یک عمل ناپدید

با تاج گرفتن در مرکز صحنه در زندگی ما بسیاری از دیگر اطلاعات حیاتی در مورد آن به کشورهای همسایه به نظر می رسد شده اند تحت فشار قرار دادند پایین اولویت نردبان. از آن شده است چند ماه و به عنوان ما شروع به خواندن بیشتر از زمان, اخبار, یک سوال بارها و بارها به ذهن می آید…

که در آن است که کیم جونگ سازمان ملل متحد? او دیده می شود آخرین جلسه خود را بالا مشاوران در آوریل 11, پست, است که او به طور معجزه آسایی ناپدید شد. او از دست رفته خود را در کشور بزرگترین رویداد سیاسی برگزار شد در حافظه پدربزرگش و بنیانگذار کره شمالی – کیم ایل سونگ – چیزی که او از دست رفته هرگز پس از او به قدرت رسید. 38 شمال واشنگتن بر کره شمالی نظارت بر پروژه تجزیه و تحلیل آن تصاویر ماهواره ای نشان قطار خود را پارک شده در خارج Wonson خود به شدت محافظت توچال.. اما که نه نشان میدهد یا علیه او زنده بودن یا نه.

کره شمالی به عنوان یک کشور شناخته شده است برای آن مات رفتار و همیشه وجود دارد یک حس شک و تردید در آنچه که رسانه های دولتی منتشر شده است. گفت: پس از این که آنها به طور ناگهانی در زمان عکس از او افتتاح یک کارخانه کود در مارس 2,2020 وجود دارد بسیار rejoicement در جهان حتی با رئیس جمهور تهمت به tweeting که “من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!”

اما آیا او واقعا ؟

این قسمت مغلوب ساختن پیشی جستن است به دلیل تعجب برای کره شمالی 30-40 سلاح هسته ای و موشک بالستیک قاره پیما را در کنترل خود.. و جهان آگاه است که این چاقو dangles precariously سر POTUS!

وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد او در حال دور شدن از محل موردتوجه وتماشای عموم با توجه به کروناویروس اما آن رنگ و نه یک تصویر مبهم در ذهن برای کره شمالی با وجود های مرزی با چین گزارش کرده است صفر موارد ویروس. و اگر وجود دارد هیچ موارد پس چرا او را در خواب زمستانی?

بر اساس این گزارش پیشتر با استناد به که او به شدت ناخوش و بحرانی.. چگونه است که او به نظر می رسد سنگین تر توسط چند پوند و در صورتی سلامت ؟ اگر او در حالت رویشی که به تصویر کشیده شده زودتر موظف است وجود دارد به نوعی از خستگی یا بیماری در بدن او نیست ؟

به نظر من به عنوان یک ملت از حاکمان کره شمالی باید پاسخگو به برخی از مقامات دیگر از خود را خود. او تصاویر واقعی و یا آنها یک کار فتوشاپ نسخه برای پنهان کردن این واقعیت است که او ممکن است زنده.. تا زمانی که آنها پیدا کردن یک جانشین معتبری!

اما چه کسی است که به می دانم که??? یک ویروس است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر در سراسر جهان است و حتی عبور از آن همسایه و مرز.. برگ یک حس عجیب در دل و روده آن را نمی کند?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im