های مختلف عید: حزن انگیز جشن اما پیام این جشنواره تقویت شده

در این سال سعید فطر, به مناسبت پایان ماه مقدس رمضان واقع شده است بسیار متفاوت است. مشاهده می شود در میان Covid-19 گیر معمول جامعه نماز گرد هم آمدن خانواده و دوستان و از فشار و شلوغی از عید بازار شده اند گم شده است. امامان و رهبران جامعه در سراسر جهان خواسته اند وفادار به رعایت Covid دستورالعمل ها و محدودیت های سراسر رمضان و عید.

عید است همه چیز در مورد جماعت و عبارات برادری. در این معنا آن است که قابل مقایسه با هندو جشنواره هولی که در مورد تماس و صمیمیت. با توجه به Covid همه گیر که خشمگین از جمله جشن لزوما به تسخیر شود. و رعایت نشده است مشکل این عید. پس از آن وجود دارد دلگرم کننده نمونه از جمعی amity. یک کلیسا در آلمان درهای خود را به مسلمان و نمازگزاران برای نماز جمعه به مسجد نمی تواند جای همه جانبازان با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در اینجا در هند Vaishno Devi حرم ارائه سحر و iftari به بیش از 500 مسلمانان تحت قرنطینه در حالی که سیک داوطلبان انجام عظیم sanitisation رانندگی در دهلی جاما. نمونه چنین تقویت واقعی پیام رمضان و عید است و شفقت است.

چنین شفقت لازم است بیش از همیشه در این لحظه با توجه به گسترده بحران اقتصادی شده است که برانگیخته توسط Covid همه گیر و پس از آن مستندات. که منجر به تعداد بی سابقه ای از زیان کار شهری و روستایی بیکاری در حال تخمین زده می شود در 22.7 درصد و 25 درصد در حال حاضر هر دو بی سابقه ای در اعداد و عظیم خروج از مهاجر شهری کارگران به علت عدم امنیت اجتماعی است. این حزن انگیز عید باید تیز تمرکز ما بر روی برخی از چیزهایی که واقعا مهم هستند – خود-نظم و انضباط کمک به کسانی که کمتر ممتاز, افزایش هماهنگی جمعی و تلاش برای انسان بهتر است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>