یک کوروناویروس که ” مرد ” او-icanes و دیگر noms de guerre: فرصت برابر یک-جنس 😊

که ماه اوت موسسه به نام Academie فرانسه که مدافع سرسخت سپاه پاسداران خلوص زبان فرانسه توسط بازداری تجاوزات ظاهرا با توجه به آن امرانه ‘Oui’ به coronavirus تلقی می شود ، در موارد جنایات passionel شعار از gendarmerie است ‘Cherchez la femme” و یا پیدا کردن کاری بر اساس این اعتقاد است که انگیزه پشت هر جرم از شور و شوق است که یک زن به همه بیش از حد افسونگر. این پاتوژن درمان به عنوان یک زن نیاز نمی شود اشاره کرد به عنوان مثال دیگری از مطلق صفرا از نر chaurvinism بودن غیر حزبی محصول گول دستور زبان است که بر خلاف که از زبان انگلیسی هیچ خنثی جنسیتی و باید تعیین همه اسم مناسب و یا در غیر این صورت به عنوان بودن یا مردانه یا زنانه است.

پس از طوفان کاترینا زده نیواورلئان در سال 2005 به اتهام زن ستیزی ساخته شد توسط کسانی که متهم به جهان Meterological بخش از نامگذاری چنین رویدادهای شدید آب و هوا پس از زنان در نتیجه تبدیل آنها به او-icanes یک اتهام بود که جامع رد طوفان دین فلیکس و Noel که همه ثبت شد در سال 2007. بین المللی آب و هوا-walas روشن است که طوفان داده شد مرد و زن appellations هر سال متناوب در نتیجه حفظ برابری جنسیتی. در یک نامربوط نمونه از آنچه که ممکن است به نام اسمی فرصت برابر, یک داستان است که یک خانواده هندی که به آن فرزندان پسر رزمی نام مانند Karnail برای سرهنگ و Jarnail به طور کلی بود و بهت زده به آنچه به عنوان به تماس یک نوزاد دختر تا زمانی که یک مادر آمد تا با زره پوش Kaur.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>