یک نوع متفاوت از بسته مراقبت: Concertgoers ‘پتو بی خانمان’

کن نیومن درک چقدر دشوار می توان آن را به ارتباط برقرار کردن با افرادی که بی خانمان هستند. او اذعان می کند او می شود دلسرد دیدن کسی که آشکارا با استفاده از مواد مخدر و یا سطل زباله فضایی. اما مردم در خیابان هستند “کاملا پر از لطف و خیرخواهی است که شما هرگز انتظار می رود,” او می گوید.

آقای نیومن خود آگاهی از بی خانمانی رشد چند سال پیش به یک موسسه خیریه او تماس پتو بی خانمان. او پس از کنسرت, طرفداران خود را می توانید بسته های مراقبت از موارد مانند اورژانس پتو و میله تغذیه است که آنها پس از آن را به کسانی که نیاز دارند. یک راهنمای منابع در هر کیسه است که در نتیجه یک همکاری با یک سازمان غیر انتفاعی است که همچنین اهداف آسیب پذیر St. Vincent de Paul جامعه از سان فرانسیسکو.

آقای نیومن می گوید داستان از یک فن که skeptically در زمان چند کیسه پس از یک نشان می دهد اما بازگشت او در حالی که بسته بندی کردن گیتار خود را. هنگامی که این فن دست بسته به یک فرد بی خانمان گیرنده نگه داشته تکرار “است و این برای من؟” فن می گوید: “چیزی که بعد از ما در حال ایستاده در خیابان بغل کردن در باران.”

هنگامی که کن نیومن نقش یک کنسرت خود را merch جدول به نظر می رسد کاملا متفاوت از آن از نوازندگان دیگر.

آیا او در بازی انفرادی آکوستیک کنسرتهایی یا آمپر-لنگ-به-این-حداکثر را نشان می دهد با سه نفر برکلی برانکس سان فرانسیسکو-بر اساس خواننده گروه مجموعه همان غیر معمول مجموعه ای از محصولات. خود صفحه نمایش متشکل از کیسه های پر شده با اورژانس پتو, جوراب, دستکش, میله تغذیه کرم های ضد عفونی کننده و ضد بارداری.

بسته نرم افزاری رایگان هستند. اما آنها در نظر گرفته شده برای مخاطبان و کاربران خود را برای نگه داشتن.

زمانی که آقای نیومن نیست آواز لوزه-baring آهنگ ها توسط Led Zeppelin, بروس اسپرینگستین و Radiohead – “من باید یک طیف گسترده ای می گوید:” خواننده – او با استفاده از صدای خود را به کمک طلب کردن concertgoers منحصر به فرد خود را برای کمک به موسسه خیریه, پتو بی خانمان. قسمت-زمان نوازنده خود می پرسد مخاطبان خود را به مراقبت از بسته بندی و توزیع آنها را به سان فرانسیسکو گذرا جمعیت. آن را هوشمندانه سیستم توزیع. پس از 2017, خود, رسمی, خیابان تیم از داوطلبان انجام داده اند بیش از 5000 بسته نرم افزاری. آنها منابع حیاتی تحویل با یک انسانی را لمس کنید.

“این فقط ‘در اینجا یک Clif Bar. این به شما چیزی برای خوردن” می گوید: “آقای نیومن در طول های اخیر تماس های ویدئویی. “شما هیچ ایده تاثیر است که شما می توانید فقط با گفتن “سلام” فقط با اذعان به حضور فرد در خیابان.”

آقای نیومن آمد به تلاش های خود را از طریق تکامل است. اولین جرقه آگاهی آمد در اوایل زندگی حرفه ای به عنوان یک عکاس آزاد است. یک روزنامه اختصاص داده و او را برای عکاسی از کودکان در یک مرکز مراقبت از کودک برای افراد بی خانمان در سان فرانسیسکو فیله محله. “در اینجا این بچه ها اقدام درست مثل بچه ها و داشتن یک زمان واقعا خوب و در حال اجرا در اطراف و جیغ مانندی می گوید:” آقای نیومن. “و من فکر” من آنها ندارد و خانه.'”

سریع به جلو به چند سال پیش زمانی که آقای نیومن به یاد می آورد قدم زدن Chenery خیابان پس از بازی هیجان انگیز فرفره در یک نوار با کوارتت او در زمان. نوک شیشه تقسیم پنج راه به مبلغ 10 دلار هر. آن را مانند آقای نیومن نیاز به پول. پس از آن او می خواهم راه اندازی آهنربا تولیدات موفق زندگی می کنند نشان می دهد تجارت ارائه شرکت. چرا donate همه پاداشها از آینده را نشان می دهد به جای ؟

“در اینجا چیزی است: زمانی که من تصمیم به انجام این کار, من شروع به دیدن [بی خانمانی] در اطراف من بیشتر می گوید:” آقای نیومن که شروع به بازی به طور منظم سود را نشان می دهد برای غیر انتفاعی, قطب نما, خانواده و خدمات. “من فقط بیدار شد به آن.”

مشتاق به انجام بیشتر آقای نیومن بود که با الهام از داستان یک دوست که تا به حال شروع به توزیع پتو به افراد بی خانمان در بوستون. آقای نیومن صرف $500 در پتو. سپس او صحبت به یک ترانه سرا که می خواهم یک بار زندگی می کردند در خیابان ها و او توصیه می شود که او بسته نرم افزاری در دیگر ملزومات بیش از حد. پتو بی خانمان متولد شد.

قدرت اتصال

آنچه آقای نیومن پیش بینی نیست شد و در اثر درخواست خود را در خیابان تیم – طرفداران که به طور معمول کمک به توزیع آگهی و قرار دادن پوستر – برای ارتباط برقرار کردن با مردم در کوچه و خیابان آنها ممکن است در غیر این صورت نه صحبت کردن. او به یاد می آورد نشان می دهد در دست کلیسا تئاتر است که در آن یکی از شرکت کنندگان بود روزنوشت نگرش در مورد بسته اما در زمان چند با او. بیست دقیقه بعد در حالی که آقای نیومن بود بسته بندی کردن گیتار خود را مخاطب عضو بازگشته است. او خیساندن مرطوب. مرد به او گفت که زمانی که او می خواهم دست بسته به یک فرد بی خانمان به او خیره شد در بسته در کفر نگه داشته و تکرار دوباره و دوباره “است و این برای من؟” این مرد بی خانمان شروع به گریه. این concertgoer گفت: آقای نیومن “چیزی که بعد از ما در حال ایستاده در خیابان بغل کردن در باران.”

تونی Avelar/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

Shari Wooldridge مدیر اجرایی است سنت وینسنت د پل در جامعه 160 سال سن فرانسیسکو غیر انتفاعی که اهداف چین با پتو بی خانمان. برای مراقبت از بسته های آنها ارائه یک راهنمای منابع اطلاعات که در آن به رایگان دریافت غذا و سرپناه.

آقای نیومن صدای جلب او به عنوان بازگو حکایت. او دستمال مرطوب ، “داستان خود را به من می شود به دلیل نگاه در چهره اش. او به من نگاه کرد مثل چیزی اساسی به حال منتقل شده است.”

آقای نیومن درک دشواری برای مرفه بیشتر به ارتباط برقرار کردن با کسانی که در خیابان ها. روز وجود دارد زمانی که او می شود riled چون افراد بی خانمان سطل زباله یک باغ در ساختمان است که دوست دختر خود را مدیریت. او دلسرد می شود وقتی که می بیند کسی که آشکارا با استفاده از مواد مخدر. او عصبانی می شود زمانی که آنها فریاد نامناسب نظرات به دوست دختر خود را در خیابان. پس چرا او باقی بماند با پتو بی خانمان? افرادی هستند که تجربه بی خانمانی “کاملا پر از لطف و خیرخواهی است که شما هرگز انتظار می رود,” او می گوید.

آقای نیومن نقل از کمدین مارگارت چو اجراهای خیابانی به نمایندگی از افراد بی خانمان به عنوان الهام بخش است. سال پیش او “بود رابین” جمع آوری اعانه – اشاره ای به طنز رابین ویلیامز مشهور برای کمک به افرادی که دچار بی خانمانی برجسته هنرمندان از جمله آقای نیومن. (خانم چو شناخته شده برای پیوستن به او را برای یک تفسیر از “Wonderwall” واحه.) ثبت نام در گیتار مورد باز برای جمع آوری کمک های مالی به عنوان خوانده شده, “اگر شما بدهد; اگر شما نیاز دارید.”

خانم چو می گوید آن را در مقابل یک مدل که در آن اهدا کنندگان فقط پرداختن پول برای فراموش کردن در مورد مشکل. “با چیزی مثل پتو بی خانمان می شود و یا رابین وجود دارد واقعا نتیجه مستقیم می گوید:” خانم چو. “من فکر می کنم که واقعی خیریه کمک مالی. زمان و تلاش خود را صرف بودن در چیزی نیست که بیش از حد در مورد کمک مالی. این بیشتر از یک قلب کمک.”

کمک به دست یک غیر انتفاعی

آقای نیومن را پر دل و تلاش برای توسعه پتو بی خانمان ها شروع به اجرا به مسائل تدارکاتی. در روز نشان می دهد او می خواهم باز کردن خود واحد ذخیره سازی و پر کردن به عنوان بسیاری از 100 عرضه کیسه های. وارد St. Vincent de Paul جامعه از سان فرانسیسکو. اهداف nonreligious غیر انتفاعی تاسیس شده در سال 1860 برای کمک به این شهر آسیب پذیرترین اعضای جامعه کاملا تراز وسط قرار دارد با پتو بی خانمان می گوید: مدیر اجرایی, شاری Wooldridge. آنها ارائه شده آقای نیومن دست یاری – بسیاری از دست واقعا به قرار دادن بسته های با هم. آنها همچنین اضافه شده ضد آب و بروشور چند لایه برای بسته نرم افزاری.

“آنها یک راهنمای منابع” توضیح می دهد که خانم Wooldridge. “این فراهم می کند اطلاعات در مورد که در آن پناهگاه هستند که در آن بازماندگان خشونت خانگی می توانید به آدرس و شماره تلفن برای خدمات حقوقی که در آن مردم را از وعده های غذایی که در آن سن فرانسیسکو دستشویی هستند.”

مشارکت بوده متقابل برکت از آنجا که آن را معرفی کرده است سنت وینسنت د پل جامعه به اهدا کنندگان بالقوه جدید. “ترویج رویدادهای خود را از طریق وب سایت ما به ما می دهد یک فرصت دیده می شود توسط یک گروه جدید از مردم می گوید:” خانم Wooldridge.

آقای نیومن ها جمع آوری کمک های مالی سرمایه گذاری از طرف او صدقه است وینیل آلبوم تلفیقی با عنوان “پتو بی خانمان.” در میان سهم از هنرمندان محلی است محزون پیانو تصنیف توسط آقای نیومن.

“من نوشت: یک آهنگ به نام” ما باید دوباره آن را انجام دهد,’ بود که فقط حذف شده از داستان که من شنیده ام و مقوا نشانه هایی است که من به عنوان خوانده شده توسط مردم در خیابان.” زمانی که آقای نیومن به نظر می رسد از پنجره خود را به او فکر می کند از افرادی که نمی لوکس از چهار دیوار. از آن ساخته شده او را کمتر سریع به شکایت بیشتر سپاسگزار برای خوب در زندگی خود.

“مزایای که من کردم از من تعهد به بی خانمانی به مراتب به مراتب سنگین تر بودن هزینه ها می گوید:” آقای نیومن. “کسی به نام و به من گفت:” من فقط دیدم این مرد پیچیده در پتو اضطراری و به دنبال در یکی از آبی بروشور.’ من گفتم: “من که فوق العاده است!’ که چیزی است که شما را نگه می دارد رفتن.”

ترجمه مقاله