کمی دانش و چیزهای خطرناک

کلاس رفتن به اتصال opns

Namastey! یک عمل پستال مانند “یوگا” برای آغاز اولین گام در اجتماعی فاصله در حال حاضر پذیرفته شده در سطح جهان است. دیگر بیشتر از احترام به عنوان “لمس مقدس تو پا” باید فورا ممنوع است. پا ممکن است حامل ویروس و شهوت انگیز نیت در واقع ممکن است تضعیف ایمنی موقت در پیشگیری از کافی جریان خون به قسمت های بالایی بدن است. بیایید ببینید که بدن های مذهبی و حزب سیاسی است که برای اولین بار به ممنوعیت آن در زمینه های اجتماعی فاصله!

این یک جسورانه غیر منتظره و فوری گام PM گرفت که این مهم در جلوگیری از گسترش این بیماری است. وجود دارد ممکن است بیشتر باید انجام شود به عنوان علم و اطلاعات آشکار و حتی به عنوان کشور چرخ دنده تا برای یک رکود اقتصادی (قابل قبول آیات ویروسی هولوکاست). دستمزد تا حدودی بازپرداخت در بخش دولتی و خصوصی. به عنوان یک اقتصادی تعطیل از انواع پیش بینی شده است, دنده محافظ, عفونی مواد مخدر با ادعای کاهش ممکن است خراش خزانه داری. کل ذخایر خارجی باید توسط تخلیه $15bn اما که پیش بینی شده بود. در مبارزه با این اعلام نشده pandemic, هندی, بهداشت و درمان باید پایه منحنی از جایی که آن را باید تنها تشدید می شود.

پرسنل پزشکی را همیشه در حال پایین مردم/medico نسبت اما در مورد مثبت موارد قرنطینه نگهداری روزانه پیشنهاد داروها ممکن است به اندازه کافی. در موارد که در حال پیچیده عمدتا با ديسترس تنفسی مکانیکی تهویه پشتیبانی مورد نیاز است. دو شرکت ماهیندرا شاید ودانتا متعهد شده اند بیش از یک لاک زدن, هواکش در کوتاه ترین زمان ممکن. که افزایش کلی محافظ-درمانی برای تمام زمانها.

عالی بود فکر توسط دولت به محو خط بین خصوصی و عمومی بهداشت و درمان. بیمار می رود به بهترین تسهیلات مورد نیاز است. وجود دارد Jan – Dhan, Aayush توسط وزارت به مراقبت از هزینه های. من تعجب می کنم اگر وجود دارد یک بند Medi-ادعا می کنند سیاست هایی که disallows پرداخت برای بستری شدن در بیمارستان در طول یک بیماری همه گیر. در موارد مرزی, تازه, سیاست های را می توان صادر و در حضور بیماری و EMI است تنظیم شود در طول زمان در هیچ-سود-بدون از دست دادن پایه و اساس. امور مالی و سلامت وزارتخانه می تواند گواهی اوراق قرضه به اثر است. بار برای “دارا” به به “را ندار”

وجود دارد که این موضوع از کارگران روستایی به مهاجرت در انبوهی به روستاهای خود. که ممکن است کمک با احتیاط در را ساده زندگی, سبک زندگی, مواد غذایی و سبزیجات تازه و تمیز کردن هوا و آب آنها ممکن است در کاهش بروز به جای زندگی تیره رنگ در محله های فقیرنشین های قبل از استفاده آب در درون یک خانواده و نامناسب بهداشت در تنگ کبوتر سوراخ. آنها درخواست خود را برای اجتماعی فاصله. پس از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی ارائه جیره غذایی ماسک و فرضی داروهای مشابه همین کار در حال انجام است, در, شاید 1/3rd هزینه. چه باید تکمیل کل زن سبک و جلف از درمان این است که به ارائه حداقل دو فن در هر منطقه مرکز.

این آمار باید نگه دارید اما از هم اکنون دهلی نو 49 آلوده مورد و 2 مرگ و میر. ملت گسترده است 909 آلوده و مرگ و میر 23. ممکن است تغییر کرده باشد. در بسیاری از موارد در دهلی نو و نیدا مربوط به تماس با بیگانگان بنابراین ما دقیقا در مرحله سوم. آن است که هنوز یک تماس فرد به فرد.

اکثر موارد در کرالا اما به همان نسبت مرگ و میر هستند ، ماهاراشترا است گسترده تر گسترش احتمالا تا کنون وجود دارد unscreened گسترش دریا و هوا سفر از بمبئی. برخی از این هنوز هم ممکن است ضروری برای کلید-واردات/صادرات اما تحت سخت نمي شود. دولت آگاه است و کاملا باز در مورد impendent وضعیت اقتصادی.

RBI مگا financers شاید کار یک شبه به ماهی شناور ارز به عنوان آب حل و فصل کردن.

غم انگیز است که ایتالیا تا به حال 969 مرگ و میر در یک روز و در مجموع 9.000. ما تا به نوعی تبدیل به ترین مردد کشور, اما آنها یک فرهنگ از بیرون آمدن از چاله و در عین حال بالا رفتن. آنها بزرگترین اقتصاد جهانی و در جایی پولی ضرر و زیان ناشی از تعطیلی کامل می کند تبدیل به یک جایگزین آسان.

خود فرهنگ است که شاید متنوع تر از ماست. معروف جاز, جشنواره, برگزار شد, New Orleans, نزدیک به پایان بهمن و “مردی Gras” انتخاب نشده توسط دولت فدرال در حال حاضر نسبت به 500 مرگ و میر رخ داده است پس از آن.

چیزهای خطرناک هستند بی حد و حصر الکترونیکی بولتن شما در حفظ و گرفتن زمانی که تنها سایت شما نیاز به رفتن است خود دولت است و یا این که. این کاملا یک حواس پرتی به عجله ذهن re-یادگیری به حل و فصل کردن در آسایش فکری, موسیقی خوب خواندن. من اغلب بیش از معتبر متون به عنوان Bhagwat Purana در حال حاضر در دسترس در پنگوئن لطف بی عیب و نقص ترجمه توسط مردی بسیار دانا. پس زمینه است که پادشاه Parikshit که تنها هشت روز برای زندگی, می پرسد سیج Shukdev به روشنگری او به طوری که او برسد “نیروانا” یک مفهوم دائمی رهایی از چرخه تولد و مرگ به عنوان تعریف شده در متون ودایی.

دیگر خطرناک هستند تعداد پیشنهادات شما در گمانه زنی در بازار سهم است. هیچ چیز اشتباه است اما کمی منحرف زمانی که میلیون ها نفر در معرض خطر هستند از زندگی خود را و یا اصلا یک 50 تومان توجه داشته باشید برای خرید یک میدان وعده غذایی برای خود و کودکان گرسنه. “تو یک مرد بهتر از من Ganga Din”

روح انسان دوستی باقی مانده است. تنها ما در حال حاضر قادر به. جنبش آزادی تا به حال کمک های مالی از Bajaj بيرلا آغا خان. امروز ما باید یک خط به بالا از شیو ندار (770 Cr) تاتا (500Cr), Ambani (437 Cr) و بسیاری از من درود می فرستم به. تجمعی کمک های مالی فرد ممکن است در واقع در بالای لیست.

همه گیر بیش از ما باید شجاع جدید هند است. دقیق کار فرهنگ است. تعاونی طرز فکر در محل کار شاید در یک نگاه جدی در قرار دادن ترمز در جمعیت و متوقف کردن یک اسلاید از یک نسل جوان از سقوط طعمه به مواد مخدر تفریحی.

مطمئن شوید که پزشک باعث می شود پول خود را از مردم بدبختی. باید آن را در راه است که بیمار بدبختی به پایان می رسد و پس از آن خود را!

“من می توانم خلاصه کنم من زندگی را تجربه فقط در سه کلمه “زندگی ادامه دارد” – رابرت فراست

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de