به عنوان جوامع و خانواده ها و افراد در سراسر اروپا و ایالات متحده تنظیم به پناه در محل بسیاری از آنها به دنبال راحتی و یا حداقل حواس پرتی در نانامی به بازی از انزوای اجتماعی. برنده جایزه نوازنده Yo-Yo Ma است اعطای وام یک کمان-دارای حق اعمال ،

کم, مربوطه به اهنگ صدا از نت های ویولن سل خود را از طبیعت آرام بخش مرکزی صدا. آقای Ma است های مورد علاقه خود را “آهنگ آسایش” در رسانه های اجتماعی و دعوت از دیگران برای انجام همان – هیچ ویولن سل مورد نیاز است. او نوشته خود را برای اولین بار تصویری در مارس 13, نوشته: “در این روز از اضطراب من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای ادامه برای به اشتراک گذاشتن برخی از موسیقی است که به من آرامش…ایمن بمانید.” همراه با تفسیر از “Goin’ خانه” توسط Antonín Dvořák انجام شده بیش از 170,000 بار در یوتیوب.

در یک مصاحبه با PBS آقای Ma گفت که این ایده برای “آهنگ آسایش” آمد خود به خود به او تعجب که چگونه برای کمک به مردم از طریق این بحران جهانی است. “موسیقی همیشه شده است آرامش به من,” او گفت:. “این چیزی است که من انجام می دهم و این بهترین است که من می تواند ارائه دهد.”

او اختصاص داده شده بعد عملکرد ساراباند از باخ Cello Suite No. 3 به کارگران بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر را مقدم و افزود: “قو” توسط Camille Saint-Saëns به لیست در 19 مارس ، پاسخ بین المللی به همان اندازه نشاط بخشی: مشاهیر مانند کارول پادشاه های مجازی ویژه با تازه کار, پیانیست با استفاده از #songsofcomfort. رشد مجموعه ای از آهنگ ها که شامل پوشش می دهد و قطعات اصلی از بسیاری از ژانرهای انجام شده توسط نوازندگان در تمام سنین و توانایی های بازتاب جهانی و شادی های عفونی ساخت, های, و تجربه موسیقی است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو