مک بوک ایر و بررسی در بدترین زمان ممکن

ما در coronavirus-آلوده جهان ما در حال تحقق است که ما بستگی زیادی در ما لپ تاپ وب کم و… آنها خوب نیست. وال استریت ژورنال را جوانا استرن در مقایسه با جدید مک بوک ایر به Dell XPS 13 گوگل Pixelbook رفتن و مایکروسافت Surface لپ تاپ 3.

نکته: آخرین چیزی که جهان نیاز به طی یک همه گیر جهانی و بحران اقتصادی است این لپ تاپ نقد و بررسی.

مقابل: این بررسی این است که دقیقا آنچه جهان نیاز دارد—حداقل در جهان را به خود. لپ تاپ ما همه چیز را در این خود-جداسازی لحظه. (در واقع من لپ تاپ فقط به من یک مدل موی.)

در حال حاضر, اگر لپ تاپ خود را شکست خورده است شما جدید اپل مک بوک ایر یکی از شما می خواهید.

در اواسط ماه مارس اپل شروع به حمل و نقل یک نسخه جدید از محبوب خود و ورود به سطح لپ تاپ با چند اولیه تغییرات: سریعتر Intel Cor e پردازنده های جدید صفحه کلید و 200 دلار کاهش قیمت به $999 که در آن بود و چند سال پیش.

جدید مک بوک ایر به نظر می رسد درست مثل قبلی مک بوک ایر جز جدید و بسیار بهبود یافته صفحه کلید.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

به طور معمول ما در نظر گرفتن این تغییرات بیش از حد افزایشی به صورت اختصاصی نقد و بررسی توسط ارادتمند شما. اما اجازه دهید به شما یادآوری کنم من 2019 زمانی که من در کنار همه دیگر روزنامه نگاری در دستور کار به گزارش اپل بزرگترین اشتباه در سال: “پروانه” صفحه کلید.

در مورد شما نمی شده است با نگه داشتن صفحه کلید (مورد علاقه من نیست, واقعی, واقعیت نشان می دهد): در سال 2015 اپل شروع به استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان یک پروانه مکانیزم به جای قبلی “قیچی” مکانیزم استاندارد صنعت. این فعال نازک لپ تاپ طراحی هر چند قابلیت اطمینان مشکلات از جمله تکراری و یا از دست رفته کلید پرس—ادامه داد: برای سال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما خرید یک لپ تاپ جدید فقط برای یک صفحه کلید بهتر? چقدر مهم است, وب کم های با کیفیت را برای شما در حال حاضر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

من 2018 مک بوک ایر به حال نسل سوم از پروانه صفحه کلید—با نام مستعار اپل سوم سعی در گرفتن آن را حق. کلید شکست ، من استدلال دوباره و دوباره پروانه ای کشته می شود.

من در حال حاضر با افتخار می گویند در مورد جوانا استرن در مقابل وحشتناک فجيع صفحه کلید مک بوک بسته است. برنده ؟ شما.

درجه های جدید سحر و جادو صفحه کلید مانند یک در 16-inch MacBook Pro منتشر شده در ماه نوامبر—حقوق همه اشتباهات از گذشته است. این باعث می شود لپ تاپ تقریبا کامل است. در واقع وجود دارد تنها یک مشکل کوچک من کشف کردم با این چیزی که من احتمالا هرگز متوجه شده ام قبل از coronavirus آمار و کل جهان پناه در محل و پریدند در زوم: وب کم داره.

بر خلاف لعنت پروانه کلید های قبلی مک بوک ایر جدید کلید ها مطرح شده و رضایت بخش به نوع ،

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

من تصور کنید که شما ترجیح می دهم به خواندن یک کتابچه راهنمای خودرو بیش از یک طولانی بررسی لپ تاپ در حال حاضر, بنابراین من نوشته شده است این در ساده skimmable فرمت. اجازه دهید به!

طراحی: آن را سخت به درک که هوا بسیار سبک وزن و (2.8 کیلو) و نازک (0.63 اینچ ضخامت دارد) طراحی که طولانی ترین سفر از روز من در حال راه رفتن از تخت به میز. اما زمانی که من بازگشت به قراردادن همه چیزهای من در حمل و نشستن در یک تنگ وسط صندلی من قول می دهم من هم به دوست داشتن این دستگاه ترکیبی از حمل و قدرت.

صفحه کلید: آن را سخت بدانید که اگر satisfyingly فنری در عین حال آرام کلید های افسانه خود را و یا فقط یک خوش آمدید امداد پس از سال ها از تخت با صدای بلند و در عین حال ظریف پروانه های arrow. شما می دانید چه ؟ من با رفتن به “افسانه است.”

پس از آن پروانه کلید شروع به نشان دادن مسائل پس از چند ماه از استفاده از, من می خواهم تردید به اعلام همه چیز ثابت شده است. من خوشحال به گزارش که شش ماه به استفاده از 16-inch MacBook Pro, من تا به حال هیچ مسائل با صفحه کلید جدید. در واقع آن را در حال حاضر احساس می کند و حتی بیشتر شکسته-در—مقابل شما می دانید فقط شکسته.

مک بوک ایر را با کیفیت 720p کم در نور کم در سمت چپ در مقابل یک 2010 MacBook Pro را 480p دوربین مناسب.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

وب کم: در زمان دیگری زمانی که ما به طور منظم به صحبت کردن با دوستان و همکاران به صورت چهره به چهره من ممکن است فراموش کرده اند به اتمام هوا 720p, وب کم. اما نه در حال حاضر.

حتی زمانی که شما در حال ضبط از طریق وب کم و نه تصویری-چت آنلاین, تصویر دانه دار. به عنوان شما را ببینید در تصویری گوگل Pixelbook می دهد بهتر است با رزولوشن 1080p و خیلی بهتر و واضح تر تصویر با کیفیت. احمقانه ترین چیزی است ؟ من 10 ساله مک بوک 480p گیری می کند بهتر در نور کم تولید و صاف و روشن تر تصاویر در برخی از موقعیت ها.

مطمئن شوید که وجود دارد محدودیت فضا در صفحه نمایش لپ تاپ—و ما نمی رفتن در اطراف مانند احمقها عکس گرفتن از مسائل با ما لپ تاپ—اما برای بزرگ من می خواهم استدلال می کنند ما سزاوار یک دوربین نیست که ما را با چهره های شبیه به نقاشی امپرسیونیست. در عوض من می خواهم پیشنهاد خود را با استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را برای مهم تماس های ویدئویی.

عملکرد: با جدید پردازنده های اینتل اپل وعده داده تا دو برابر عملکرد در هوا جدید. در $1,299 بررسی واحد که دارای یک پردازنده چهار هسته ای پردازنده پردازنده Core i5 و 8 گیگابایت حافظه RAM سیستم به اندازه کافی اسب بخار برای رسیدگی به یک دوجین یا بیشتر مرورگر Safari زبانه سیب موزیک شل و یک تعداد انگشت شماری از برنامه های کاربردی دیگر.

مک بوک ایر دارای یک حسگر اثر انگشت.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

وجود دارد یک استثنا: مرورگر گوگل کروم. زمانی که من اخراج کردن کروم و استفاده از آن به عنوان مرورگر اصلی با ترکیبی از اسناد گوگل درایو و جیمیل زبانه دستگاه کاهش یافته است. در زمان آن را به عنوان گاهی اوقات در زمان وزش فن صدا مانند آن را آماده برای راه اندازی سیستم به مدار.

زمانی که من شروع به فشار سیستم و حتی بیشتر—به طور همزمان در حال اجرا Chrome با بسیاری از زبانه ها, GarageBand, Adobe Premiere و بیشتر—در حال چرخش توپ رنگین کمان من شد نزدیک همراه است. در درجه رسیدگی خواهد شد بسیاری از افراد نیاز دارد اما نه برای جوانب مثبت.

من در حال حاضر گلدیلاک به دنبال از بین نمی-قدرتمند-هوا به اندازه کافی و بیش از حد بزرگ 16 اینچ Pro برای فقط سمت راست 13-inch MacBook Pro با صفحه کلید جدید. (خوشبختانه این شایعات می گویند آن را در راه خود را.)

ذخیره سازی: هوا در حال حاضر می آید با یک پایه 256 GB از ذخیره سازی تا از دوام 128 GB. ستایش بود!

عمر باتری: متاسفانه وجود ندارد عمر باتری دستاوردهای جدید هوایی. مانند مدل قبلی اپل وعده در تمام طول روز عمر باتری و 11 ساعت از بی سیم های وب در حال دیدن سایت. در زندگی واقعی من هرگز آن. انجام معمول من کار با روشنایی در حدود 75% من شده است و آن را فقط در مورد هفت ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد خواهد شد که شما از طریق صلیب کشور پرواز—هر زمان که ما می توانیم آن را دوباره.

با تنظیم روشنایی در 65% جدید هوا جریان ویدئو برای نزدیک به 9 ساعت قبل از conking کردن; جدید Dell XPS 13 به طول انجامید 10.5 ساعت.

صحبت از شارژ وجود دارد دو USB-C پورت. آزاردهنده و هر دو آنها هنوز هم زندگی می کنند در سمت چپ دستگاه است. آیا هیچ کس در اپل خواب در سمت راست از روی تخت ؟

مک بوک ایر هنوز هر دو USB-C پورت در سمت چپ و آن را سخت به اتهام اگر یک خروجی است که در سمت راست خود را.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

صفحه نمایش لمسی: اگر شما OK تعویض تیم ها از مک به ویندوز و یا حتی Chrome OS رقبای بالا—از جمله HP Spectre, Dell XPS 13 و PixelBook رفتن باید با لمس صفحه نمایش. عمر باتری طولانی تر بیش از حد.

اپل کشیده است آن خط در شن و ماسه: مکینتاش صرفا برای کیبورد و trackpad/تعامل ماوس. اپل جوانب مثبت برای آن همه—صفحه کلید, ماوس لمسی و قلم.

برای برخی از, آن را به تصمیم گیری بین $999 12.9 اینچی اپل نرم افزار و 13.3 اینچی مک بوک ایر دشوار است. هر دو قادر هستند بسیاری از کارهای مشابه (ایمیل, مشاهده, ویرایش عکس, و غیره.), و آی پد نرم افزار دارای انعطاف پذیری بیشتری به ویژه هنگامی که $349 اپل سحر و جادو صفحه کلید با لای شیار کشتی در مه.

من قصد دارم به بررسی کنید که زمانی که آن می رسد. بله یکی دیگر از زندگی در حال تغییر ابزار بررسی در زمانی که تقریبا همه شما در مورد نگران است.

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de