یک بحران است که تساوی بهترین از سرمایه گذاران

برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از مردم در حال تقویت کدهای خاصی از رفتار است. آنها بیشتر همسایگی و گوارا. آنها اجتماعی فاصله و خرید بدون احتکار. آنها در حال یادگیری آداب ویدئو کنفرانس از خانه. این سیگنالینگ جدید “ما همه در این با هم” اخلاق است.

در خبر تعجب آور بسیاری از آنها نیز با تمرکز بر ESG.

کسانی که حرف اول ایستاده برای یک کد رفتار در دنیای کسب و کار شناخته شده به عنوان “محیط زیست, اجتماعی و حکومت.” در این معیارهای مورد استفاده توسط بیشتر شرکت های بزرگ در سال های اخیر برای قرار دادن ذینفعان در تاریخ همتراز با سهامداران. آنها تمرکز بر روی پایداری طولانی مدت بیش از درنده کوتاه مدت سود در مسائل مانند تغییر آب و هوا و نابرابری بیش از سه ماهه گزارش.

در طول coronavirus بحران برای مثال بسیاری از کارگران در حال furloughed به جای اخراج شدند. شرکت های در حال اهدای تجهیزات و یا پیدا کردن راه های دیگر برای کمک به جامعه خود. آنها تعلیق سود سهام به سهامداران و یا قرار دادن پاداش برای مدیران.

اما در اینجا خبر بزرگ: با توجه به تحقیقات بلومبرگ هوش و بازارهای سرمایه RBC سرمایه گذاران که خرید سهام در شرکت با قوی ESG در حال مراتب بهتر از دیگر گسترده شاخص تا کنون این سال است. پول جریان نگه می دارد به ESG وجوه متقابل می گوید بانک مرکزی امریکا.

به عبارت دیگر به عنوان جزر و مد می رود در اقتصاد جهانی به خوبی انجام می دهند پرداخت.

در این پست COVID-19 جهانی تخمین زده است که بانک بریتانیایی بارکلیز استفاده از ESG توسط سرمایه گذاران ممکن است سرعت بخشیدن به. سرمایه گذاران را از بحران به عنوان یک warmup درس به صورت بالقوه بازدید به اقتصاد در آینده مانند تغییر آب و هوا. آنها به دنبال شرکت های بزرگ برای کمک به ما جمعی تابآوری.

با وجود این زمان وحشت در میان سرمایه گذاران بسیاری در حال حاضر صعودی به ارزشهای اخلاقی در شرکت های بیش از سود پایین. ویروس بحران بلند است بسیاری از کدهای رفتاری. چرا که نه در سرمایه داری ؟

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im