لوئیزیانا دولت قانون به جرم سرقت دارای هیچ استثنایی برای دانش آموزان در رول افتخار. بالا بودن مدرسه درام عمده با نزدیک به بی عیب حضور و غیاب ضبط کاملا بدون تحمل اینکه کسی به جرم و جنایت.

در عین حال این چیزها مهم نیست. حداقل آنها موضوع را به لیزا ماریا رودز.

او موضوع این هفته را پوشش داستان که می آید از ما yearslong با همکاری Hechinger گزارش مستقل خبری سازمان با تمرکز بر آموزش و پرورش. Hechinger او به ارمغان آورد به ما توجه است چرا که او در حال انجام کاری غیر معمول اگر نه منحصر به فرد در ایالات متحده است. او اضافه کرده است “مشاوره حقوقی” به لیست خدمات جورج واشنگتن کارور دبیرستان ارائه می دهد دانش آموزان خود را.

لورنزو الیوت درام-عمده رول افتخار دانشجو دیده است زندگی خود را تغییر دهید به دلیل آن است. هنگامی که او را آورده بود تا در اتهامات مربوط به سرقت از خانم رودز در نامه ای به قاضی در حمایت از لورنزو و سپس تحویل آن در فرد است. با کمک به قید وثیقه آزاد شده بود را کاهش داده و شارژ اولیه است که می تواند به ارمغان آورده اند 15 سال زندان در نهایت کاهش یافته بود به سه سال آزادی مشروط.

تصویر کلاسیک نشان می دهد عدالت کور است اما آن را در عمل – و نباید باشد. قانون ضروری است برای حفظ نظم و امنیت, اما آن است که یک ابزار بی پرده قادر به حساب موقعیت و شخصیت. قضات قابل توجهی راه گریز برای دقیقا به این دلیل هنوز هیچ قاضی می تواند تشخیص قلب یک متهم از روی نیمکت. آنها نیاز به کمک از افرادی مانند خانم رودز – هر دو در اندازه گیری یک فرد و در دانستن است که کسی وجود دارد برای کمک به یک فرد حرکت نظام حقوقی و انتخاب بهتر در آینده. برخی از 73 درصد از نوجوانان مهاجران با یک وکیل مجاز به اقامت در ایالات متحده است. که تعداد قطره به 15 درصد برای کسانی که نمی ما پوشش داستان ،

و این نقطه است. دوباره و دوباره تحقیقات نشان داده است که این بی عدالتی است که در آمریکا رشد کرده در طول 30 سال گذشته رشد کرده اند از این واقعیت است که ثروتمند باید معنی و دانش به طور موثر مدافع برای خود و دیگران نیست. این نیست که قانون به نفع ثروتمند. این است که ثروتمند می تواند نسبتا به راحتی دریافت کمک – می شود آن را مشاوره حقوقی و مشاوره – که قضات را به عنوان لازم برای اعتماد و اصلاحات است. که باعث می شود خانم رودز فوق العاده است.

آن است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است که شاید قوی ترین فرم از موسسه خیریه امروز, مشاوره کودکان و نوجوانان در جوامع محروم. در انجام این کار مربی خود ابرقدرت ها – توانایی به حرکت قانونی و سیستم آموزش و پرورش است که در آن بیش از حد بسیاری از سقوط از طریق ترک. خانم رودز در حال حاضر اساسا حقوقی مربی برای همه از جورج واشنگتن کارور بالا است. و ما در جلد داستان نشان می دهد که یک اثر است که می تواند داشته باشد.

در سراسر کشور و عدالت و اصلاحات در جریان است. قانونگذاران به طور فزاینده ای به دنبال یک unction شفقت حتی در حالی که سخت در جرم و جنایت. نه هر کس لیزا ماریا رودز بعد از همه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im