مراسم تجلیل از آبشاری در جمله از سران دولت. در چین میلیون ها نفر از طرفداران او سوگواری. در ورزش جهان, بازیکنان, در انجمن ملی بسکتبال (NBA) بازی در زمان 24-دوم نقض به افتخار بازی خود را با شماره. جوایز گرمی یکشنبه شب ادای احترام به او. در استرالیا, مسابقات تنیس, بازیکنان نوشت: “RIP کوبه” در کفش خود را. اروپا فوتبال ستاره extolled او را در توییتر.

سابق بسکتبال ستاره کوبه برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در جنوب کالیفرنیا همراه با یکی از چهار دختر 13 ساله Gianna. پرواز پر شده بود با پدر و مادر و دختران از جمله یک مربی در Orange Coast College, درگذشت همراه با همسر و دختر و یک زن مربی تیم بسکتبال. اورنج کانتی, مامان و دختر نیز شماره در میان نه روی.

برایانت بود بدون شک یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال NBA در تاریخ است. طولانی خود را از 20 سال زندگی حرفه ای در سال 2016 میرسد این دوره از Michael Jordan, LeBron James. برایانت موفقیت برگزار شد تا در برابر هر دو از جمله 18 all-star game حضور و پنج NBA همه با لس آنجلس لیکرز.

به عنوان یک نوجوان برایانت بسکتبال استعداد آنقدر شگرف و بنابراین آشکار او قلم و تدوین شد به طور مستقیم به NBA در سن 17 سالگی به سرعت تبدیل شدن به یک ستاره. در اوایل 20s خود را شخصی شهرت در زمان یک ضربه عظیم زمانی که او به اتهام تجاوز جنسی: کت و شلوار مدنی در برابر او بود و در نهایت حل و فصل در خارج از دادگاه.

اما در سال های بعد خود را خارج از دادگاه رفتار به نظر می رسید خود را برای بازیابی جای افتخار — عمدتا آشکار خود گذشتگی برای همسر و چهار دختر.

به تعجب از برخی که او را دیدم تنها به عنوان یک ورزشکار پس از بازنشستگی او ادامه داد: به اکسل در هر سرمایه گذاری کسب و کار و هنر, برنده جایزه اسکار خود را برای فیلم کوتاه انیمیشن “عزیزم بسکتبال.” او همچنین ترویج حرفه ای بسکتبال زنان شاید در حال حاضر شاهد یک آینده وجود دارد برای Gianna در حال حاضر یک بازیکن با استعداد.

آنچه بیشتر در او ممکن است انجام داده اند هرگز شناخته شده است. اما حتی در یک زندگی کوتاه او در سمت چپ پایدار خاطرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im