یک متخصص مد مو بقا طرح: ساخت یک سالن آرایش دیجیتال

Maddisen ماکسول, Highland Park, N. J., سالن مو دیده است بار دشوار است. Michael B موها باز درهای خود را در ماه دسامبر سال 2008 در تلاطم از رکود بزرگ. یک ون منفجر به نمای سال بعد باعث آن را به نزدیک ماه در حالی که تعمیرات صورت گرفت.

به عنوان جدید کروناویروس نیروهای تغییرات بزرگ در چگونه ما کار وال استریت ژورنال است که به دنبال در چگونه افراد مختلف در حال مقابله با تنش ها و خطرات. مقالات قبلی در این سری:

  • کروناویروس در حال تغییر است راه ما خداحافظی به عزیزان
  • به عنوان Coronavirus کرکره کلیساها یک عضو نجوا تغییرات کلیدی
  • یک پرستار واقعیت جدید: بازیافت, ماسک Wiggling بیرون از لباس, آرام, ترس
  • خواندن سری کامل در اینجا.

آشفتگی ایجاد شده توسط coronavirus همه گیر است و بیشتر استرس زا از کسانی که آزمایش های اولیه. سخت به عنوان آن است 41 ساله سبک نمی توانید اجازه دهید آن را غرق کسب و کار خود را.

“بدیهی است که ما نمی توانیم فراموش مو عملا” خانم ماکسول گفت: از طریق تلفن در اوایل این هفته. “اما ما در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه جنبه های آجر و ملات کسب و کار ما می توانید آنلاین نیست.” پس از سالها فکر کردن در مورد راه هایی برای شعبه به دیجیتال, خدمات, بحران مجبور است دست او است.

‘ما در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه جنبه های آجر و ملات کسب و کار ما می توانید آنلاین گفت: سالن مالک Maddisen ماکسول.

روز پنج شنبه یک هفته پس از بسته شدن در سالن به عنوان لغو شده بود ستون تا او آن را تبدیل به یک استودیو. او با استفاده از یک صفحه خاکستری چراغ و یک دوربین آیفون به یک فیلم آموزش شستن و نگهداری از مو فرفری. او بر روی یک مانکن به موقف اجتماعی-فاصله هنجارهای.

یک سبک مو برای بیش از 20 سال خانم ماکسول امیدوار است او را آنلاین ارائه خواهد شد دیدار با تقاضا به اندازه کافی برای تکمیل حداقل برخی از درآمد از دست رفته است که می تواند از $60 فوران چاه نفت و سبک یا 300 دلار بافت در طول زمان عادی. اکثریت مشتریان او هستند آفریقایی-آمریکایی است که او می گوید: تکیه بر گرفتن موهای خود را مدل دهید حرفه ای به عنوان مخالف به انجام آن خود را. او امیدوار e-مشاوره می تواند کمک کند.

دلس ماکسول عکس راه اندازی ویدئو همسرش Maddisen که در نظر دارد به ارائه FaceTime مشاوره برای کسانی که می خواهند کمک کند در حالی که رنگ آمیزی و یا یک ظاهر طراحی شده مو خود را از خانه.

“آنها واقعا تلاش تلاش برای کشف کردن آنچه به انجام,” او گفت:.

خانم ماکسول آغاز سنجش از چند هفته پیش وجود خواهد داشت تقاضا برای خدمات خارج از سالن. قبل از همه گیر بدتر, برخی از زنان درخواست شد او را به انجام بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی. هفته گذشته نیوجرسی گفت: سالن های مورد نیاز به طور موقت به کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

در عین حال مشتریان هنوز هم نیاز به موهای خود را انجام داده است. بر اساس بازخورد از مشتریان در نظر دارد به پیشنهاد نیم ساعت FaceTime مشاوره برای $50 برای کسانی که می خواهند کمک کند در حالی که رنگ آمیزی و یا یک ظاهر طراحی شده مو خود را از خانه.

یک فرد راه رفتن را از طریق خالی Raritan خیابان در هایلند پارک, N. J. دولت گفت: سالن های مورد نیاز به طور موقت به کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

علاوه بر این او است که بسته بندی و فروش محصولات مانند شامپو و ماسک رطوبت در آنچه که او از نام تجاری به عنوان زیبایی جعبه که برای رفتن تا آنجا که $150. مدت کوتاهی پس از راه اندازی جعبه های او به فروش می رسد سه نفر از آنها.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او قرارداد coronavirus ایالات متحده دارای بیشترین ویروس موارد در جهان و آمریکا شهرستانهای خواهد شد طبقه بندی شده توسط coronavirus سطح خطر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اندی باران/شاتر

خانم ماکسول هنوز هم مقدار زیادی از سردرد به مرتب کردن. او چهار کارکنان به عنوان مثال باقی می ماند در سالن کتاب و او امیدوار به حفظ پرداخت و آنها را با دولت پول محرک است.

حتی با نوآوری و دولت کمک به کسب و کار خود نیاز به تغییرات شدید. او قصد دارد تا در نهایت لغو این سالن در حال حاضر اجاره صرفه جویی در 4000 دلار در ماه بود که رفتن به سمت اجاره. او ادغام با خواهر او سالن چند شهر دور.

“این تنها راه برای ما برای حفظ حرکت رو به جلو,” او گفت:. اگر او تا به حال سعی در حفظ وضع موجود و برای چند هفته بیشتر, Michael B و موها را از کسب و کار رفته. “این حداقل به من اجازه ادامه خواهد داد.”

Maddisen و دلس ماکسول در سالن, Michael B موها. پس از سالها فکر کردن در مورد راه هایی برای شعبه به دیجیتال خدمات همه گیر مجبور است دست خود را.

خانم ماکسول و همسرش, دلس هستند co-صاحبان سالن و سه فرزند در خانه. آقای ماکسول مادر و عمه هر دو بازنشسته و معلمان در حال کمک خود کودکان—سنین 7 و 10 و 17—با آموزش از راه دور در خانه. که آزاد است آقای ماکسول به تمرکز بر روی چند طرف کنسرتهایی برای نگه داشتن صورتحساب پرداخت می شود در حالی که سالن بسته شده است.

او کار کرده است با یک وعده غذایی-آمادگی برای راه اندازی با تمرکز بر غذا خوردن سالم. و یک نجار در کنار او به تازگی شروع یک کسب و کار قرارداد با چند آشپزخانه و حمام برای پروژه های دوستان و همسایه ها که اجازه داده او را در خانه های خود با وجود نگرانی های بیش از coronavirus.

“من می خواستم برای شروع این سال است. در حال حاضر آن را در دنده بالا,” او گفت:. “من شروع با پروژه های کوچک که به گرفتن برخی از پول در آینده است.”

نوشتن به استیون Russolillo در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>