یک درخت مرده می تواند پرتکاپو با زندگی

Narayani گانش

هنگامی که ما تصور کنید در یک جنگل ما فکر می کنم از درختان و گیاهان و درختچه ها, جلبک ها, حشرات, حیوانات, پروانه ها, قارچ, گل, خزندگان و بسیاری از موجودات زنده است که قرض دادن طراوت و چالاکی به این جنبه های فوق العاده از طبیعت.

درختان مرده به عنوان ‘مبادله’. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک درخت می میرد در جنگل است ؟ هیچ کس آن را حذف اجازه دهید به تنهایی از بین می برد و آن را با سوزاندن و یا دفن; آن را فقط به سمت چپ می شود. چه خوب است که یک درخت مرده? هنگامی که یک درخت می میرد درخت به خودی خود ممکن است متوقف کرده اند به زندگی می کنند اما همچنان به پرورش یک اکوسیستم پیچیده از موجودات زنده است که واقعا enthralling. یک درخت مرده با ارزش است و زیستگاه برای یک میزبان از دیگر گونه ها مانند پرندگان و حشرات و خزندگان. این میزبان جلبک گلسنگ و خزه که به نوبه خود به ارائه مواد غذایی و روزی به یک میزبان از دیگر موجودات زنده.

همین دلیل است که در مطلع جوامع که در آن جنگل ها بخشی از حفاظت از برنامه های درختان مرده – چه ایستاده و یا کاهش یافته است – در سمت چپ دست نخورده به وجود گونه های گونه با دیگر ترکیبات از جنگل. یک درخت که مرده است برای یک زمان بسیار بسیار طولانی ممکن است شروع به از هم پاشیده پايدار قرار گرفتن در معرض نور خورشید و باران و رطوبت و باد. حتی آن را به عنوان تجزیه آن را تبدیل به با ارزش کمپوست با مواد معدنی و علوفه که به غنی شدن خاک از جنگل.

شمال غربی ایالت ایلینوی جنگلداری انجمن لیست حداقل 38 گونه از پرندگان “که حفر لانه حفره های موجود و یا استفاده از حفره های مرده یا در حال مرگ درختان و 29 گونه از پستانداران است که با استفاده از درخت حفره برای مقاصد مختلف”.

مبادله با خشک شاخه های مورد علاقه perches برای پرندگان مثل کرکسهای به آنها خدمت می کنند به خوبی نقاط برتری به نقطه طعمه. دیگر پرندگان شناخته شده برای مهارت های موسیقی خود را قرار گرفتن در شاخه ها و تمرین آواز. مبادله هستند مورد علاقه های شما از دارکوب که درام, دور, زنگ قلمرو خود را.

درختان به عنوان مقدس در همه فرهنگ ها و ادیان و مذاهب. آنها پرستش, دعا برای, و وجود دارد, مراسم که با ادای احترام به درختان و حیات طبیعت است. این شاید به همین دلیل اخیرا در یک مجموعه شهری تا زمانی که 100 ساله شاه درخت درخت بود که به قطع در برکلی کالیفرنیا اعضای یک همسایه صومعه بودایی سازماندهی کمی مراسم برای تشکر از درخت و حیات وحش مرتبط با آن برای همه سهم خود را خوانده و از دست زدن به وداع با توجه به داشتن آن را قطع کرد. مقامات محلی تصمیم گرفته بود به قطع درخت به عنوان آن رشد کرده بود و ضعیف نما خطر برای عابرین و همسایگان.

هنگ مطمئن کشیش در برکلی صومعه بودایی نوشت: مروری شرح زیر است: “به گراند و نوبل داگلاس شاه درخت در گرانت و Bancroft خیابان ها و به تمام موجودات زنده در این درخت پرندگان, حیوانات حشرات و ارواح و دیگران:

ما با احترام به اطلاع شما است که با توجه به ضعیف خود را سلامت و در نظر گرفتن ایمنی جامعه ما نیاز به حذف شما در روز دوشنبه نوامبر 18, 2019. خود را داشته باشیم قرن از زندگی و سپاسگزار برای سرپناه است که شما باید selflessly ارائه شده به همه ما آرزو می کنیم روح خود را به حرکت می کند.

همه موجودات را ساخته اند که خانه خود را در این درخت لطفا پیدا کردن دیگر دارد ٬ در روز دوشنبه. ما برای شما آرزو هیچ آسیب و ما عذر خواهی برای ناراحتی این را به شما و خانواده خود را. ما امیدواریم که شما پیدا کردن محل دیگری برای زندگی بدون مشکل و که شما و فرزندان خود را شکوفا خواهد شد و رستگار.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im