طلایی معنی: به جای صریح و ضمنی تعطیلی گام تا پیام در ماسک و اجتماعی فاصله

دهلی مرزهای شد و دستور مهر و موم شده برای یک هفته توسط رئیس آن وزیر, Arvind Kejriwal, احساس خطر در تازه Covid-19 موارد است. مانند Twiddledum و Twiddledee, Haryana, که تا به حال سرزنش دهلی نو برای صادرات Covid موارد را به جرم و دوباره اعمال کنترل مرز در Gurgaon. سیاستمداران باید با دیدن مستندات به عنوان یک گرند نوش دارو. اگر آنها هند نباید در 2 لاخ موارد در حال حاضر از 500-عجیب و غریب در مارس 24 پس از اعمال میان جهان دقیق ترین مستندات. Envisaging بی پایان چرخه مستندات سیاستمداران در حال گرفتن چشم خود را خاموش حداقل مخل disruptor: ماسک.

حسابداری برای بیش از 7 درصد از هند تولید ناخالص داخلی در دهلی شورای ملی مقاومت در رفتار مانند یک مجتمع اقتصادی منطقه با lakhs از کارگران پیمودن روزانه در سراسر سه متحده است. آب بندی چنین متخلخل مرزها و انسداد یک مایع نیروی کار از فعالیت های اقتصادی و دسترسی به بهداشت و درمان است و رتبه بی عدالتی است. که برای ماده, دهلی حتی نمی فکر می کنم دو بار قبل از سه بار انتخاب ساکن Ghaziabad به عنوان سانتی متر است. در حالی که دولت بزرگ و راه حل مانند مستندات و نظارت برنامه های شبهه برنج حمالت مانند پوشیدن ماسک – شاید بیش از حد unglamorous سیاسی توجه است.

مطالعات نشان می دهد که ماسک بلوک نزدیک به 100 درصد از بازدم ویروس قطرات و ذرات معلق در هوا و ارائه کمی کمتر اما هنوز هم قابل توجه و حفاظت از استنشاق ویروس ها. با ابتدایی غربالگری روش قادر به شناسایی بدون علامت و یا قبل از علامتی افراد ماسک اولین و بهترین خط دفاع. هنوز همه در خیابان با پوشیدن یک ماسک و یا اگر آنها به آنها اجازه دهید آن را آویزان در اطراف چانه – به خطر انداختن خود و دیگران است.

وجود دارد نیاز به قوی و بی رحم ارتباط از مقامات در مورد ضرورت پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله – تقویت, اگر نیاز بود با جریمه نقطه از هر کسی که در خیابان unmasked. علاوه بر این پیام را نمی توان از دست رفته در ترجمه اگر رهبران سیاسی خود را پوشیدن ماسک خود را به راه راست در کنفرانس های مطبوعاتی و عکس-ops. نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برای مثال نمی گام unmasked. ژاپن ‘3cs را’ رویکرد – پیام در مورد اجتناب از بسته مناطق فضاهای شلوغ و تماس نزدیک – کمک کرده است تا این کشور در دستیابی به بهتر مهار نتایج با کمتر سختگیرانه مستندات. در هند محبوب فیلم و ستاره های ورزشی و همچنین مذهبی سر می تواند طناب به گسترش این کلمه خوب در مورد ماسک. هسته ای گزینه های مانند مستندات باید sapped اقتصادی هند نشاط و در عین حال نشده مستندات مانند در دهلی نو می تواند تبدیل به هنجار شده است. یک ماسک به هیچ عنوان خسته کننده و یا گران است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>