یک روز در زندگی از یک بقال: فاصله اجتماعی, جامعه, در آغوش

Hingham, جرم.

بقال می شود تا ساعت 5 و شوی دست های خود را.

در تاریکی او لباس می خورد چیزی, تلاش می کند “برای روشن [خود] ذهن” و باز می شود ایمیل خود را. او آغاز می شود.

در یک روز دیگر در, بار دیگر, این است که او را نگاه اعداد – جهت اندازه شاید, فروش ساعت قبل-سال ترافیک. او می شده اند برنامه ریزی تصور نوآوری تفکر سخت در مورد خواسته های مشتری و کارمند نیاز دارد و رقیب استراتژی. او می شده اند و تفکر سخت در مورد چگونه ممکن است او را به مغازه اش بهتر است به عنوان او را دوست دارد به انجام است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

اما امروز بقال را انجام دهد هیچ کدام از آن.

بقال نام خوانده شده را علامت Mignosa. و در حال حاضر خود را در فروشگاه مواد غذایی – میوه, مرکز, بازار, در Hingham, ماساچوست – می تواند تقریبا در هر فروشگاه مواد غذایی در قفل شده به پایین امریکا و داستان خود را تقریبا در هر بقال داستان. به جز که فروشگاه نیست هر فروشگاه.

این معدن.

و مانند کسی که من به آن نیاز دارید به نگه داشتن من گرفتن مواد غذایی است.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

علامت Mignosa شرکت مالک و رئیس مرکز میوه, بازار مستقل متعلق به فروشگاه مواد غذایی در مقابل به طور کامل مواجه نگردند تولید راهرو در فروشگاه در تاریخ 25 مارس سال 2020 در Hingham, Massachusetts. فروشگاه های مواد غذایی ضروری در نظر گرفته شده کسب و کار در طول coronavirus بحران است.

وجود دارد خواهد بود مواد غذایی?

6:30 صبح پس از ارسال ایمیل از صفحه اصلی در مورد وزارت بهداشت به روز رسانی تاکتیکی سوال از مدیران و روز را “احكام” (“حتی بیشتر از شستن دست!”), او را در میوه مرکز راهرو. “و از لحظه ای که شما فروشگاه شما در,” او می گوید. درب باز خواهد شد در 7 به جای 8 برای تازه اضافه شده ساعت محدود شده است به “60-و-بیش از” خریداران و دور روز مسابقه خواهد شد.

دستور کار: به اندازه کافی کالا در تخلیه قفسه نگه داشتن مشتریان امن و آرام نگه داشتن کارکنان سالم و متعهد و نگه داشتن خود را از گرفتن بیمار است. آماده.

آقای Mignosa می داند آنچه که من فکر چرا که او می داند که همه فکر آن است. ما مواد غذایی در حفظ و نشان دادن تا ؟

گاهی اوقات در چند هفته گذشته به عنوان coronavirus موارد اجتماعی و مستندات گسترش آقای Mignosa تماشا آمریکایی ها تصمیم می گیرید که آنها دیگر نمی تواند اعتماد مواد غذایی در دسترس خواهد بود زمانی که آنها مورد نیاز آنها. از این رو احتکار. تقریبا نیمی از این فروشگاه در پاسخ به یک ملی مترقی بقال نظرسنجی تشبیه خود را به مشتریان آینده نگر از کوره در رفته در یک رودخانه در حال اجرا از طلا. میوه مرکز از این قاعده مستثنی بود; ترافیک پا رز بین 100% و 200% و میانگین پرداخت برگه دو برابر شده است. کسب و کار هنوز هم باقی می ماند “تعطیلات سطوح می گوید:” آقای Mignosa سخت است که برای مدیریت در بهترین زمان و به طرز وحشیانه ای سخت که “تعطیلات” حاضر به پایان رسیده است.

البته مشتریان خود را مانند خریداران در همه جا باید سوال: چگونه می تواند ما انتظار داریم سیستم غذایی به کار نگه دارید هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم نمی رفتن به محل کار ؟ ما تا به حال در واقع کاغذ توالت دوباره ؟

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

مشتریان فروشگاه در مرکز میوه بازار در طول coronavirus بحران در 25 مارس سال 2020 در Hingham, Massachusetts. فروشگاه محدود کردن تعداد افراد مجاز در داخل در یک زمان اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

با توجه به زنجیره تامین تحلیلگران و مواد غذایی خودی صنعت – و همچنین آقای Mignosa خود غرایز و تجربه – پاسخ آسان است:

بله وجود دارد خواهد بود کاغذ توالت; در واقع, وجود دارد, چند رول دیروز. (“فرد در بر داشت برخی از کاغذ صنعتی توزیع کننده. خدمه ما آنها جانبازان. آنها می توانید پیدا کردن همه چیز است.”) آن را به فروش می رسد. بیشتر در آینده.

و بله, ایالات متحده عرضه مواد غذایی و زنجیره ای را نگه دارید با ما تماس گرفتن مواد غذایی است. نه فقط همه چیز ما به استفاده می شود.

میوه مرکز و محل سکونت در نزدیکی میلتون – هر دو شرکت متعلق به شرکت مدیریت آقای Mignosa و برادرش مایکل – در حدود نصف اندازه متوسط سوپر مارکت ها اما هنوز هم نیاز به تحویل از 30 توزیع کنندگان و برخی از 200 فروشندگان. عرضه کامل نیست آقای Mignosa می گوید. “اما راستش من تحت تاثیر قرار توسط این محصول جریان است.”

او آرزوهای خود را محصول جریان بودند و او را نگران نباشید.

در خط مقدم

صبح می رود هر دو سریع و آهسته است. سریع چون خیلی کار “و با بسیار کوتاه کارکنان. ما را چند نفر در هر گروه است.” کارکنان باید التماس کردن به دلیل بیماری و یا ناراحتی با قرار گرفتن در معرض و یا نیاز به مراقبت از دیگران در صفحه اصلی. (“است که کاملا قابل فهم است و آنچه شما انتظار می رود” آقای Mignosa می گوید. “ما باید مردم را به انجام آنچه که برای آنها مناسب است.”)

آهسته چون فقط چند هفته پس اضطراری ملی اعلام و در حال حاضر شما می توانید جمع آوری خستگی در میان کارکنان – آرزوی روز به عجله کردن و خواب بد می شود بیش از. ماساچوست است که در میان بدترین ضربه متحده تا کنون با بیش از 5700 تایید موارد COVID-19.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

لیام کری سهام تولید میوه در مرکز بازار در طول coronavirus بحران در 25 مارس سال 2020 در Hingham, Massachusetts. او می گوید خوشحال است که هنوز هم یک کار است.

در فروشگاه آقای Mignosa دوست دارد به حرکت می کند – به طور مداوم در گردش با گام های سریع. زمانی که او متوقف می شود به بحث نیم تنه خود را متمایل به جلو کمی به عنوان اینکه برای گرفتن هر یک از کلمات که ممکن است سقوط بین شما. او این نوع از رئیس که می پوشد لباس کارمندان و stockers انجام دهد. اگر وجود دارد یک نیاز ناگهانی برای baggers در پرداخت او این نوع از رئیس که کیسه های.

قبل از همه این ها می گوید: آقای Mignosa “همه چیز در مورد روز ما کاملا متفاوت بود. تمام تمرکز شده اند که خدمات به مشتریان با کیفیت و طراوت توسعه شخصی” از کارکنان. (میوه مرکز 300.)

پس از آن وجود دارد که تلاش برای نگه دارید تا با سفارشات و پیدا کردن منابع جدید باید موارد. تمیز کردن کالاها و محصولات کاغذی باقی می ماند سخت به همراه پشت درهای بسته فروشگاه لوازم مانند حمام و صابون و عفونی و گاهی دلی گوشت و آب “مانند قبل از طوفان است.” روز دیگر وجود نداشت روغن کانولا یا خشک لوبیا سیاه و سفید. “بسیاری از مواد غذایی راحتی در جریان است” آقای Mignosa می گوید.

در ضمن فروشگاه فرآیندها و تاکتیک ها تغییر تقریبا روزانه است. سالاد بار بسته است. سوپ جدول بسته شده است. به منظور تسهیل امن اجتماعی فاصله فروشگاه محفظه در حال حاضر 50 یا 60 خریداران مجاز در; پس از آن است که یکی در یکی از. پلاستیک موانع شیشه ای ساخته شده اند وسیله و دستمزد شده اند پیاده $2 (به عنوان تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشترک industrywide). در مقابل ماهی های ضد و دلی ضد و پرداخت ایستگاه وجود دارد نوار آبی روی زمین به نگه داشتن مردم در یک فاصله. نشانه هایی وجود دارد ،

با ناهار آقای Mignosa هیچ ایده چگونه بسیاری از او شسته دست خود را. و نه چگونه بسیاری از مکالمات او با کارکنان با مشتریان است. “همه متمرکز بر روی همین موضوع است.” گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند مکالمات همه به او می کند.

“ما همه یک کمی وحشت زده چرا که ما همه در خط مقدم. من حتی نمی خواهم بگویم که چون من نمی خواهم برای ترساندن هر کسی, اما حقیقت آن است.” در ایتالیا, آلوده, مواد غذایی, کارمند درگذشت; اخبار گزارش ها همه جا هستند.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

علائم در راکی گردن ماهی مقابله دستور مشتریان به ماندن پشت خط در مرکز میوه بازار در طول coronavirus بحران در 25 مارس سال 2020 در Hingham, Massachusetts.

بنابراین او به گردش و او. “این بار شما باید با هر فردی که مهم است. آنها به آن نیاز آنها به خطر انداختن آنقدر, آنها مانند جوانب مثبت می گوید:” آقای Mignosa. او تلاش می کند برای رسیدن به همه. “می تواند سه دقیقه 10 دقیقه. می تواند یک زن و شوهر از مردم می تواند در یک زمان.”

مشتریان بیش از حد به نظر می رسد گرسنه به صحبت. در تمام طول روز آنها بپرسید آقای Mignosa و میوه خود را مرکز و همکاران “حال شما چطور است ؟ شما بچه ها انجام می دهند خوب است؟” سوالات تکرار شده به طوری که اغلب که یکی ممکن است تصور کنید که آنها رشد می کنند بیات هنگامی که وجود دارد بسیار کار را به انجام. “هیچ!” آقای Mignosa می گوید. “هیچ هیچ, ما باید مردم را از ما بخواهید آن است. ما نیاز به آنها را بپرسید که چگونه آنها در حال انجام بیش از حد. با مشتریان وجود دارد بیشتر از یک ارتباط در حال حاضر از همیشه – از آنجا که همه ما در حال رفتن را از طریق این با هم. آن همه کمک می کند.

“این به من کمک می کند.”

زمانی که عادی است و یک هدیه

بعد از ظهر. آقای Mignosa است که در پارکینگ که در آن وجود دارد بیش از حد بسیاری از اتومبیل. او ترافیک-copping, خندان – هدایت مردم خود را به طور همزمان قاطع و خود effacing راه است.

در خارج از درب اصلی خریداران هستند اندود شده تا در صورت همه ما در حال حاضر آموخته – گسترش مثل پست حصار که قبل از رها واقعی نرده بالا رفت.

من تشخیص برخی از آنها را با چشم اگر نه نام; 20 سال از حمایت در میان دیگران فقط به عنوان وفادار خواهد انجام دهد. آنها به نظر می رسد آرام است. من از آنها بپرسید که چگونه آنها در حال انجام است.

خوب هر یک از آنها می گویند. با توجه به.

یک زن و شوهر – کریستین و Alden – به من بگو “این خوب است.” خوب ؟

“آره, من احساس می کنم بهتر است در اینجا” توضیح می دهد که کریستین. “منظورم این است که فروشگاه ما. در خانه, صفحه اصلی اخبار – این می تواند به نظر می رسد مانند چیزی است که کار می کند. در هر نقطه. و انزوا و …” او به نظر می رسد در اطراف آسمان خاکستری است اما نه بیش از حد سرد است.

“در اینجا احساس می کند … طبیعی است.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

مشتریان ترک با خرید خود را از این میوه در مرکز بازار.

“خب طبیعی-ish,” Alden اصلاح. او تغییر موضوع. “من به طور جدی می خواهم برای تشکر از این بچه ها برای خدمات خود را. این است که عجیب و غریب؟” من می گویند من می دانم که آنچه که او بدان معنی است.

در داخل یک فروشگاه به طور کامل پوشانده مشتری در پرداخت امواج بازوی خود را به نشان می دهد خود را پر سبد خرید و به من می دهد گنگ “این فوق العاده است” پوست اطراف چشم خود را crinkling با یک لبخند شما نمی توانید ببینید. در ضمن مردم در حفظ و شناور به آرامی از طریق راهرو nodding به یکدیگر به عنوان آنها فقط محاسبه چه 6 فوت به نظر می رسد. هنوز هم وجود دارد هیچ کاغذ توالت. “یا آرد یا مرغ سهام” آقای Mignosa می گوید. این مشکلات او.

زیرا طبیعی است که دقیقا آنچه که او را برای رفتن.

این نرمال نیست هر چند. قفسه ممکن است نگاه بی سر و صدا اما اردک پا windmilling دیوانه وار در زیر سطح فقط به عنوان آنها در پشت صحنه در سوپر مارکت ها و دیگر توزیع کنندگان مواد غذایی و بارگیری اسکله های سراسر کشور. آقای Mignosa نمی توانید کارکنان خود را به در زمان ترک. “آن را قریب به اتفاق قربانیان مقدار بار آمدن در [برای تهیه]” او به من می گوید. بسته فروشگاه در 6 p. m. به جای قبلی خود 8 p. m. به تخصیص ساعت مطابق با اصول بهداشتی و سهام دست زدن به, اما هنوز هم وجود دارد زمان به اندازه کافی برای دریافت کار انجام می شود “و آنها نمی خواهید را ترک کنند.”

آقای Mignosa می افزاید: “من در حفظ و اصرار آن مهم است به ترک. شما باید برای به دست آوردن بقیه. شما باید به مراقبت از خودتان است.”

آیا آقای Mignosa خود را با مشاوره ؟

مدتی بین 5:30 تا 6 بعد از ظهر او به خانه می رود. او شده است در فروشگاه برای 11 ساعت است.

فردا او دوباره آن را انجام دهد.

“تنظیم مجدد”

شاید شما احساس می کنید در مورد برخی از فروشگاه های محلی به شما راه من احساس می کنم در مورد میوه های مرکز. به خصوص در حال حاضر.

در مواردی بیش از دو دهه گذشته من می ترسید آن را به عنوان یک کل مواد غذایی و یک معامله گر جو و یک بازار تازه به شهر آمد (پیوستن دو تن دیگر از سوپر مارکت ها در حال حاضر در اینجا). اما میوه مرکز فقط نگه داشته شدن بهتر و رونق است. این نوع فروشگاه که در آن اگر شما بخواهید یک استاکر برای محل کیپر او به شما نمیگوید یا نقطه; او قطره آنچه که او انجام می دهند و شما برای آنها مهم نیست که چگونه بسیاری از راهرو دور است.

فروشگاه خوب چیزی است. وقیحانه صالح لذت بخش را در آسان به تعداد. شما می توانید تعداد آن را بدون حتی فکر کردن در مورد آن است. شما می توانید آن را برای اعطا.

بیش از تلفن من به آقای Mignosa در مورد مشتریان که می خواستم از او تشکر کنم و مردم خود را برای خدمات خود را و من می شنوم او را در بازدم.

“شما می دانید,” او می گوید: “ما یک مقدار زیادی از آن در حال حاضر. مضحک به نظر می رسد اما من تقریبا احساس می کنم مثل یک پاسخ یا یک مامور اتش نشانی ، اینطور نیست که ما برای بقا وابسته و یا هر چیزی.”

در عین حال شما نوع هستند و من به یاد او چون: مواد غذایی است.

“مردم خیلی ممنون. آن را نگه می دارد شما را در رفتن. و هنگامی که ما دریافت کنید که پشتیبانی در یک ایمیل و یا یک مکالمه ما بلافاصله سعی کنید به انفجار آن در اطراف فروشگاه به همه. مثل: این آن است. این است که چرا. ما می توانید انجام دهید این است.”

و البته من می دانم که آنها می توانند. من می دانم که آنها خواهد شد. آن را به یک فروشگاه مواد غذایی و اما در مورد حق در حال حاضر آن کمی احساس قهرمانانه.

آقای Mignosa است که خانه ای برای شب تلفن خود را در (“همیشه”) اما کامپیوتر خود را خاموش. او و همسرش دارای سه فرزند – دو در دانشگاه و دبیرستان در سال اول و در حال حاضر تمام خانواده با هم در این مستند. “من خانواده بزرگ; آنها بسیار متوازن” او می گوید: صدای او آن صدا به عنوان اینکه “متعادل” ممکن است سخت ترین و با ارزش ترین چیز در جهان است. “این خوب تنظیم مجدد برای من است.”

بنابراین او باز می نشاند. او به نگرانی در مورد چگونه او و خدمه اش را می توانید نگه دارید? “هیچ. من نه فقط در آن نقطه من فکر نمی کنم در مورد آن. هیچ چیز گذشته فردا مهم است.

“شکی نیست که ما می توانیم نگه داشتن این رفتن برای جامعه ما است.”

پس فردا مثل امروز او به شما بهترین چیزی که او می تواند فکر می کنم به انجام است که به انجام کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند آن را انجام دهد.

اما در ابتدا او نیاز به استراحت. بنابراین او را به رختخواب بروید.

درست پس از او شسته دست خود را.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>