من احساس یک نوع خاص از جنون اغلب از طریق سال و من 26 ساله بودم. من به شما نشان می دهد: تصویر حدود 6.50 ساعت کارتر جاده آب را ضرب و شتم در برابر سنگ ها من نشسته است. من لیسیدن نم نم باران و و عرق و دریا-اسپری کردن لب های من. آسمان برخی از سیزده رنگ. من آنها را به حساب.

یک ابر پاره و به طور ناگهانی آن همه بیش از حد ، مردان تکاپوی بسته تا خود شطرنج Infinite خدمه خنده; کودکان با کتاب در کیف برگزار شد بیش از سر خود را; زنان مبارزه برای rickshaws خاموش تفرجگاه; زوج کشیدن و نزدیک زیر چتر.

وجود دارد هیچ چیز بهتر از این لحظه, من فکر می کنم. هیچ چیز بیشتر از newrainscramble در newrainsmell و هیچ کس بر روی زمین خوشبخت تر از من, آرام, خیس تماشاگر به این موسمی غروب نمایشهایش از رنگ و زندگی.

من پایمال است که نوزاد هنوز تنفس و در حال حاضر دست من پت hungrily در سراسر دامان من. جستجوی آنها که آشنا سرد شیشه و آنها آن را پیدا کنید و آنها را وادار به کار: باز کردن, کش رفتن, به, دوربین, قاب, کانون کلیک کنید. آن را از حافظه در حال حاضر.

بر روی صفحه نمایش تلفن سحر و جادو مسطح. آسمان mutes به رنگ بنفش نم نم باران نامرئی است وجود دارد یک کیسه پلاستیکی skittering در سراسر سنگ. من تا به حال متوجه آن تا من آن را دیدم در عکس.

من دوباره قاب re-تمرکز دوباره سعی کنید. و دوباره. و دوباره گرفتن از کوره در رفته. خورشید را تقریبا تنظیم شده است. من سعی افقی, عمودی, عکاسی از خود. لبخند من است بیش از حد ، خوشحال نگاه من مستقیم به خودم.

من متوجه نمی شوید وقتی که باران متوقف می شود. من قوز کردن بیش از تلفن من کشیدن از طریق عکس, برداشت فیلترینگ.

من بازی شیر یا خط بهترین گزینه بر روی Instagram. من نوع “بنفش ساعت” — my داخلی مختصر برای کسانی که خوب dusks — و من خواندن فوری واکنش ها در صندوق پستی من: “چه زیبا” آنها می گویند. “با تشکر از شما برای این یادآوری برای متوقف کردن و خیره.”

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده بود: من می خواهم یک سطح (مانند سطح حرفه ای) رسانه های اجتماعی معتاد به اندازه کافی طولانی است که شادی را ثبت نام به عنوان یک فرمان به جای احساس را در خود دارد. اگر: مبارک پس: ضبط. من می خواهم روت دست من به جویدن به تعجب و قناعت و تف کردن عکس. آموزش دیده چشم من ثبت زیبایی مطالب است.

Idiotically من هرگز درمان درد در این راه. در غم از دستور به آن را نشان دهد من باقی ماند و هنوز هم در حال حاضر توجه است. من احساس درد در کامل است. حتی اگر قطع درد به دقت توصیف آن را به دوستان نزدیک می تواند آن را قابل تحمل تر من نیست. و اگر قطع شادی به بسته بندی آن را برای غریبه ها آنلاین رقیق آن من.

و اگر زندگی بیشتر است مشکل چیز ارزشمند ساخته شده توسط کسانی که خود به خود چشمک می زند از تعالی و جذب و لذت من است آنها را به کار. من اجازه حیرت خود بود شرکت تصمیم به سرمایه داری حکم به تولید و توان مصرفی.

یکی از دوستان خودش نه در Instagram می یابد کل رقص غم انگیز و خنده دار است. اگر همه مستند شادی خود را به جای احساس, آن, او, جوک, تنها فرد خوشحال چپ در جهان ممکن است مارک زوکربرگ.

من می دانم که نیست چنین تیز دودویی — احساس در مقابل مستند. وجود دارد یک راه برای گرفتن یک عکس سریع و پشت به شمارش رنگ در آسمان است. اما به عنوان یکی دیگر از دوستان قرار دادن آن: شادی مثل این است که گربه شرودينگر. لحظه ای که شما آن را رعایت شما آن را تغییر دهید. در تکاپوی شاهد و تکثیر منبع شادی خود را, شما ممکن است کشتن چیز و پیدا کردن آن دروغ گفتن لنگی در 1080×1080 جعبه.

من همچنین می دانم که وجود دارد برخی از شادی های که توسط رادیکال و خرابکارانه و شادی خود را در شادی احساس در چربی بدن; شادی باز افتخار عجیب و غریب را دوست دارم. این شادی و امید و اجازه. اما این چیزی نیست که من انجام شده بود. من contentifying ترین و غیر سیاسی روزمره در دسترس از شادی: غروب. بیشترین علاقه و بدون عارضه آسان زیبایی.

در حال حاضر من در تلاش برای دوباره نوشتن که با کد داخلی. اگر: مبارک پس: هنوز هم می شود در حال حاضر توجه است. من در حفظ و عدم صادقانه میگویم. هنگامی که آن را با این نسخهها کار یک یا دو هفته در یک زمان این rewiring برای من خوب است. من خصوصی بهت زده, محتوا, خوشحال, خیلی بیشتر. (آن را ویرانگر برای من Instagram نامزدی اعداد.)

بنابراین من از آمدن به حرمت شادی که مقاومت در برابر گرفتن.

مانند سال جدید’ حوا وقتی که من غیر روحانی در چمن با پدر و مادر من بعد از نیمه شب درآوریم کرم شب تاب برای سیارات. در این فاصله ما شنیده خنده و موسیقی اما در اینجا ما ساکت بودند. من به یاد داشته باشید در تلاش برای گرفتن عکس همه آنها را در آینده و پس از آن تفکر: هیچ دوربین در جهان به اندازه کافی قدرتمند برای ضبط چگونه آسمان شب به نظر می رسد با بوی چمن با صورت خود را با پدر و مادر خود را خوشحال و سالم در هر دو طرف از شما.

من فکر می کردم که زندگی افراد دیگر هم هستند که سرشار از لحظات شادی که نمی شود و بنابراین نه عکس. دیگر مردم توجه گل خنده سخت احساس دوست داشت بدون ثبت و یا اطلاعیه. من می خواهم این امکان که بهترین غروب سازمان ملل متحد-عکس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net