بزرگ پاکسازی در حکومت

همه گیر مستند است تحت فشار قرار دادند و بسیاری از مردم را به انجام آنچه آنها باید مدتها پیش انجام داده. تمیز کردن کمد. تجدید نظر مالی. تنظیم اهداف جدید است. در حال حاضر کل کشور در پاکسازی حالت. در روز پنج شنبه برای مثال قانونگذاران در لبنان توافق کردند که برای پایان دادن به رازداری بانکی برای مقامات دولتی. آن نخستین گام در جهت مهار فساد و برای اولین بار از بسیاری از اصلاحات مجبور بودن در لبنان و اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران است.

از ماه مارس بیش از 100 کشور مانند لبنان که به دنبال نجات مالی از صندوق بین المللی پول – جهان banker گذشته رفت و آمد مکرر. کمک اغلب همراه با رشته های متصل مانند تقاضا برای شفافیت بانکی و یا پاسخگویی در چگونه پول صرف شده است. برای سازمان ملل نیاز coronavirus اضطراری می تواند در نهایت به یک شفا دهنده از زخم است.

“تاریخ نشان می دهد که بحران ها و بلایای طبیعی باید به طور مداوم تنظیم صحنه برای تغییر اغلب برای بهتر” متحده یک گزارش جدید در پست-COVID-19 روند از فساد دیده بان شفافیت بین المللی. در اوایل ممکن است یک گروه از 97 سازمان های جامعه مدنی با ارسال نامه ای به صندوق بین المللی پول درخواست آن را به اطمینان حاصل شود که آن کمک به اصلاحات. پاسخگویی و شفافیت این گروه گفت: در حال کلید “برای حفاظت از زندگی و معیشت.”

است که به ویژه برای لبنان یک کشور که یک بار تا به حال پر جنب و جوش طبقه متوسط اما در حال حاضر می یابد و بیش از 50 درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی می. صندوق بین المللی پول پیش بینی لبنان را تجربه یکی از بدترین رکود در این سال است.

گرسنگی تظاهرات شکست در بیروت چند هفته پیش تا حد زیادی کارگردانی در بانک ها و نقش آنها در مخفیانه funneling فاسد, پول در خارج از کشور است. در مارس لبنان در نهایت باز مذاکرات با صندوق بین المللی پول. رهبران آن بودند به سرعت گفت: برای ایجاد اصلاحات برای “رشد فراگیر” و به گسترش شبکه امنیت اجتماعی. باید با توجه به بودجه بیشتر برای پزشکی و آموزشی نیاز دارد که دولت باید اولین توقف جریان غیر قانونی پول از طریق بانک ها.

انتظار می رود کشورهای دیگر شروع به تصویب اصلاحات مانند کسانی که در لبنان. “ما ممکن است هرگز بازگشت به جهان ما پشت سمت چپ قبل از COVID-19” ایالات شفافیت بین المللی در گزارش. در واقع یک بحران بهداشتی می تواند یک بیداری به نیاز به باز و صادقانه اداره.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>