یک بیماری بدتر از Covid?

کمتر از یک ماه پیش هر کسی که بود کسی در بنگلور – از وزیران به پزشکان برجسته و صنعتگران بود تبریک بنگلور برای داشتن کمترین Covid-19 ميزان عفونت در میان شهرستانها در هند و به آرامی اشاره به برخی از اعتبار خود را برای داشتن مناسب توصیه کارناتاکا دولت است. امروز وقتی بنگلور قرار است به میان بدترین عفونت بهبود و میزان مرگ و میر در کشور هستند کسانی که صدای نسبتا آشکار با غیبت خود را.

اما این همه نیست. در حالی که بنگالور ممکن است قطعا نمی توان به طور خاص به آن قطعا در اخبار به تازگی برای بیمارستان هر دو دولتی و خصوصی تبدیل کردن COVID +ve بیماران دور برای عدم پزشکان و پرستاران آموزش دیده. ما نیز خواندن داستان وحشتناک از بیماران در حال تبدیل شده به دور از یکی دو یا سه اما از ده ها تن از بیمارستان و بیماران در حال مرگ حاصل از عوارض تنفسی و یا مادران زایمان در پیاده رو.

یکی می تواند نوشتن پایان نامه در دولت بی تفاوتی به ایمنی و رفاه پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی حتی به عنوان ما تند قاشق و بشقاب افتخار خود را به عنوان Covid-رزمندگان. و در عین حال عقل سلیم کشیده است که کمبود پزشکان ذکر شده است توسط بیمارستان ها در زمانی که این واقعیت است که بیمارستان ها تقریبا خالی از سایر دسته از بیماران است. چند بيمار شده اند مراجعه به بیمارستان برای عمل جراحی OPDs و یا بیماری های معمول و مانند. من خودم در بازدید از یک بیمارستان یا دو برای مواقع اضطراری حادثه مربوط به یک قوم در طول COVID مستند و بیمارستان های نسبتا عاری از بیماران. پس چگونه است که این نه آزادی برخی از پهنای باند از پزشکان و پرستاران ؟

اگر پزشکان و یا خانواده خود را در حال ترس برای زندگی خود و یا که از عزیزان خود را, آن است که تا حد زیادی قابل فهم اگر آنها تمایلی به خدمت خود سوگند نامه بقراط در این زمان فوق العاده ای. در حالی که نیروهای دفاع گفت: ممکن است به طور آگاهانه امضای کردن زندگی خود را زمانی که آنها انتخاب برای حرفه خود همان به سختی می توان گفت از پزشکان یا سایر کارکنان بهداشتی درمانی. علاوه بر آن است که زندگی خود و کسانی که ما به سوال چه مقدار از آنها باید یا باید برای مراقبت از زندگی خود را هنگامی که ما در حال نشستن پناه میبرند امن در خانه های ما ؟ بنابراین حتی کمبود پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان ها در حساب از این عامل ترس قابل فهم است و اگر ما رنج می برند (بودن تبدیل شده به دور از بیمارستان) می آید از آن جنبه به تنهایی پس از آن باشد. ما هیچ کس را به قاضی آنها را هنگامی که ما در حال قرار دادن آنهایی که زندگی ما بر روی خط.

اما جایی که من موضوع را با بسیاری از بیمارستان ها این است. این گزارش روزانه تنها سه روز پیش (15 ژوئیه سال 2020) از کلمبیا آسیا – شرکت بیمارستان در بنگلور – ارائه لایحه برآورد تومان. 9 لاخ برای 10 روز پس از درمان. و البته آن است که نه تنها داستان در نوع خود است.

تاسف خانواده تا به حال به تلاش برای بیمارستان دیگری با ونتیلاتور حتی به عنوان وضعیت بیمار به سرعت رو به وخامت گذاشته.

ظاهرا بالاتر از برآورد شامل Rs 2 لاخ برای بررسی های آزمایشگاهی, Rs 1.4 لاخ برای یک حرفه ای هزینه 75,000 تومان و Rs 3 لاخ دارو تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی.

وقتی پرسیده شد که به نظر پاسخ از بیمارستان مدیریت امانت باور نکردنی بود, یعنی,, و من نقل قول روزانه: “ما مایل به اشاره است که او نه تایید Covid مثبت و نه او اشاره شده توسط دولت است. هر بیمار در چنین وضعیتی است که با توجه به برآورد تنها. این به این معنا نیست لایحه نهایی ارائه شد. تمام بيماران پس از تایید Covid مثبت در حال درمان در انطباق با دولت قوانین که Columbia Asia مرتکب به دنبال قاعده مستثنی”

آره راست. یک اسب شاخدار با شش پا و سه دم را ارائه معتبر تر داستان است. ما انتظار می رود به این باور است که این بیمارستان را مسترد کل پیشرفت خالص دولت نرخ! بیمارستان می تواند تصور کنید که این برآورد به صورت کاملا ناشناخته بیماری به یک برآورد از داروها برای Rs. 3 lakhs; اما آنها نمی تواند تصور کنید که واضح ترین و علت احتمالی مانند COVID-19 در شایع زمینه!

من ساده به اندازه کافی به این باور است که پزشکان و بیمارستان ها در جامعه هستند هیچ چیز به جز بازتابی از مردم عادی و معمولی کسب و کار که در جامعه. اما ما آنقدر فاسد است که ما باید به سود حاصل از مطلق بدبختی انسان? و حتی اگر نمی خواهید به طوری که سود توسط چه منظور از قدر ؟ که حیاط-چوب هستند و بیمارستان ها به نقل از جمله پوچ نرخ ؟ چرا باید هر حرفه ای هزینه برای یک پزشک تومان. 75,000 برای یک بیمار در یک کشور مانند ما حتی قبل از این مشکلات شناسایی شده است? چه نوع از رتبه متعفن و fetid احتکار این است ؟

دولت را نگه می دارد تکرار است که چنین آشکار احتکار توسط بیمارستان های خصوصی خواهد بود تنبیه کنید. اما حقیقت این است که ما هرگز چنین penalisation. حداقل هیچ نمونه و تنبیهی خوب تا به حال شده است را به اعلان عمومی برای چنین زمخت موارد است. مشکل این است که بسیاری از دولت ها چه در ایالات متحده و یا در مرکز کمی اعتبار در حال اجرا خود را در بیمارستان ها با هر اندکی حرفه ای و کارآمدی. همه چیز یعنی همه چیز, است, بازی, برای احتکار و رانت. نظارتی از حرفه پزشکی برای دهه شناخته شده بود در میان فاسد ترین نهاد در کشور است. دولت بیمارستان ها در قتلگاه. بیمارستان های خصوصی به طور فزاینده شده است نمایش خود را به عنوان ساده احتکار مراکز (فراتر از سود و مراکز) با چنین شاخص های خود را برای پزشکان عملکرد عنوان: OPD-به-در-بیمار نسبت تبدیل درآمد صورتحساب در هر بیمار و فروش دارو از داروخانه به ازای هر بیمار درآمد تولید شده توسط هر دکتر در هر بیمار از آسیب شناسی تعداد پرداختی تکرار-بازدیدکننده داشته است بیمار تولید شده توسط هر دکتر و بسیاری دیگر.

شده است وجود دارد بحث زیادی از مسئولیت اجتماعی شرکت ها در سال های اخیر است. چنین رتبه-احتکار است که به سختی سازگار با مسئولیت اجتماعی شرکت ها? آن است که آیا شرکت های هواپیمایی سرقت کردن تعرفه های خود را پنج بار هنگامی که وجود دارد یک ابر پشت سر هم و یا زمین-اسلاید در Ladakh دره یا یک شرکت دارویی کاملا overpricing دارو راه خود را فراتر از R&D صرف و یا تجار و بازرگانان احتکار کالاهای ضروری در کمبود اقتصاد و یا بیمارستان ها به شدت overpricing خدمات خود را در طول یک بیماری همه گیر — همه آنها قیمت gougers.

اینها همه ضد اتباع زنگ ملت از درون در برابر آنها عظمت قوانین زمین باید رخ مانند یک تن آجر. اما افسوس! است که در آن عظمت ما قوانین و یا برای که ماده قانونگذاران و مجریان قانون?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de