یک چهارم مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم ملاقات کرد ؟ Don’t hold your breath

کره جنوبی سرویس اطلاعات ملی مدیر-نامزد پارک جی-برنده گفته است که جلسه دیگری بین آمریکا و کره شمالی ممکن است قبل از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. پارک اشاره کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن در اوایل این ماه که او را دیدار با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد اگر او فکر آن خواهد بود مفید باشد. از آن خواهد شد به یاد می آورد که کل روند مذاکرات بین آمریکا و کره شمالی متوقف شده و با وجود تهمت و کیم جلسه سه بار پس از سال 2018 است. ما می خواستیم شمالی به طور کامل تا زرادخانه هسته ای خود را قبل از تحریم در دومی حذف شد در حالی که پیونگ یانگ می خواستم a step-by-step approach که در آن تحریم و د nuclearisation اتفاق افتاده است به طور همزمان.

در حال حاضر تنها چیزی که مغلوب ساختن پیشی جستن است متمرکز بر این است که پیشنهاد انتخاب مجدد خود را. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تصمیم به دیدار با کیم دوباره قبل از نوامبر, نظر سنجی, از آن خواهد شد چرا که او می بیند روشن ارزش سیاسی برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما در این نقطه در زمان است که به نظر می رسد بسیار بعید است. دلیل این است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از نقاط فشار در آمریکا-کره شمالی معادله است. به علاوه من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن هسته رای پایه واقعا در مورد مراقبت از کره شمالی یا د nuclearisation از شبه جزیره کره. اگر تهمت است که قادر به انجام یک معامله با غرب, حامیان او خواهد او را ستایش به دلیل آن که در خدمت به عنوان تایید تعصب است که بر باور خود را در رهبری خود را. بنابراین به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان واقعا علاقه مند به کره ای, موضوع, مگر اینکه آن را می توان چرخید به عنوان یک برگ برنده برنده است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است به دور از هر گونه پیشرفت در کره شمالی. به صداقت تنها چیزی که ما می تواند ارائه زاهد گوشه نشین دولت رفاه اقتصادی در ازای د-nuclearisation. اما شمال می خواهد رونق اقتصادی با آهن چادری تضمین می کند که آن نظام سیاسی به رهبری کیم خانواده در محل باقی بماند. پس از همه, کیم می خواهد به پروژه خود را به عنوان کسی که به ارمغان می آورد رفاه به کره شمالی. بنابراین او می خواهد برای کنترل سرعت از رفاه تراوش به شمال تحت هر معامله. اما تهمت بودن تهمت تنها در نظر گرفتن یک معامله با شمال به عنوان یک برنده اگر او قادر به دریافت پیونگ یانگ به طور کامل de-nuclearise اول. که فقط اتفاق می افتد به شمال می بیند زرادخانه هسته ای خود را به عنوان تنها امنیت را تضمین کند. آنها فکر می کنند که قربانی های زیادی را برای برنامه هسته ای خود را به طوری که آنها نه فقط رفتن به آنها را.

اما شمال بیش از حد می خواهد یک معامله است. پس از همه, با وجود روابط قوی بین شمال و اصلی آن منوال چین پیونگ یانگ هنوز بسیار محتاط پکن. این است زیرا شمالی معتقد است که چین می خواهد به آن را دائم در خدمت رعیت دولت است. از سوی دیگر کیم می داند که با وجود خانواده اش فرقه در این سن از فن آوری اطلاعات مردم کره شمالی را دریافت دسترسی به اطلاعات در مورد جهان خارج پیونگ یانگ با وجود بهترین تلاش ها برای جلوگیری از این. و بیش از یک دوره از زمان این می تواند تسریع سرکوب ناکامی در کره شمالی مردم به فوران در برابر کیم رژیم است.

بنابراین کیم اصل در نظر گرفتن شانس با مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه نوعی از رفاه برای مردم کره شمالی در حالی که خود خدا مانند وضعیت دست نخورده و ایجاد برخی استراتژیک فضایی با چین است. اما تهمت و کیم بیش از حد دور از هم در یک معامله است. در ضمن عوارض دیگر بوجود آمده اند. آمریکا و چین امروز قطعا قفل شده است و در جنگ سرد و مغلوب ساختن پیشی جستن است majorly به قصد استفاده از ضد چین و بلاغت در اجرا به ماه نوامبر انتخابات است. اما به هیچ نتیجه ای کره شمالی در چین و آمریکا باید با هم کار کنند. که به وضوح در لحظه اتفاق می افتد. سپس روابط بین کره شمالی و کره جنوبی را soured در ماه های اخیر و شمال و حتی منفجر کردن یک دفتر ارتباطی با جنوب در کنار آن از د-Militarised منطقه بیش از کره شمالی جداشدگان ارسال anti-کیم رژیم جزوات سراسر به شدت militarised خط. و پس از آن وجود دارد تنش میان کره جنوبی و ژاپن بیش از کار اجباری در مسائل از اشغال شبه جزیره کره. اما ژاپن و کره جنوبی قرار است به متحدین آمریکا در مقابله با چین است. هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از عوارض در اینجا برای هر گونه دستیابی به موفقیت واقعی در کره شمالی. و دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم جلسه تغییر نمی دهد این واقعیت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de