یک هدیه تعطیلات — نوع به خودتان

به عنوان ما باد کردن سال به استراحت اجازه می دهد احساسات و خواسته ها و احساسات به جریان ایده های غیر معمول سطح — آنهایی که موفق به فرار توجه ما هنگامی که ما در وظیفه هدایت حالت. سال گذشته من متوجه شدم که من نیاز به نوعی به خودم — چیزی کاملا متفاوت از نوع بودن به دیگران است. مراقبت از خود تبدیل به یک بسیار مورد نیاز تعطیلات هدیه به من است.

من نوشته شده “احترام به خود” من به انجام لیست در جدول لامپ که در آن من می توانم آن را ببینید. این جمله ساده بود و بیشتر تاثیر عمیقی در من از من می تواند تصور کرده اند — حتی اگر آن را نمی شد بالا در لیست.

بودن شدید و رانده شده من تمایل طبیعی — در طول سال — بوده است به ضرب و شتم خودم بی ارزش به نام انعکاس و یادگیری از اشتباهات من است. مهربانتر به ” من ” من تا به حال برای درمان خودم بیشتر به آرامی. این حفظ انرژی من و نگه داشته من از بسیاری از احساسی tailspins.

مگر اینکه ما اجازه رفتن از اشتباهات ما ما را دوباره پخش آنها در سر ما و درایو خودمان ،

حتی اگر تاثیر مثبت واضح بود هنوز عادات قدیمی سخت مرگ. من نیاز به یادآوری مداوم به ضربه محکم و ناگهانی به الگوهای قدیمی. همین دلیل است که “احترام به خود” باقی مانده است ارسال شده در لامپ جدول.

من همچنین یاد گرفتم که همه چیز نیست که کار نمی کند اشتباه است. حرفه ای پل بازیکنان اغلب می گویند ” من ساخته شده این بازی درست اما کارت های انباشته شدند در برابر من — هیچ چیز وجود دارد من می توانم انجام داده اند متفاوت است.’

شبیه همه چیز اتفاق می افتد به ما روزانه است. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود و ما همیشه نمی دانم اگر آن را به علت اشتباه ما و یا از آن اتفاق افتاد به دلیل شرایط دیگر است که ما حتی نمی دانند که در مورد.

برای محافظت از خودم احساسی, من شروع به توجه بیشتر به احساسات من. که من نگه داشته در لمس بهتر با خودم دیگر ارزشمند نتیجه. زمانی که ذهن و بدن و احساسات تراز وسط قرار دارد, من فکر می کنم واضح تر و با چابکی و بهره وری.

از سوی دیگر اگر نه به طور کامل متصل در درون خودمان در حال دست و پا چلفتی است که ما ماموریت و اهداف سخت تر برای رسیدن به.

عصبانی بودن خودمان را بی ارزش می بینند انرژی ما. انرژی هدر رفته است بهره وری از دست رفته. من شروع به افزایش ظرفیت من به فکر می کنم و رشد فقط با بودن بیشتر مهربان و دلسوز نسبت به من.

به من نیز آغاز شده و به خودم اعتبار برای چیزهای خوب من شوی و فراموش. بدون اذعان به خوبی خود من چگونه می تواند من را متعادل مشاهده از ‘من’ ؟ این شگفتی برای من اعتماد به نفس — یه چیزی من سعی کنید به کار بر روی.

بعلاوه من متوقف گرفتن خودم را بیش از حد جدی است که به من اجازه داد تا به یک حس شوخ طبعی در مورد خودم. ترجمه آن را به تبدیل شدن به یک مطلب توجه شنونده است. من تعاملات بیشتر شد لذت بخش و جذاب است زیرا به جای متمرکز بودن خودم بود به طور کامل در حال حاضر برای دیگران. آن منجر به چند پنج ستاره رتبه بندی از من Lyft رانندگان و 25% در آینده سوار!

زمانی که آرام من نیز آن را آسان تر به صداقت در مورد کاستی های من در حالی که نه تضعیف من قوت. که من به ارمغان آورد و صلح بیشتر از ذهن و فعل و انفعالات واقعی شد.

این اتفاق در سال گذشته زمانی که من شروع به درخواست خودم نرمتر سوالات:

من احساس خوب است ؟ من در حال گسترش افق دید من? من بهبود تعاملات? من کشف جدید منافع را به ماندن و شادابی و طراوت? من شناسایی خود شکست صفت شخصیتی?

این است که بسیار متفاوت از اندازه گیری خودمان را بر اساس اهداف سالانه. ما دو رقمی افزایش و/یا ارتقاء ؟ آیا ما به رشد شرکت ما درآمد و سود? آیا بچه های ما به سمت راست مدرسه ؟ آیا ما از دست دادن وزن ؟

هنگامی که ما را برآورده نمی اهداف ما مضطرب و ناراحت با خودمان است. اغلب ما کنترل کمی بر روی آنها. این قرار نیست ما در خلق و خوی بزرگ را به مجموعه اهداف جدید در تاریخ 1 ژانویه. خود شکوفایی از طرح های در حال در دسترس ما و قابل دسترسی — با تمرکز و تمرین.

تعطیلات آرامش شاید شسته مغز و دوباره انرژی سیستم درست مثل خواب می کند و پس از مشغول به کار در روز است. “دانشمندان بر این باورند که .. بهبود کیفیت خواب (میمون) در نهایت منجر به افزایش عملکرد مغز که به افزایش هوش در میمون های بزرگ” از جمله انسان است.

می تواند ما را در این زمان از سال به افزایش ظرفیت و توانایی ما برای فکر می کنم که ایده های جدید می تواند به رشد.

خارجی رشد می آید به عنوان یک نتیجه از داخلی نمایش داده شد. این می تواند اتفاق می افتد زمانی که ما آهسته و تغییر چرخ دنده ها — صرف زمان با خانواده, مطالعه, آشپزی, سفر, پیاده روی و یا کار در شغل های عجیب و غریب برای کسب پول اضافی و یا فقط غرقه شدن در ما سرگرمی — دور از ما عادی حالت تاکتیکی.

یکی می تواند به رشد فوق العاده داخلی از طریق آزمایش و خود بازتاب. و درمان خود لطفا از طریق خود مراقبتی است یک جای خوب برای شروع است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im