یک گروه از کودکان متعلق به یک policía comunitaria محلی vigilante نیروی قطار در روستای Ayahualtempa در فوریه. 5. برخی از کودکان داده شده واقعی اسلحه. خراردو مورالس 15-year-old son نیروی, فرمانده, می ایستد در خط مقدم.

AYAHUALTEMPA مکزیک—در سن 13, لوئیس گوستاوو مورالس به سختی می داند که چگونه به انجام این کار ریاضی پایه, اما او در حال حاضر می داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به یک تفنگ ساچمهای تقریبا به عنوان بلند به عنوان او است.

“ما در حال احاطه شده توسط بچه ها بد است, بنابراین ما باید به آماده سازی خودمان برای دفاع از شهر ما و خانواده های ما,” او گفت: در حالی که برگزاری یک زرد بالا در حال چرخش با یک دست و یک 20 gauge shotgun با دیگر.

این بومی روستا در کوه های ناهموار جنوب مکزیک است که بهره گرفتن از آن را برای کمک به مبارزه با باندهای جنایتکار به ویژه بی رحمانه کارتل که برپا کرده چمن خونین جنگ.

برخی از 31 کودکان سنین 6 تا 15 در حال آموزش برای تبدیل شدن به اوباش اگر چه در حال حاضر تنها پنج در حال دست زدن به سلاح های واقعی.

لوئیس گوستاوو مورالس 13 سال داده شد یک تفنگ واقعی توسط پدرش سر از محلی vigilante نیروی.

حرکت کمتر است و نشان می دهد از زور توسط جوامع از گریه برای کمک. برای این جامعه از 800 نفر و 15 سایر روستاهای اطراف شده اند در سمت چپ رحمت محلی کارتل. در پاسخ به شهرها مطرح کرده اند خود را vigilante نیروی پلیس در حدود 200 مردان مسلح که mete out عدالت با توجه به سنت محلی. آنها خود را محلی کدهای قانونی تایید شده توسط یک بومی مونتاژ و حتی عمل برگزار شود.

این نیروها به نام “policía comunitaria” یا جمعی پلیس را تبدیل به یک عمل مشترک در نقاط روستایی مکزیک که در آن رسمی نیروهای پلیس هستند بی فایده.

تصمیم به شروع به مسلح کردن برخی از کودکان پس از قتل وحشتناک در Jan. 17 10 نوازندگان که متعلق به یکی از جوامع جرم مردم محلی بر این باورند آمد و در دست یک محلی کارتل مواد مخدر به نام لس Ardillos. یکی از قربانیان به 15 سال.

“آنها در حال کشتن کودکان. ما باید به بازوی کودکان” گفت: ایزابل مارکز, 25 ساله مادر دو.

برناردینو سانچز, بنیانگذار محلی vigilante نیرو گفت: کودکان داوطلب خدمت سربازی در بخشی به منظور جلب توجه عمومی به خشونت و درماندگی از جوامع خود. او گفت: بسیاری از کودکان هنوز در حال رفتن به مدرسه و آموزش سه شب در هفته.

برناردینو سانچز بنیانگذار نیروی گشت زنی در Ayahualtempa در فوریه. 5.

سیزده ساله الکساندر مارتینز یکی از 31 کودکان سنین 6 تا 15 آموزش برای تبدیل شدن به بخشی از محلی vigilante نیروی.

هنوز تصاویری از مسلح کودکان شوکه مکزیکی. برای بسیاری از آن است که جدید خوفناک قسمت در مکزیک decadeslong جنگ علیه کارتل های مواد مخدر را ترک کرده است که برخی از 200,000 مرده و 60,000 ناپدید شد. همچنین شواهد تازه از سطوح بالای اجتماعی تفکیک در برخی از بخش هایی از مکزیک به عنوان یک نتیجه از عدم حاکمیت قانون و عملکرد دولت است که می تواند به طور موثر کنترل این سرزمین است.

“واقعیت این است که مکزیک به سرعت در حال تکامل برای تبدیل شدن به یک کشور شکست خورده” گفت: Alejandro Schtulmann, مدیر ریسک سیاسی شرکت مشاوره Empra. او تخمین می زند که یک سوم از این کشور بی قانون زمین.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador پیشنهاد در اواخر ماه ژانویه که این اوباش در واقع می تواند یک گروه جنایی استخدام ترور در میان جوانان. این کشور به حقوق بشر و کمیسیون گفت: این اوباش بودند نقض قوانین بین المللی به این دلیل که کودکان را نمی توان مجبور به شرکت در درگیری های مسلحانه.

دولت رژیم صهیونیستی است. Héctor Astudillo علنا متعهد به افزایش امنیت عمومی در منطقه در حالی که درخواست اوباش به خلع سلاح ، دفتر پلیس ایالتی نمی بازگشت تماس به دنبال نظر.

این اوباش می گویند که آنها یک انتخاب نیست. “برای ما مهم ترین چیز این است برای زنده ماندن حتی اگر این بدان معناست که قانون شکنی” گفت: آقای Sánchez, the vigilante گروه موسس. “اگر دولت ارائه شده و امنیت آن را نمی توان لازم را برای ما به اسلحه ببرند.”

نرخ قتل در گرررو دولت به Ayahualtempa و گردشگری پناهگاه آکاپولکو شده است بالاتر از 40 در هر 100 ، 000 ساکنان نزدیک به 10 بار است که ایالات متحده آمریکا برای یک دهه در حال حاضر.


بالا بردن فشار: نیروی یک روستای مکزیکی قطار از جوانان برای دفاع در برابر کارتل

Ayahualtempa و 15 جوامع دیگر در حال آموزش کودکان به عنوان جوان به عنوان 6 برای جلب توجه به بی قانونی در مکزیک روستایی منطقه جنوب غربی

 
 
بومی روستای Ayahualtempa در کوه های جنوب غربی مکزیک به حدود 800 نفر است.
Yael مارتینز V. وال استریت ژورنال,
1 از 12

این منطقه کوهستانی در جنوب غربی مکزیک شده است lawless برای قرن ها. راهزنان پنهان در اینجا در طول دوره استعمار برای جلوگیری از اسپانیایی ، شورشیان رسم از اینجا در برابر تاج و در طول مبارزه برای مکزیک استقلال. در دهه 1970 چریکی مارکسیستی رهبران ساخته شده Guerrero کوه مقر خود را.

مقامات تخمین می زنند وجود دارد برخی از 18 کارتل های مواد مخدر مبارزه با جنگ های چمن در سراسر کشور و برخی از 25 vigilante گروه بسیاری از آنها ایجاد شده برای دفاع از جوامع محلی از جنایتکاران.

لس Ardillos در حال حاضر منطقه اصلی کارتل. آن را از بلتران Leyva کارتل پس از مکزیک نیروهای ویژه کشته شدن رهبر آن ، Arturo بلتران Leyva, در سال 2009. آن را به کنترل بسیاری از خشخاش زمینه و ترافیک هروئین در امتداد یک راهرو که عبور از طریق 16 جوامع بومی و روستایی ،

در سال های اخیر لس Ardillos نابود رقیب اصلی خود Los Rojos در یک جنگ خونین که در سمت چپ صدها نفر از مردم مرده و از دست رفته است.

Melecio Bolaños, نیرومند و درشت هیکل محلی vigilante گفت: لوس Ardillos می خواهد به کنترل از جوامع به فروش مواد مخدر و گرفتن کسب و کارهای محلی. او گفت: کارتل به قتل 26 ساکنان بیش از سال گذشته در میان آنها چند اوباش.

“ما حاضر به ارائه. همین دلیل است که آنها به ما حمله” آقای Bolaños گفت.

کودکان در حال بازی بسکتبال در Ayahualtempa قبل از یک جلسه آموزش برای محلی vigilante نیروی.

یک تفنگ اسباب بازی متعلق به ماروین مارتینز 10 سال است که آموزش برای پیوستن به محلی vigilante نیروی.

Ayahualtempa است تو در تو در یک توخالی بین کوه که قله ها پیچیده شده در ابرها. امنیتی و ایست های بازرسی ساخته شده از کیسه های شن و سنگ های مقابله با بازدید کنندگان در ورودی از وضعیت جاده ها است. اکثر ساکنان دهقانان که رشد ذرت و کدو و لوبیا. خوش شانس ترین برخی از خوک و بز.

لوئیس مورالس رئیس جامعه vigilante نیروی در این روستا داده است واقعی اسلحه به او دو پسر—خراردو, 15 و لوئیس گوستاوو. خراردو می خواستم برای تحصیل به یک دکتر اما تنها در یک دبیرستان است که در شهر مجاور تحت کنترل لس Ardillos. لوئیس گوستاوو خوشحال است که مدرسه را رها. “آن را خسته کننده بود,” او گفت: با خندیدن.

های اخیر یک شب آنها را جمع آوری در بسکتبال با یکی دیگر از دوازده کودکان به آموزش. آنها به انتظارنشسته بودند تا اطاعت نشان داد سلاح های خود را برخی از آنها ابزار هستند و شروع به راهپیمایی در سراسر ایجاد کرد و پس از یک خوشه از پارس سگ های ولگرد. پشت در دادگاه آنها تمرین چهار تیراندازی موقعیت.

کودکان به نظر می رسد برای لذت بردن از آموزش است. پس از آن کسانی که با اسلحه اسباب بازی نورد در اطراف زمین و وانمود به ساقه. به مورالس برادران با چرخش تاپ.

اما حتی جوانترین شد و روشن در مورد آنچه آنها در حال آماده سازی برای و چه کسی دشمن است. “لس Ardillos” گفت: ماروین مارتینز, 10 بدون تردید. “ما در جنگ با آنها.”

لوئیس گوستاوو مورالس ايستاده و برخوردار از یک تفنگ اسباب بازی. پرتاب بیش از شانه خود را توسط یک تفنگ واقعی داده شده به او توسط پدرش که سران محلی vigilante نیروی.

نوشتن به خوان در منتس juan.montes@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو