یک شوالیه در براق مهربانی

انعطاف پذیر باشید. پررنگ باشد. تواند سریع تر از شما فکر می کنم شما می تواند باشد.

در COVID-19 عصر این مشاوره در حال حاضر معمولا با توجه به سازمان های خیریه و خیر است. بحران مطالبات سخاوت در مقیاس انبوه و در راه های خلاق.

و پس از آن وجود دارد سروان. تام مور به عنوان مثال از همه که.

و یا به عنوان از آوریل 20, اقا تام مور.

The 100-year-old جانباز جنگ در انگلیس تبدیل شده است جهانی قهرمان برای او الهام بخش روح دادن به طوری که ملکه الیزابت شوالیه او روز شنبه استثنایی خود ابتکار در جمع آوری کمک های مالی.

در مارس آقا تام مجموعه ای از پیاده روی 100 دور از باغ خود را قبل از تولد 100 با هدف بالا بردن $1,250 برای سلامت کارگران در بریتانیا. او شجاعانه به چالش کشیدن خود را به عنوان انعطاف پذیر, در خانه با یک واکر به عنوان او به چالش کشیدن دیگران به انعطاف پذیر و جسورانه در کمک های مالی خود را.

او نه تنها به اتمام دور جلوتر از زمان, اما همچنین گرفتار تخیل جهان. او به پایان رسید تا به بالا بردن بیش از $43 میلیون و شمارش. نخست وزیر بوریس جانسون او را به نام “چراغ نور از طریق مه از coronavirus.”

آقا تام شنود گذاشته به ورید غنی بشریت در طول زمان نیاز بزرگ است. “این آغاز شده به عنوان چیزی کوچک و من غرق قدردانی و عشق از انگلیسی عمومی و فراتر از آن,” او گفت:. “کسی محبت جایی.”

در سراسر جهان به انواع منتقل شده به چرخ دنده های مختلفی برای پاسخ دادن به سلامت و بحران اقتصادی است. بسیاری از دولت ها را راه اندازی ویژه پایه به قیف کمک های مالی خصوصی به باعث می شود که پر کردن شکاف در شبکه های ایمنی. میلیاردها دلار هستند که مطرح شده برای پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus. بانک های مواد غذایی در سراسر جهان گزارش بی سابقه تقاضا و بی سابقه ،

سازمان ملل متحد تخمین می زند که یک چهارم از یک میلیارد نفر خواهد شد و نیاز فوری به کمک غذایی تا پایان سال 2020 است. میلیاردها دلار در حال حاضر نیاز به کمک برخی از مرتب کردن بر اساس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی. کسانی که پاسخ به این نیاز باید قابل انعطاف ضخیم و سریع است.

پس از آقا تام تشکر ملکه بودن شوالیه و برای آن سخاوت او در توییتر نوشت: “من باقی خواهد ماند در خدمت شما.”

در واقع, به عنوان مثال او نمی تواند کمک کند اما الهام بخش همه ما به خدمات بیشتر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>