یک کلکته گرايش: توجه به Athawale: ما شده اند از بین بردن مواد غذایی چینی در حالی که در حال حاضر

عضو مجلس آقای Ramdas Athawale در اخبار, در حالی که پیش برای مبارزه با Covid-19 به سادگی با درخواست آن را به ترک خواسته است سرخپوستان به تحریم رستوران چینی زیرا همانطور که همه ما می دانیم که قطعا تاثیر دولت چین و نه به سادگی از شهروندان هند که اجرای رستوران چینی.

به صداقت سرخپوستان شده اند, از بین بردن چین و یا دقیق تر مواد غذایی چینی برای مدتی در حال حاضر. بسیاری از سال پیش, یک رستوران چینی در کلکته محله بسیار محبوب پس از آن به خوبی آماده شده و معتبر غذاهای خریداری شده توسط Bengalis از آن اصلی چینی مهاجر صاحبان. با توجه به افسانه ای فارسی مهارت های در حال اجرا یک کسب و کار موفق, آنها تصمیم گرفت به جای چینی کارکنان آشپزخانه با بنگالی آنهایی که من حدس زدن آنها آب از نزدیکی بنگالی فروشگاه شیرین چون همه چیز شد شیرین و چرب. خیلی وحشتناک بود این مواد غذایی تبدیل شده است که حتی محلی CPM تجارت اتحادیه bete noire از همه سرمایهداران محلی نمی شی به آن بسته کردن چنین حمله غذایی را که تا به حال نصب شده در میراث مائو.

این بسته شدن بلافاصله منجر به خیابان سمت فروشندگان اضافه کردن به منوی خود را که به معنای برای بسیاری از مصرف خود را در جنوب هند pulao اضافه کردن سس سویا به آن و خواستار آن چینی سرخ شده با برنج. کلکته کنار جاده ای چینی تمام شد صدای هیس کردن و جیغ کشیدن از فلز بر روی فلز به عنوان چرب چیز درهم و برهم از آنچه بود به نام چو مردان انباشته کردن masirah بر روی بشقاب رشته های قهوه ای مایل به قرمز آمیخته با برش نازک از سبزی و گوشت از تردید منشأ و چکیدن عرق از کسانی که تا به حال آنها را پخته به آن است که عنصر انسانی یا آنچه سرآشپزها مشهور در پخت و پز نشان می دهد تماس بگیرید “قرار دادن بخشی از شما در این مواد غذایی شما طبخ”. آن هم که یا فلفل قرمز و مرغ اژدها آتش برای ده روپیه ساخته شده است که خود را راست روده خونریزی درد برای چند روز آینده بود اما هنوز هم ارزش فرش-بمب گذاری در زبان خود را.

خیابان سمت فروشندگان چینی همه ایستاده بود کنار همه آنها Bengalis هر غرفه با دو نیمکت برای مشتریان تجاوز در پیاده رو سمت راست خارج Chaitanya کتابخانه بارنز و اشراف برای طبقه متوسط Bengalis در مشاغل دولتی هر فروشنده در تلاش برای outshout لباس زیر زنانه و “maxi” فروشنده کنار آنها با انرژی “ashun ashun” (آمده است) چشم انداز متناوب سابقه که آرامش تلاقی هندی و چینی با خط کنترل واقعی تاری روغن پخت و پز و اسید معده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de