مردی برای تمام فصول

خواننده عزیز اجازه دهید من به شما التماس کردن به یک نگاه خوبی در انسان بر روی جلد مجله ما این هفته است. شما آن را پشیمانی نیست.

من امیدوارم که شما قادر به نوشیدن است که چون در یکی از شکوه, فاستونی, عکس, عکاس, تونی Avelar گرفتار جوهر از این داستان Howard LaFranchi می گوید. که لباس هایی که دیگر ؟ که دستورات حضور چنین? که پس palpably تابش تعلق حکمت ؟ چه کس دیگری می تواند سران دولت احساس دانش آموزان شیطان با بالا بردن اوت ابرو?

یکی ممکن است تماس جورج Shultz بازگشتی. البته او نه تنها انسان دارای چنین ویژگی های این روز است. اما او می پوشد گوشته یکی از بزرگترین دولتمردان در تاریخ آمریکای مدرن با قرار دادی جارچی و impeccably گره استنفورد کراوات. در زمانی که خیلی از دنیای سیاست و سیاست به نظر می رسد unmoored و نامشخص آقای Shultz است که تجسم زندگی برعکس – یک یادآوری از سنگ امریکا یک بار بود در امور بین المللی.

اما نوستالژی نیست یک دلیل برای انجام یک داستان پوشش. برای یک سازمان خبری است که معتقد است در قدرت پیشرفت آینده است که بسیار جالب تر است. پس چرا جورج Shultz در حال حاضر در سال 2020? (جدا از افسانه, عکس, البته.)

یک دلیل واقعا. او سازنده است.

که جان آدامز’ کلمه به عنوان بنیانگذار نگاه برای افرادی که نمی شد تماشاگران و یا صرفا منتقدان مشتاق به نقطه تنها چیزی اشتباه بود. مقاله نویس نیویورک تایمز دیوید بروکس تماس آنها بافندگان – افرادی که با جعل اتصالات جستجو برای راه حل و کمک به گره جامعه با هم است.

این چیزی است که مانیتور می ایستد. اغلب سازمان های خبری از جمله مانیتور هستند در نظر گرفته که در آن خوانندگان فکر می کنم ما ایستاده در چپ و راست محور از سیاست است. نمایشگاه به اندازه کافی. در یک زمان از قطبش همه ما می تواند ایستادن برخی از موشکافی در مورد اینکه آیا شخصی ما عقاید سیاسی هستند خدشه توانایی ما برای پوشش طیف کامل از اخبار – و نه فقط دیدن از طریق آبی یا قرمز ،

اما مانیتور به دنبال در نظر گرفته شود را روی یک محور. که می تواند نگاه به جهان ترین مشکلات مقاوم – از تکثیر سلاح های هسته ای به نقض حقوق بشر به تغییر آب و هوا – و نه بی کس و یا مغناطیسی به حزبی صحبت نقاط بلکه حفظ آب و چشم و عملی امید ؟ که می تواند ساخت و احترام با احترام حتی در ملامت? آقای Shultz صرف یک حرفه ای به دنبال به انجام درست آن.

نگاهی به عنوان مثال از هوارد داستان که در آن آقای Shultz شناخت قدرت لحظه ادای احترام کردند در یک نظامی شوروی قبرستان و گفت که این مردان مانند او تا به حال در جنگ جهانی دوم برای جلوگیری از هیتلر. سال بعد روسها هنوز از یاد برد که حرکت.

“این به شما می آموزد که اگر شما نشان می دهد توجه به چیزهایی است که سزاوار آن انتقادات خود را از چیزهای دیگر حمل وزن بیشتر به جای اینکه فقط مهم در سراسر هیئت مدیره,” او می گوید Howard.

باید که یک رجعت? و یا حزبی? باید این روز از جورج Shultzes جهان از بین رفت به Twitterverse که در آن نقطه به ثمر رساند و خلوص اغلب به نظر می رسد بالاترین استانداردهای برای موفقیت ؟ آقای Shultz برای یکی نمی کنم.

به همین دلیل است که او را آقای Shultz. و ما را پوشش میدهد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im