بحران وادار به تواضع و فروتنی از پایین به بالا

هنگامی که یک بحران اعتصاب مردم اغلب از تجمع در اطراف یک عبارت برای بلند کردن آنها فکر کرد. در طول شیوع کروناویروس های مورد علاقه تگ شده “ما در این با هم.” که روح وحدت شده است بر روی صفحه نمایش از سلامت کارگران به مواد غذایی کارمندان به همسایه ها که به ندرت صحبت برای هر یک از دیگر. هر کسی نیاز به یک ماسک? تماس با محلی دوخت دایره. اجرا از غذا ؟ جامعه داوطلبان را ترتیب تحویل.

چه از انتخاب رهبران? آنها به طور معمول تحت یک سیستم خصمانه و سیاست و حتی به نقطه رد مخالفان و یا ایده های خود را به عنوان نه حتی لازم است. آنها در حال حاضر معکوس بقیه جامعه با یک شبیه روح وابستگی متقابل و برابری است ؟

و دموکراسی در سراسر جهان دیده می شود احزاب سیاسی پشت این قوانین جدید در ایمنی اضافی برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان و نجات بسته برای سقوط اقتصاد. ماه گذشته برای مثال در کنگره ایالات متحده به سرعت گذشت بی سابقه ای 2.2 تریلیون دلار بسته با نزدیک به اتفاق آراء حمایت. پیگیری بسته است که در آن کار می کند. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت توسط فرمانداران هماهنگی نزدیک است.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد احساس تحت فشار به اندازه کافی به کنار تعصب و صحبت کنید. خود را 15 دقیقه تماس تلفنی شرح داده شد به عنوان گرم و سازنده در به اشتراک گذاری ایده ها در برخورد با COVID-19. حتی اگر همکاری خود را تبدیل به زودگذر آن منعکس Lincolnesque لحظه ای از یک “تیم رقبا” گوش دادن به هر یک از دیگر برای خوب بیشتر طول یک بحران ملی.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون – قبل از او در بیمارستان بستری شد – تحت فشار در درون خود حزب محافظه کار برای تشکیل یک “دولت وحدت ملی” با احزاب مخالف و مستقل. او در حال حاضر مشورت با اتحادیه ها و گروه های جامعه مدنی در مرحله عمل. معروف ترین مورد از بریتانیا تعلیق سیاست های حکومت وحدت ملی تحت وینستون چرچیل در طول جنگ جهانی دوم است.

در اسرائیل این ویروس در بحران قرار دادند بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و Benny Gantz اصلی رهبر مخالفان شروع به تنظیم یک دولت وحدت. در ایرلند بحران است که اعمال فشار بر احزاب سیاسی برای تشکیل یک دولت ائتلافی پس از بی نتیجه انتخابات در ماه فوریه است.

نمونه هایی از این غرور-بلع فروتنی ممکن است کمک به تن کردن تفرقه از سیاست پس از COVID-19 اضطراری است. در طول سخنرانی او به مردم در روز یکشنبه ملکه الیزابت دوم بارها و بارها با استفاده از کلمات مانند “هم” “ایران” و “همکار احساس.” او همچنین پیشنهاد کرد که در حال حاضر کار به عنوان یکی از مردم برای پایان دادن به بحران ایجاد خواهد شد societywide پیروزی برای همه.

“با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به درمان ما موفق خواهد شد و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما,” او گفت:. پیام پنهان: سیاستمداران باید با هم کار کنند در حل این بحران نه رقابت در به دست آوردن اعتبار پس از آن. اما پس از آن دوباره اکثر مردم در حال حاضر بازیگری که در راه است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>