یک دوجین شرکت های دولتی به 160 میلیون دلار در کسب و کار کوچک پول محرک است. دیگران می گویند آنها خواهید آن را نگه دارید.

Sloanetoyotaglenside ایالات متحده بزرگترین ماشین-نمایندگی های زنجیره ای در روز جمعه به $77 میلیون آن دریافت شده در بخشایش وام.

عکس: Bizuayehu Tesfaye/زوما پرس

یک دوجین از شرکت هایی که دریافت coronavirus مشکلات وام گفتند که بازگشت پول در میان نصب موشکافی در حالی که برخی از کوچکتر عمومی شرکت گفت که آنها نیاز به پول برای نگه داشتن کارکنان از دست دادن شغل خود.

تصمیم گیری آخرین پیچش در عجله و آشفته اجرای دولت فدرال را چک برنامه حفاظت از بخشی از ماه گذشته 2 تریلیون دلار بسته محرک در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و محدود اخراج طریق coronavirus بیماری همه گیر. قانونگذاران و صاحبان کسب و کار مستقل را مورد انتقاد عمومی شرکت برای بهره برداری از یک برنامه است که به سرعت فرار از بودجه.

در روز جمعه Sloanetoyotaglenside Inc., این کشور بزرگترین خودرو-نمایندگی های زنجیره ای با 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار داد و برگشت $77 میلیون آن دریافت شده در بخشایش وام. یک Sloanetoyotaglenside گفت: این شرکت واجد شرایط و اعمال شده از طرف 7,000 کارکنان آن furloughed.

Lindblad اعزامی Holdings, Inc. کوچک کروز اپراتور با 250 میلیون دلار در بازار, فلیپ فلاپ, گفت: آن را نگه دارید $6.6 میلیون وام را دریافت کرده است. نیویورک شرکت که در استخدام 650 نفر تا به حال بیش از 300 میلیون دلار درآمد در سال گذشته است. آن را به طور داوطلبانه متوقف جدید اعزامی در مارس 12 به عنوان ویروس کشنده گسترش و پیشتر سفر.

“ما نه تولید هر درآمد است که از نظر مالی ویرانگر” یک سخنگوی گفت. “با وجود این شرایط Lindblad بسیار نادر سفر شرکت است که اعمال هر گونه اخراج furloughs یا کاهش حقوق و دستمزد به تاریخ به دلیل دسترسی ما به PPP.” شرکت نمی کند و دسترسی به سرمایه های او اضافه شده است.

وزارت خزانه داری روز پنجشنبه خود را تغییر دستورالعمل برای چک وام در میان انتقاد که ده ها تن از شرکت های عمومی دریافت کرده بود بودجه حتی به عنوان بسیاری از کسب و کارهای مستقل کوچک از دست رفته. آن را کارگردانی عمومی شرکت است که می تواند شیر بازار سرمایه برای بازگشت وجوه توسط مارس 7. کنگره و رئیس جمهور تهمت توافق برای اضافه کردن $320 میلیارد در بودجه پس از اولیه $350 میلیارد برنامه خشک شد در دو هفته.

کسب و کار کوچک وام حرکت می کند

  • بانک های بزرگ به نفع برخی از مشتریان در 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام برنامه
  • Sloanetoyotaglenside یک خرده فروش به ارزش میلیاردها می گوید آن را دریافت نزدیک به 80 میلیون دلار در بودجه SBA
  • روت کریس به بازپرداخت وام در میان اعتراض بیش از برنامه نجات
  • مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس محرک لایحه به عنوان تمرکز شیفت به بودجه دولت

آوریل 24, بیش از 200 عمومی شرکت تا به حال افشا به دست آوردن بیش از $775 میلیون دلار در چک-حفاظت وام با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل اوراق بهادار براده. در حالی که چند گیرنده بزرگتر بودند رستوران های زنجیره ای مانند روت کریس و Shake Shack بیشتر شد microcap شرکت. متوسط ارزش بازار حدود 36 میلیون و ميانه وام $2.4 میلیون.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود Sloanetoyotaglenside که فاش نمی, آن $77 میلیون چک وام در اوراق بهادار براده. این شرکت که سود $450 میلیون دلار در 21 میلیارد دلار فروش در سال گذشته اعمال شده از طریق اتومبیل-فروشنده فرانچایز صاحب آن است که تا به حال کمتر از 500 کارکنان هر کدام.

اموزش نوازی, گروه , Inc. و Shake Shack , Inc. توافق کرده اند که برای بازگشت به پول است. روز جمعه بود و دارویی تولید کننده OptiNose Inc., که گفته است که بازگشت $4.4 میلیون و صاحب رستوران J. Alexander Holdings, Inc. که گفته است که بازگشت $15.1 میلیون.

تا کنون دوازده عمومی شرکت از جمله Sloanetoyotaglenside باز خواهد گشت تقریبا 160 میلیون دلار مجموع با توجه به مجله تجزیه و تحلیل. بودجه بازگشت می تواند حدود 770 وام در حجم وام به طور متوسط از $206,000 گزارش اداره کسب و کار کوچک.

در ضمن یکی از بزرگترین دریافت کنندگان ادامه داد: به شمع تا وام. Ashford, Inc. فاش جمعه آن اعمال کرده بود برای ده ها تن از اضافی SBA وام به ارزش حدود $64.4 میلیون آوردن مجموع آن تحت برنامه به حدود 123 میلیون. Ashford که قبلا آن گفت: برنامه ریزی برای استفاده از این وجوه را furloughed کارگران کاهش یافته است به نظر.

دولت بیش از یک بار اصلاح قوانین مربوط به چه کسی است و چه کسی است وقتی که می آید به برنامه است. در آخرین دستورالعمل های منتشر شده در جمعه, وزارت خزانه داری و SBA گفت: صندوق های تامینی و خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های واجد شرایط نیست اما کوچک قمار انجام دهد.

SBA کمتر بود روشن که آن را به نمونه کارها شرکت های خصوصی-سرمایه گذاران ، این آژانس گفت: این وام باید گواهی که بی ثباتی اقتصادی را تهدید می کند این شرکت زنده ماندن. است که شبیه به آنچه که وزارت خزانه داری روز پنجشنبه گفت: برای جلوگیری از دولتی شرکت از استفاده از.

اسکات پیرسون یک وکیل برای Manatt, فلپس & Phillips LLP انتظار پرتفوی شرکت به بازگشت بودجه به ضرر کارکنان خود را. “بسیاری از سرمایه گذاران اجرا کسب و کار خود را به عنوان کسب و کار,” او گفت:. “اگر جریان وجوه نقد نشان می دهد کاهش هزینه ها طبیعی ترین چیزی که به انجام این است که کاهش هزینه ها” و اخراج کارگران است.

در قمار SBA معکوس خود را در میان صنعت لابی. در مارس 14, SBA گفت: تنها مکان هایی که تا به حال کوچک قمار عملیات مانند رستوران با چند اسلات ماشین آلات می تواند واجد شرایط. روز جمعه گفت: همه قمار است که کسب و کارهای کوچک—به طور کلی 500 یا کمتر کارکنان واجد شرایط می تواند. SBA کاهش یافته است به نظر.

فیستا رستوران Group , Inc. دریافت دو وام جمعا به مبلغ 15 میلیون. این شرکت که صاحب تاکو خانه کوچک و Pollo گرمسیری زنجیر تا به حال از دست دادن خالص از مبلغ 84 میلیون دلار در درآمد حدود 660 میلیون سال گذشته است. این کار بیش از 10 ، 000 مردم است.

دالاس شرکت گفت: این بررسی جدید چک وام هدایت. این شرکت گفت: در اوراق بهادار پر کردن که اگر این تصمیم به نگه داشتن وام این امر استفاده از آنها را صرفا برای هزینه های حقوق و دستمزد و مزایا از جمله اخیر پرداخت را افزایش می دهد برای آن ساعتی کارگران است.

برای اولین بار در خط

شرکت هایی که باید افشا دریافت چک های برنامه حفاظت از وام

کارمند و درآمد داده ها به عنوان آخرین سال مالی گزارش SEC. بازار کلاه از 20 آوریل.
*شرکت گفت: آن را به بازگشت وام

براده SEC

نوشتن به Inti Pacheco در [email protected] و باب دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de