نه وجود دارد بسیاری از سلامت استان افسران که طرفداران باشگاه. اما دکتر بانی هنری می کند.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس, British Columbia نرم-صحبت های کارشناس بهداشت تبدیل شده است محبوب در خانواده ها در سراسر کانادا است. هر روز او به عنوان آدرس استان در 3 p. m. محلی با آخرین داده ها و برنامه سیاست – بعد از مخابره سراسر کشور در شب پخش – او را تبدیل به یک دارنده دست برای کانادا ، با حضور مداوم و صدای آرامش بخش او تسلط تعادل بین اطلاع رسانی عمومی و نگه داشتن آن را آرام.

در زمانی که به نظر می رسد سیاستمداران باید به فریاد بلندتر و دفاع از موضع خود را به شنیده می شود دکتر هنری – یا دکتر بانی که مردم او را – نشان می دهد که مقابله با مردم نگرانی با اطلاعات صادقانه است که آنچه می خواهد.

“از همان ابتدا او را با توجه به این جلسات روزانه با صالح علم می گوید:” سالی ترون, استاد پرستاری در دانشگاه بریتیش کلمبیا. “یکی از چالش های واقعی است که به کمک یک جمعیت از مردم مضطرب زمانی که پیام در حال تغییر هستند و هنگامی که وجود دارد ممکن است naysayers. و او شده است فقط کاملا مظهر آرامش و شفقت است.”

تورنتو

قبل از این ماه به نام او بود و نه به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده و اجازه دهید به تنهایی ، اما در این میان بیماری همه گیر کوروناویروس دکتر بانی هنری, British Columbia نرم-صحبت های استانی افسر بهداشت تبدیل شده است محبوب در خانواده در سراسر کشور است.

هر روز او به عنوان آدرس استان در 3 p. m. محلی با آخرین داده ها و برنامه سیاست – بعد از مخابره سراسر کشور در شب پخش – او را تبدیل به یک دارنده دست برای کانادا ، با حضور مداوم و صدای آرامش بخش او تسلط تعادل بین اطلاع رسانی عمومی و نگه داشتن آن را آرام و حتی به او ارائه می شود نصب ارقام و می پرسد به صورت بی سابقه ای در جامعه قربانی.

هنگامی که او تا به حال به اعلام این ماه اولین مرگ در استان, او تقریبا teared تا نه اولین بار او را نشان داده و احساسات است. “چه می توانم بگویم آن زمان بسیار دشوار است و من احساس برای خانواده ها و مردم در برخورد با این حال او گفت:” در یک پايه بلند كن بادي بعد از اضافه کردن او امیدوار رسانه ها نمی overplay آن, بنابراین به عنوان نه به نگرانی او پدر و مادر سالمند. او ساخته شده جوک. “دستهای خود را مانند شما بوده ام سفت jalapenos و شما نیاز به تغییر اطلاعات تماس خود را.”

او اذعان کرد مردم نگرانی در مورد اختلال در زندگی اجتماعی. او به آنها گفته شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای لذت بردن از زیبایی های طبیعی اطراف آنها را. “این است که زمان ما به نوع آرام و امن باشد,” او گفت:.

در پاسخ به “دکتر بانی هنری Fan Club” دارای فنر در توییتر. وجود دارد, سیاستمداران, رهبران کسب و کار و مقدار زیادی از مردم محلی پشته ستایش در سبک و ماده است. “با تشکر از شما دکتر بانی هنری بودن یک صدا از دلیل جامعه قلب و ارتباط از حقایق” یکی از صدها نفر از با تشکر از شما یادداشت ها. دو زن در ونکوور حتی ثبت یک ادای احترام به او تطبیق با آهنگ “عزیز Theodosia” از موسیقی “همیلتون.”

در زمانی که به نظر می رسد سیاستمداران باید به فریاد بلندتر و دفاع از موضع خود را به شنیده می شود دکتر هنری – یا دکتر بانی که مردم او را – نشان می دهد که مقابله با مردم نگرانی با اطلاعات صادقانه آن را به عنوان تغییرات و حتی معکوس است که آنچه می خواهد.

“از همه مردم فریاد من نمی خواهم به گوش دادن به آنها را از آنجا که آنها در واقع ملتهب وضعیت. و آنها را به یک کل تکه از جمعیت اضطراب بیشتر و کمتر متقاعد آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند می گوید:” جیلیان McCormick, یک ونکوور فیزیوتراپیست که شرکت میزبان یک پادکست به نام “مکالمات کوچک برای یک دنیای بهتر.” “در ضمن شاید که آرام در پشت اتاق که مشاهده کرده بود فکر می کنم خوب محاسبه شده و خوب پیش رفت.”

خانم مک کورمیک می دانستم که هیچ چیز در مورد سلامت استان افسر قبل از coronavirus تهدید جهان است. او قطعا نمی خواهد به رسمیت شناخته اند دکتر هنری با بور باب و هیچ و بی معنی کسب و کار مناسب در یک جمعیت. اما با تمرین کمتر از نیم کیلومتر از لین دره مراقبت مرکز, کانون شیوع در بریتیش کلمبیا که در آن شش نفر خانم مک کورمیک آمده است بستگی به دکتر هنری ثابت حضور. “به محض این که او شروع به صحبت شما مانند ‘عزیم.’ شما فقط احساس آرامش.”

که همراه با او نبرد-تست شده, اعتبار, بهداشتی کمک حرفه ای دریافت کنید, شغل خود را انجام داده می گوید: سالی ترون, استاد پرستاری در دانشگاه بریتیش کلمبیا. دکتر هنری بوده است سلامت استان افسر برای بیش از دو سال است. او یک رهبر در واکنش به شیوع سارس در تورنتو در سال 2003 کار کرده است و برای ریشه کن کردن فلج اطفال در پاکستان و کنترل ابولا در اوگاندا. شاید بیشتر جاست او نویسنده کتاب “آب و صابون و حس مشترک.”

“از همان ابتدا او را با توجه به این جلسات روزانه با صالح علم” دکتر تورن می گوید. “یکی از چالش های واقعی است که به کمک یک جمعیت از مردم مضطرب زمانی که پیام در حال تغییر هستند و هنگامی که وجود دارد ممکن است naysayers. و او شده است فقط کاملا مظهر آرامش و شفقت است.”

برای جامعه پرستاری در بریتیش کلمبیا در خط مقدم می گوید دکتر تورن او کمک کرد تا آنها را برای اطمینان بخشیدن به بیماران خود را. “این بسیار مفید است که مبتنی محل برای نگه داشتن مراجعه مردم به اثبات پیام ما به” حفظ آرامش ما رو از این, ما پرستاران پیام. بله, آن را دشوار است اما ما را از طریق آن دریافت کنید.”

او شده است در مقایسه با سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی پس از 9/11 یا نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پس از حمله انتحاری سال گذشته است. اما ممکن است مناسب تر به مقایسه او به کسی مثل ایان مک دونالد که تحویل وزارت دفاع جلسات مطبوعاتی و شد “بعید است, ستاره تلویزیونی از جنگ فالکلند از سال 1982” به عنوان تلگراف نوشت: او در سال 2019 اگهی با “matter-of-fact بولتن از آخرین تحولات” است که در تقابل با “بیش از حد گرم و بلاغت” ،

در واقع جودی ونس یک گوینده در ونکوور می گوید: دکتر هنری است انسانی این درگیری به جای سیاسی کردن آن – که الهام خانم ونس به قلم یک نامه سرگشاده به او در مستقل نشریه آنلاین نهنگ قاتل.

“عزیز دکتر هنری, آیا من می توانم با شما تماس دکتر بانی ؟ در خانه ما این است که آنچه ما با شما تماس. پسر من می گوید این دلیل است که او می داند شما” او آغاز می شود.

آیا برای او 12 ساله پسر یا سیاستگذاران در بالاترین سطح آن دقت و سادگی زبان او ساخته شده است که او را بسیار قابل اعتماد است.

“او بسیار آگاه به استفاده از کلمات که در یک soundbite می تواند ترساندن مردم می گوید:” خانم ونس. “او یکی از کسانی است که باعث می شود خود را در دسترس به طور متوسط جو و جین عمومی برای پاسخ به این سوال از آنها پرسیده شده است هزار بار به عنوان اگر آنها آن را شنیده ام برای اولین بار,” او می گوید. “من هرگز او را ملاقات کرد اما من احساس می کنم مثل او یک عضو خانواده است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im