یک COVID تجدید حیات و عامل اعتماد

همانطور که دولت ها در سراسر جهان باز کردن اقتصاد خود و شل محدودیت در زندگی روزانه تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش است.

مقامات در حال شمارش را بر یکی از دو عامل برای حفظ و افزایش تحت کنترل: اعتماد یا ترس. برخی از دموکراسی که رهبران آن ساخته شده است تا یک کوسن اعتماد عمومی می تواند امیدواریم که با برخی از اعتماد به نفس است که مردم را قبول reimposed محدودیت. دولت های اقتدارگرا می دانم که شهروندان از ترس عواقب نافرمانی. آنچه در مورد رهبران دموکرات که نمی لذت بردن از مقدار اعتماد عمومی?

در یک انتهای طیف نیوزیلند برتر Jacinda protocol wine studio, برنده به اندازه کافی اعتماد به نفس از دست زدن به اولین COVID موج نیست که رنج بسیار از آن ظهور پس از کشور اعلام شد ویروس رایگان.

در انتهای دیگر دولت چین می داند که آن را می تواند اجرا کیمیایی مستندات در تمام محلات پایتخت در حال حاضر که این ویروس دارای فنر دوباره تنها چند روز پس از پکن اعلام شد رایگان از COVID.

در بین, در کشورهایی مانند ایالات متحده و بریتانیا که در آن اعتماد کاهش یافته است, یک سوال بزرگ در بلندی است. اگر مقامات احساس نیاز به reimpose مستندات می تواند آنها را چوب ؟

لندن

در کشورهای در سراسر جهان است که در حال بازگشایی بد زده اقتصاد تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته است ساخت برخی از سیاستمداران به نام یک انتخاب بین “زندگی و معیشت.”

اما چگونه با موفقیت – چگونه با خیال راحت – آنها قادر به مقابله با موج جدید است به احتمال زیاد به لولا در دو عامل دیگر: اعتماد و ترس است. اعتماد به معنی محبوب اعتماد به دولت است. و ترس ؟ در اقتدارگرا متحده و ترس از عواقب ناشی از عدم انجام آنچه شما گفت; در دموکراسی ترس از ویروس خود را.

این کشورها با تکیه بر یک پیوند قوی از اعتماد و یا در ترس خالص از مقامات به نظر می رسد بهترین قرار داده شده برای اجرای این آزمون ردیابی, فیزیکی, فاصله و ماسک-پوشیدن و محدودیت های جدید مورد نیاز برای ممانعت از شیوع جدید. دو نمونه از بسیار کشورهای مختلف که تا به حال خود را اعلام کرده ویروس رایگان اما در جایی که موارد جدید به نظر می رسد: دولت چین و جزیره دموکراسی از نیوزیلند.

تصویر murkier برای کشورهای دیگر از جمله تعدادی ضربه سخت COVID-19: بریتانیا, برای مثال, و یا برخی از مناطق ایالات متحده است.

حتی در کشورهایی که پشت و یا تا حد زیادی موفق به فرار اول COVID شیوع این ویروس هنوز هم تهدید. رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هفته گذشته گفت که “کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن. … اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است.”

صداقت بهترین سیاست است

گذشته از نیوزیلند و چین و کشورهای دیگر که کنترل زودتر COVID شیوع بیماری های خوبی شده اند و بازگشایی مانند کره جنوبی و اسرائیل و پرتغال – دیده می شود یک چشم انداز مثبت در COVID موارد در روز های اخیر.

دولت خود را ” امید است که این خطر می تواند موجود از طریق تماس با ما-ردیابی تست و reemphasis بر سلامت اقدامات احتیاطی. سهام اعتماد عمومی آنها ساخته شده است تا از طریق آنها پاسخ اولیه نیز ممکن است موضع آنها را در جا خوب اگر یک reimposition از محدودیت های گسترده تر ثابت می کند لازم است.

که قطعا به نظر می رسد به احتمال زیاد در نیوزیلند. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio برنده بین المللی ستایش دیگران برای او زود پاسخ موثر به این بیماری همه گیر. او تحمیل یک مستند در ماه مارس زمانی که به سختی 200 مورد از COVID-19 شده بود شناسایی شده است. در زمان او اعلام کرد اقتصاد بازگشایی این ماه وجود داشته است تنها حدود 1,100 موارد و 22 زندگی از دست داده است.

اما یکی از جنبه های اقتصادی بازگشایی شد بازگشایی نیوزیلند مرزهای. در روزهای اخیر با توجه به ساقط و نقاط ضعف در سیستم قرنطینه تست و ردیابی COVID موارد دوباره ظاهر شدند. پاسخ او به خود جلب کرد و در همان قوت که او را به دست آورده دولت-حمایت گسترده ای در خاموش کردن. او روشن و شفاف نیست و فقط در مورد چیزی را اشتباه رفت اما در نا امیدی. او بسته به نقاط ضعف و مطمئن ساخته شده احتیاطی خواهد بود به دنبال این نامه است. تا کنون شده است وجود دارد هیچ نشانه قابل توجهی محبوب بی حوصلگی بیش از ساقط مسلما چون خانم protocol wine studio می تواند با تکیه بر اعتماد انباشته از زمان اولین شیوع.

در چین که در آن COVID پاسخ متکی است ابزار استبدادی کنترل شیوع جدید ضربه پایتخت پکن روز پس از شهر اعلام شد ویروس رایگان. فردی بلوک آپارتمان و محله شده اند در زیر قرار داده شده درجات مختلفی از مستند. هزاران نفر از مردم در مناطق آسیب دیده بوده است به کارگردانی تست سایت. در حالی که مقامات امیدوارند این اقدامات جلوگیری از هر گونه گسترده تر گسترش کمی وجود دارد شک آنها را – و می – حرکت به گسترده تر مستندات در صورت لزوم.

مردم را به انجام آنچه آنها گفته شده است ؟

برای تعدادی از کشورهای دیگر با تعداد زیاد COVID موارد اما – دموکراسی که فاقد هر دو چین ابزار برای کنترل اجتماعی و نیوزیلند-مانند “اعتماد کوسن” – چند ماه آینده می تواند چالش برانگیز است.

در ایالات متحده تصویر پیچیده است. وجود دارد کمی اعتماد به دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی کردن اهمیت آن حتی به عنوان عفونت نرخ در تعدادی از کشورهای نگه داشتن در حال افزایش است. اما او را ترک کرده است پاسخ اصلی به دولت های ایالتی و محلی. حمایت مردمی برای آنها متفاوت است. این کالا را که مانند بسیار دیگری در ایالات متحده شده است تحت الشعاع قرار توسط حزبی بخش و رویکرد انتخابات در ماه نوامبر. این می تواند وزن بیشتر به عامل دیگر: افراد ترس از اثرات ویروس.

در عین حال در کشورهایی که مسئولیت اصلی نهفته است با دولت ملی این تصویر واضح تر و به طور بالقوه نگران کننده است.

بریتانیا یک مثال نخست است. اولیه پاسخ دولت متوقف شد و نامنظم موثر است. هر چند مورد اعداد در حال حاضر شده است پایین آمدن وجود داشته است بیش از 300,000 تایید کرد. بیش از 40,000 نفر کشته شده اند – در حدود دو برابر به عنوان بسیاری که فوت کرده اند اگر دولت شده کشور فقط یک هفته زودتر به گفته یکی انگلیسی, کارشناس بهداشت در اوایل این ماه.

پاسخ کلی است برخورد جدی دست کشیدن به اعتماد به نخست وزیر بوریس جانسون دولت است.

در حال حاضر جدید-دستورالعمل های بهداشتی اعلام شده است با هدف جلوگیری از هر گونه مقیاس بزرگ COVID خروش به عنوان اقتصاد بازگشایی در روزهای آینده وجود دارد و باید برخی از سوال که آیا آنها می تواند به طور کامل دنبال کرد.

در عین حال سوال اصلی این خواهد بود که چه اتفاقی می افتد اگر دولت احساس نیاز به reimpose یک مقیاس کامل مستند. در دموکراسی حداقل می تواند که انجام می شود – می تواند آن را به کار بدون شالوده محبوب اعتماد کرد ؟

ترجمه مقاله