به عنوان بشریت در حال عبور از طریق یک زمان دشوار من برای جلوگیری از بحرانی یا پاسخ منفی نسبت به کروناویروس بیماری همه گیر است که در اینترنت اما آن را به عنوان در حال حاضر منجر به دین هجوم به نام علم می بینم نیاز به برش تلخه و اشاره به علم واقعی برای حمل و نقل پست در مورد چگونه معابد/مساجد/کلیساها بسته در حالی که معشوق خود را از علم و پزشکان در حال خدمت به بشریت است.

با احترام به همه پزشکان که در حال کار در روز و شب برای نجات مردم در ایمان خوب, اجازه دهید من صحبت می کنند ناراحت کننده حقیقت است که همه زیست شناسان می دانند اما به شما می گویم.

اگر خود علم ساخته شده است که شما فکر می کنم شیوع “بد” خوب در واقع آنها را به عنوان هیچ چیز خوب یا بد در علم است. اما اگر شما اصرار بر داشتن اين برچسب ها هنگامی که چیزی است که بخشی از یک چرخه طبیعی است که هر بیماری همه گیر است, آن است که اغلب نه “بد” برای آنچه که واقعا مهم است. و تعجب آنچه واقعا مهم نیست من یا شما!

همه انسانهای هوشمند نیاز به درک که در این زمین وجود دارد تنها یک زندگی نهاد.

متاسفانه برای ما که نهاد نیست اما زندگی انسان بر روی زمین است.

و همه چیز است همه چیز در مورد بقا است که یکی بودن و آنچه که باعث می شود آن را واقعا بد برای ما این است که, آن است که خودخواه بودن است که مراقبت در دو hoots برای هر گونه توان آن را به کروناویروس و یا یک انسان.

به عنوان یکی از مهم تحقق این حساس بودن وارد شده در توسط خرد واقعیت بیش از میلیاردها سال است که واقعیت را نگه می دارد در حال تغییر آن است که مجبور به پیدا کردن یک راه برای قادر خواهید بود برای زنده ماندن بهترین تغییرات در آن محدود tech-توانایی است که ما اغلب به عنوان مراجعه زیست شناسی.

زیست شناسی تنها تکنولوژی زندگی بر روی زمین است برای انجام باقی مانده و تکثیر در همیشه در حال تغییر سیاره و بدتر یک نجوم جهان عظیم است که مراقبت در دو hoots برای زندگی بر روی زمین خود را.

زندگی یک فن آوری بسیار محدود است و در مواجهه با یک uncaring جهان پس از آن به طور مداوم در تلاش خود را به بهترین سطح برای حفظ گردونه و توسعه گزینه های در امیدواریم که که جهان را پیچ و تاب آن لوله شکل نما, از آن خواهد شد برخی از حرکت است که هنوز هم کار خواهد کرد.

در حالی که زیست شناسی شده است واقعا خوب است تا در حال حاضر آن است که قطعا نه یک ابزار کامل. جهان ممکن است تصمیم بگیرید که فردا به یک گلدان شات در زمین با استفاده از یک به اندازه کافی بزرگ سیارک یا یک ابرنواختر تا همسایه و زیست شناسی است که به احتمال زیاد به شکست بیش از حد.

بنابراین اگر شما واقعا می خواهید خود را از علم به شما حقیقت را بگویید ما زندگی می کنند در یک uncaring جهان در امیدواریم که که یک uncaring تکنولوژی به کار خواهد کرد. به پیدا کردن یک زندگی از آن!

بازگشت به آنچه که واقعا مهم به ما اجازه دهید ما درک آنچه که ما در حال تلاش برای انجام برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که ما فکر می کنیم یک تهدید برای ما وجود دارد به عنوان یکی دیگر علمی “حقیقت” در ارائه در اینجا است که درمان افراد ممکن است کارآمد ترین راه حل برای همه گیر.

اگر ما آماده هستند برای دیدن یک کمی اندکی بزرگتر طرح از چیزهایی که در آن انسان هنوز ماده به مراتب بهتر راه حل برای هر بیماری همه گیر مانند coronavirus است که به آن اجازه اجرای آن. آن را فقط به علف هرز از نا مناسب. ما خواهد بود به کاهش تعداد کمی اما در حال حاضر مسلح با توانایی زندگی در کنار یک ویروس جدید است. ما وجود داشته اند و انجام داده است که بی حد و حصر بار خواهد بود و امیدوارم این کار را در آینده بیش از حد.

در واقع اگر ما و نگاه ما ژنوم آن است که با داشتن میلیون ها نفر از ویروسی کدهای قرار داده شده در آن را نشان می دهد از فصل مقدار “شیوع” ما با آن مواجه شده اند در گذشته به عنوان در بسیاری از موارد یک ویروس به پایان می رسد تا تبدیل شدن به یک بخشی از ما بیش از حد.

در واقع ما در اینجا و در حال انسان به دلیل برخی از عفونت های ویروسی از گذشته است. آن طولانی است و داستان فوق العاده است اما برخی از زمان های دیگر.

اگر ما نگاهی به این حقایق در ارائه آن را دشوار است به استنباط است که ما ایده از درمان افراد نسبتا غیرعلمی در این زمینه بزرگتر از تکامل به عنوان آن می گذرد به ما جلوگیری از تبدیل شدن سیستم ایمنی بدن به ویروس به عنوان یک گونه است.

آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر صرفه جویی در افراد چیزی است که در واقع علم بد است اما ما هنوز در حال انجام آن است به دلیل خوب ادیان است که ما تکامل یافته اند به عنوان ابزار فرهنگی برای بهبود بقای ما شانس.

بنابراین قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید به “به نوبه خود ملحد” و یا “هرگز بازدید از معبد/مسجد/کلیسا پس از این” واقعی دریافت کنید.

پزشکان در حال کار خستگی ناپذیر به دلیل همدلی و اخلاق حتی اگر آنها ممکن است آگاه از بیولوژیک دینامیک. آنها ادامه دارد حتی اگر آن است که احتمالا غیر منطقی از دیدگاه علمی به دلیل ارزش است که پیدا کردن یک محل تنها و در همه ادیان بشر.

علم به ماهیت خود دارای هیچ جایی برای ارزش های انسانی و یا احساسات. منطقی آن چاقو بریدگی عمیق به خوبی گذشته ایده هایی که ما را عزیز برای ما به عنوان انسان و از این رو آن را هرگز نمی تواند یک راهنمای که بشریت می توانید استفاده کنید.

وجود یک امکان بزرگ که روز به روز علم خواهد بود و مرده ما ممکن است اما بعد ادیان می میرند ما بیش از حد خواهد بود شمارش روز ما به عنوان یک موجود اجتماعی.

علم طراحی نشده است به یک راه زندگی را به یک حیوان اجتماعی است که ما همیشه نیاز ادیان برای آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de