یک Coronavirus واکنش زنجیره ای: کمتر رانندگی به معنی کمتر Fizz برای سودا

یک رودخانه دم مشتری در کالیفرنیا در سال گذشته است. شرکت کربن-دی اکسید هزینه ها تا 25 درصد از ماه گذشته.

عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به عنوان فصل تابستان روش های مصرف کنندگان ممکن است در نهایت پرداخت پول بیشتر برای خود آبجو و نوشیدنی های غیر الکلی. به چه دلیل ؟ هزینه از حباب در این نوشیدنی است.

“این یک نگرانی بزرگ” گفت: Vinnie Cilurzo صاحب سانتا رزا کالیفرنیا.-بر اساس روسی رودخانه Brewing Co., که استخدام بیش از 200 نفر در آبجوسازی و رستوران ها. او شده است پرداخت 25 درصد بیشتر برای دی اکسید کربن پس از ماه گذشته اما تا کنون شده است جذب هزینه های بالاتر.

Matheson Tri-گاز Inc. از ایروینگ تگزاس دسترسی ندارد به اندازه کافی دی اکسید کربن در کالیفرنیا به عرضه روسی رودخانه بنابراین شرکت گاز شده است حمل و نقل آن از میانه. آقای Cilurzo بزرگتر لایحه نشان می دهد که اضافه هزینه حمل و نقل. سخنگوی Matheson کاهش یافته است به نظر.

دی اکسید کربن یک محصول جانبی از اتانول که توسط فدرال دستور مخلوط به بنزین به کمک آن رایت بیشتر پاک. اما تعداد کمتری از مردم در حال رانندگی به دلیل Covid-19 مستندات و تقاضا برای بنزین غوطه ور است باعث اتانول گیاهان را تعطیل. است که تحت فشار قرار دادن منبع به صورت تقریبا 40 ٪ از تمام صنعتی دی اکسید کربن تولید شده در سراسر کشور—یک عنصر کلیدی برای نوشابه و آبجو.

دی اکسید کربن تولید در سال جاری کاهش یافته است تقریبا 30 درصد از سطح سال گذشته با توجه به انجمن گاز فشرده. گروه تجارت یکی از چندین همراه با حذفی, تولید گوشت خوک و دیگر کربن-دی اکسید کاربران که در نامه ای به کاخ سفید در ماه گذشته هشدار بالقوه کمبود.

گورکن دولت اتانول تولید, واقع در جنوب, Madison, Wis., کاهش تولید 40 درصد در ماه گذشته گفت: Erik Huschitt گیاه را اجرایی. دی اکسید کربن است که گورکن دولت تولید و به فروش می رساند به هوا و مواد شیمیایی شرکت ، APD 1.47% یک Lehigh Valley, Pa. صنعتی-شرکت گاز نیز قطع شده است با یک مقدار مشابه.

“این هرج و مرج” گفت: آقای Huschitt اضافه کرد که همراه با کاهش تقاضای اتانول آن نیز مشکل تر برای این شرکت به حرکت آن محصول توسط راه آهن در طول مستندات.

در حالی که رانندگی فعالیت برداشت تا در ماه مه به عنوان مستندات باید کاسته بهسازی نشده است به اندازه کافی بزرگ به خار اتانول شرکت ها برای راه اندازی مجدد تولید. “ما در حال بازگشت. اما آن را از یک فاجعه در سطح” آقای Huschitt گفت.

تولید دی اکسید کربن یک عنصر کلیدی در آبجو است حدود 30 درصد از سطح سال گذشته.

عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

مشابه دی اکسید کربن کمبود مشکل برای شرکت های مانند کوکا کولا شرکت. در سال 2018 که متوقف شد, تولید در برخی از گیاهان در انگلستان هنگامی که دی اکسید کربن لوازم غرق فقط به عنوان تقاضا برای آبجو و نوشابه رسید در جام جهانی.

یک کک سخنگوی گفت: آمریکای شمالی در کاهش دی اکسید کربن تولید است که متعادل کمتر تقاضا برای نوشابه به دلیل بسیاری از رستوران ها و استادیوم ورزشی در حال حاضر بسته شده است. “ما پیش بینی نیست هر گونه نگرانی در مورد عرضه در این زمان,” او گفت:.

باب نخود رئیس حذفی, انجمن گروه تجارت هشدار داد که تخمیر می تواند به زودی شروع به عبور از افزایش هزینه به مشتریان به خصوص به عنوان بازگشت از رستوران تقاضا در کشورهایی مانند تگزاس و جورجیا و ویسکانسین است که باید کاسته مستندات سويههای گاز. “این کمبود می تواند تبدیل به بحرانی در جهت کوتاه,” او گفت:.

زودتر

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که روغن-قیمت نیم تنه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال (در اصل منتشر شده 16 آوریل سال 2020)

نوشتن به Vipal Monga در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>