دو هفته است که همه ما باید به مقیاس تست

روز یکشنبه بیش از 1600 جدید کروناویروس موارد شناسایی شده در هند و آن را بزرگترین واحد تعداد روز تا کنون. افزایش موارد است که بخشی از توضیح این سطح شیب دار تا در تست بیش از چند روز گذشته. اما تمام چیزی که ما یاد گرفتیم تا کنون نشان می دهد که چالش تشخیص باقی می ماند روی حیله و تزویر.

در سراسر جهان مجانبی حامل در برخواهد داشت خطر است. یک راه برای مقابله با این چالش است که به مقیاس آنتی بادی آزمایش. هند هفته گذشته دریافت بیش از پنج لاخ سریع تست کیت (RTKs). آن نیاز به استفاده به عنوان یک مکمل ابزار است که می تواند تشخیص آنتی بادی در خون است. علاوه بر این, آن می تواند انجام شود تنها در 30 دقیقه. به عنوان یک ابزار می توان آن را انتقادی در مکمل بیشتر مرسوم است اما وقت گیر آزمون که تشخیص ویروس’ مواد ژنتیکی است.

این مستند در حال حاضر استخراج بالا و هزینه های اقتصادی آن را infeasible به گسترش مستند فراتر از 3rd ممکن است. این باعث می شود بعد از دو هفته کلیدی در هر دو پوسته پوسته شدن تا تست و انجام آن در حد مطلوب راه است.

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus موارد کوه به 17265 در هند 543 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>