های مختلف طاعون: آفریقا در میدان جنگ در جنگهای بعدی موج بزرگ از ملخ

کامپالا, اوگاندا

هفته قبل از coronavirus گسترش از طریق بسیاری از نقاط جهان, بخش هایی از آفریقا در حال حاضر در معرض تهدید توسط نوع دیگری از طاعون بزرگترین ملخ شیوع برخی از کشورها دیده بود در 70 سال است.

در حال حاضر موج دوم از حشرات حریص 20 برابر اندازه, اولین, ورود است. میلیاردها جوان در بیابان ملخ می winging در زمینه پرورش در سومالی در جستجوی تازه پوشش گیاهی سرچشمه با فصلی باران.

در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر در معرض خطر هستند. و به عنوان آنها سعی کنید به جمع آوری به مبارزه با این ملخ ها اغلب بیهوده آنها را در معرض خطر گسترش coronavirus – یک موضوع که می آید دور دوم برای بسیاری از افراد در مناطق روستایی است.

این ملخ که “هر کس صحبت کردن در مورد” گفت: Yoweri Aboket یک کشاورز در اوگاندا. “هنگامی که زمین آنها را در باغ خود آنها را تخریب کل. برخی از مردم حتی به شما خواهد گفت که ملخ در حال مخرب تر از coronavirus. حتی برخی که باور نمی کنم که این ویروس را به اینجا برسد.”

برخی از کشاورزان در آقای Abokat روستا در نزدیکی مرز کنیا جنس فلز تابه سوت و یا پرتاب سنگ به سعی کنید به درایو ملخ دور. اما اغلب آنها در نا امیدی تا حد زیادی محروم توسط یک coronavirus مستند از جمع خارج از خانه های خود.

یک شکست خورده باغ جوامع محلی اصلی به معنای گرسنگی است. چنین نگرانی در روستای برخی از 600 نفر منعکس شده در سراسر بخش بزرگی از شرق آفریقا از جمله کنیا و اتیوپی و سودان جنوبی. ملخ swarms نیز اندیش در جیبوتی اریتره تانزانیا و کنگو.

U. N. غذا و کشاورزی سازمان به نام ملخ شیوع بیماری های ناشی از, در بخش, توسط, تغییر آب و هوا “بی سابقه ای تهدید” برای امنیت غذایی و معیشت. مقامات آن تخمین زده اند این موج جدید به 20 برابر اندازه ،

“وضعیت کنونی در شرق آفریقا باقی مانده است بسیار نگران کننده به عنوان … تعداد فزاینده ای از جدید swarms در حال شکل گیری در کنیا در جنوب اتیوپی و سومالی” جدید فائو ارزیابی گفت.

مطلوب پرورش شرایط را از طریق ممکن است به این معنی که احتمال وجود خواهد داشت یکی دیگر دور جدیدی از swarms در اواخر ماه ژوئن و ژوئیه همزمان با شروع فصل برداشت آژانس گفت.

U. N. مطرح است آن کمک درخواست تجدید نظر از $76 میلیون دلار به 153 میلیون و گفت: اقدام فوری مورد نیاز است قبل از بارندگی سوخت رشد بیشتر در ملخ اعداد. تا کنون FAO جمع آوری کرده است $111 میلیون به صورت نقدی و یا وعده.

ملخ ها “حمله به شرق آفریقا و منطقه فوق العاده بزرگ مانند swarms هرگز دیده می شود قبل از” نایروبی-بر اساس آب و هوا پیش بینی و برنامه مرکز گفت.

جدید swarms شامل “بزرگسالان جوان” حریص اشکالات “است که خوردن بیش از بزرگسالان آنهایی که گفت:” کنت Mwangi های ماهواره ای اطلاعات تحلیلگر در مرکز.

آقای Mwangi و دیگر مقامات در کنیا اشاره کرد مشکلات در مبارزه با آلودگی به کروناویروس مربوط به محدودیت های مسافرتی آهسته مرزی سفر و تاخیر در تحویل از آفت کش ها.

تایید کار از افسران میدان شده است محدود ساخت آن را سخت تر برای این مرکز به روز رسانی های منطقه ای پیش بینی مدل های آقای Mwangi گفت.

در روستایی, لیکیپیا شهرستان در میان بدترین آسیب دیده در کنیا برخی از آنها خواستار توجه به تهدید به مزارع تجاری.

“من فکر می کنم متاسفانه چون از چیزهای دیگر در سراسر جهان مردم در حال فراموش کردن در مورد مشکل با ملخ. اما آن را بسیار مشکل واقعی” کشاورز جورج Dodds گفت: FAO.

هوایی پاشش تنها راه موثر برای کنترل ملخ شیوع. پس از ملخ عبور به اوگاندا برای اولین بار پس از دهه 1960 سربازان متوسل به استفاده از دستی پمپ اسپری به دلیل مشکلات در به دست آوردن مورد نیاز هواپیما.

اوگاندا وزیر کشاورزی گفت: مقامات قادر به واردات به اندازه کافی آفت کش ها از ژاپن با استناد به اختلال های بین المللی حمل محموله.

دولت هنوز برای دیدار با بودجه اضافی بیش از 4 میلیون دلار درخواست شده برای کنترل ملخ وزیر گفت.

مبلغ قابل توجهی است در یک کشور که در آن رئیس جمهور بوده است جمع آوری کمک مالی از افراد ثروتمند برای کمک به پاسخ به این ویروس و اقتصادی آن اختلال. سلامت کارگران را تهدید به اعتصاب بیش از عدم دنده محافظ.

کشورهای دیگر به صورت چالش های مشابه.

در اتیوپی که در آن برخی از 6 میلیون نفر در مناطقی زندگی می کنند تحت تاثیر ملخ شیوع آلودگی اگر بدون کنترل “باعث خواهد شد در مقیاس بزرگ محصول, مرتع و جنگل و پوشش از دست دادن بدتر شدن مواد غذایی و خوراک ناامنی” فائو می گوید.

باند نابالغ ملخ در حال تشکیل در مناطق که شامل کشور را به ناحیه سرسبز بود دره ریفت منطقه آن را گفت.

اتیوپی وزیر کشاورزی گفت: تلاش های در جریان برای استقرار شش هلیکوپتر در برابر آلودگی است که می تواند تا اواخر ماه اوت است.

اما سخنگوی وزارت Moges Hailu صحبت کرد شوم ثبت نام: ملخ swarms در حال حاضر ظاهر می شود در مکان های که در آن آنها تا به حال شده است که قبلا اندیش.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im