل کار هستند و زمانی که نهایی ازدواج – چگونه به خوبی خاموش شما, آیا این دختر منصفانه و پسر بچه قد بلند چه زمینه خانواده (یک جانشین برای طبقه) شما آمده است که چگونه انعطاف پذیر هستند و شما به جای شخص دیگر نیازهای این که آیا شما در حال طلاق گرفته یا مجرد – تمام اینها مورد بحث در صف مقابل. در این جهان ازدواج یک اجتماعی معامله است که کشش به جای خواسته های افراد و فرایند است که آشکار می سازد بدون استخوان را در مورد این. انتقاد است که شاید غیر قابل توجیه است که آن را به ارائه یک زشتتر طرف هندی برای غربی عبرت. مشکل با نشان دادن آن نیست عدم صحت آن پایبندی به آن است.

شاید راه دیگری وجود دارد به خواندن این. در قلب خود این نشان می دهد یک اعتراف است. از محدودیت های ازدواج مرتب به عنوان یک مکانیسم است. آنچه که نشان می دهد این است که نگاهی به روند در آن بیشتر سنتی و حداقل محدود – سیما عمه, شخصیت ازلی دلال یا دلاله ازدواج به طور کامل ریشه در آن اخلاق و دستور زبان و ویژگی های افرادی که ثروتمند هستند به اندازه کافی به اجازه دهید هر باریک مواد ملاحظات آمده در راه روند و در حال حاضر به اندازه کافی برای رفتن از طریق تمام است که مورد نیاز آنها است. و در عین حال با وجود تمام شرایطی که مساعد نیست یک بازی موفق موفق است. وجود دارد و یکی از نامزدهای ترین مطیع زیادی که درگیر می کند اما گفته می شود حتی در این بازی شکست تا پس از نمایش ثبت شد.

نشان می دهد که ظاهرا در ستایش سنت ازدواج جالب است که نه تنها آن را با زحمت مبارک انتهای آن برگ داستان های بسیاری در اواسط راه است. ما به دنبال بسیاری از آرای خود را از طریق تعامل با دیگر نامزدها و در بسیاری از موارد آنچه ما می بینیم نیست چشمگیر شکست اما vaporous inconclusiveness. زوج های که به نظر می رسد با کلیک کردن فقط رانش دور. کسی که رفتن را از طریق فرایند مجدانه می یابد پاسخ در خارج از این فرآیند است. یک نفر تصمیم می گیرد به تمرکز بر روی حرفه پر رونق و به جای. آیا یکی است بسیار شیک و یا expansively باز به گزینه های, نتایج یکسان هستند.

آنچه نشان می دهد در نهایت برقرار است که حسابداری برای فردی با این حال به خوبی اجتماعی او و یا او ممکن است و با این حال کامل تسلیم شدن به سنتی کدهای این روند ممکن است چیزی است که مرتب از ازدواج به عنوان یک مکانیسم می یابد دشوار است به ارائه. وجود دارد چیزی است که از دست رفته برخی از عنصر حیاتی است که دست نیافتنی است. آن است که آیا ابتذال از فعل و انفعالات است که مانع هر گونه ارتباط عمیق تر و یا عدم حضور برخی ناملموس عنصر است که مانع از حتی کسانی که ظاهرا کلیک به آخرین مرحله چیزی amiss است.

و این با وجود این واقعیت است که نشان می دهد تلاش می کند آن بسیار بهتر است. داستان که در انتخاب پوشش به اندازه کافی تنوع دیدگاه. اگر از یک طرف ما بسیار سنتی خانواده که در آن پسر بچه ای است که به طور کامل تحت مادرش وحشی کنترل است و تا به حال کم و یا هیچ تعامل از نوع عاشقانه با جنس مخالف ما نیز دیگران که زندگی در خارج از کشور تمام زندگی خود را و صحبت کردن روان به زبان دوستیابی, روابط گذشته و heartbreaks.

قابل توجه است که وجود دارد در مجموع صداقت نمایش داده شده توسط دلال یا دلاله ازدواج و او استخدام یک طیف گسترده ای از ابزار های سنتی و مدرن در پیگیری. سنتی وجود منجم, مطابق, طالع بینی, چهره خوان که مدعی قضاوت در مورد آینده یک مسابقه بالقوه توسط یک نگاهی به نامزد عکس, و سپس ما یک مصنوع از امروز مربی زندگی است که کمک می کند تا نامزد طریق مرتب کردن بر اساس خود را چندپاره و فاقد تأثیرگذاری احساسات.

اگر هر چیزی شکست این نشان می دهد که آن را نتواند توضیح دهد که چرا ازدواج کار و چه چیزی باعث این نهاد بسیار با دوام. قریب به اتفاق از سرخپوستان هنوز ازدواج این راه با استفاده از دقیقا همان روند و همان معیارهایی است که مردم در این نمایش انجام دهد. آن را نشانی از نمایشگاه مجموعه ای کامل از زوج ها که نسل قبل که صحبت endearingly چگونه خود را بسیار منظم و مرتب مسابقات به پایان رسید کار فوق العاده خوب. اما وقتی که می آید به این نسل آن را به ما ارائه با یک تصویر است که کاملا متفاوت است. شاید آن حاکی آینده این موسسه به عنوان افراد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به طور کامل متوجه شدم نسخه از خود را دارند.

هنگامی که ما واکنش نشان می دهند به یک نمایش شبیه به این, ما واقعا علاقه مند در سیگنالینگ که ما که هستیم. Outraging در این نمایش با تاکید بر ارزش های عزیز. نشان می دهد دارای یک آینه به چیزی واقعی حتی اگر درمان و تاب برای تلویزیون است. آن را نمی کند به دنبال یک نظر یا ارائه ذهنی سایه در هر صورت آشکار و حس. اما آن را به یک موقعیت در نهایت. هر کسی طراحی نشان می دهد که مایل به جلال روند را به سختی انتخاب مجموعه ای از داستان های که در آن هیچ کس ‘برنده’. آنچه به ویژه جالب است که کسانی که فکر می کند خود را به عنوان پیشرو ناراحت هستند و کسانی که راحت با سنت ها اطمینان. که در واقع باید آن راه دیگری در اطراف.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im