گفتگو در بهشت در مورد رسانه های اجتماعی روند در زمین

بهشت را دیده است چنین ناگهانی افزایش تعداد کسانی که به عنوان شاهد در ماه های اخیر. ده ها هزار نفر صعود هر روز. بحث در مورد کرونا ویروس غالب بهشت به طوری که در اوایل کسانی که اعلام شده چقدر خوش شانس هستند که در این Covid-19 بار. در حالی که هر تازه وارد شده به عهده گرفت Covid-19 قربانی برخی از اخبار می کند و رسیدن به بهشت; حسن نیت ارائه میدهد از آخرین Covid-19 قربانیان که می خواهم به اشتراک گذاشتن آخرین به روز رسانی از زمین است.

اخبار از روند مانند #Blacklivesmatter #JusticeForSushantsingh #قوم و #Banchinesegoods در نتیجه آن راه را تا بالا. نشسته در گوشه بودند; آقای فلوید اس اس Rajput و 20 هندی ارتش. آنها به نظر می رسد امام با مردم چگونه ظاهرا کسانی که ادعا می شود طرفداران خود را در واکنش به مرگ آنها. بسیار بحث های متحرک که قرار بود به عنوان ناظر آهنگسازی بیشتر از Covid-19 قربانیان گوش دادن به آنها را بدونم که اگر کسی آنها را به خاطر بسپارد و اگر در همه دولتها وجود دارد در یادبود.

آقای فلوید بود مشخصه آشفته که چگونه تمام #BlacklivesMatter جنبش گشوده است. “من به طور کامل موافق با موضع خود را به مبارزه با علت سیاه پوستان اما vandalising به چپاول و خیابان دعوا فقط برای ناخوانده. در جایی احساس می کنم آنها با استفاده از من برای پیشبرد سیاسی خود هدف خود را در جامعه هدف و در حال حاضر هدف شخصی خود را از داشتن یک کیسه گوچی. همچنین چرا آنها منحرف کردن توجه تمام از من ؟ من اصلا دسترسی به توییتر در اینجا بدیهی است اما من فکر نمی کنم آنها در روند #FloydLifeMatters. برای همه پلاکارد در جاده بخوانید #BLM.”

 اس اس Rajput قرار دادن دست خود را بر فلوید به او نشان می دهد که احساسات خود را درک. فقط از روی کنجکاوی آیا شما تایید کل این جنبش – از سیاه پوستان آمدن به خیابان و فریاد #پل پرسید: یک. “خوب به صداقت, من می خواهم در زندگی مشکل به خاطر من. همه من می خواهم این است که کسانی که متهم به پلیس داده می شود نمونه ، هر کس می داند که این تظاهرات چیزی که در حال حاضر بیشتر به سیاست از مسئله من.’

“من هنوز هم نمی تواند باور کند که در حالی که من و من 19 مردان به زندگی ما در مرز برای نجات یکپارچگی ملت ما را دریافت نمی توجه معادل از دست دادن یک زندگی در ایالات متحده است. #SaluteIndIndianArmy باید روند برای هفته ها. اما در عوض مردم دست در افکار خود را به انتقاد و یا قدردانی از چهره های سیاسی که آنها فراموش کرده اند ما است. به من گفته مردم مشغول هستند و نفرت و یا ستایش PM حتی به حدی که #ModiIstheWorstPM روند. این واکنش و اشتباه نقطه همگرایی هستند نه آنچه که ما درگذشت,برای,‘ ابراز تاسف یک سرهنگ از ارتش هند.

اما آنچه که صدمه زدن به بسیاری است که چگونه فداکاری های عالی از مردان در لباس شده اند به تصویر کشیده است. ما به زندگی ما دفاع از کشور و حمله به برخی از Xi زمین است. من می دانم که من یک سرهنگ در اینجا در بهشت, اما, آن لطمه می زند به توضیح به من آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد. آن است که اعتبار و به رسمیت شناختن و یا شهرت است که ما می خواهیم. ما تصمیم گرفته اند به زندگی ما برای این کشور دفاع تا آخرین قطره خون ما; ما انجام داده اند دقیقا همان است که. این دردناک است که چگونه است که حقیقت’ است که در حال سرقت از ما در حال حاضر toeing به دشمن ما را diktat – نازدار خود کلمات. برای خاطر آسمان Garwan متعلق به هند’ افزود: این شهید سرهنگ به عنوان مردان خود نشسته اند در اطراف او به عنوان یکی از مردان شنیده می شود گفت: “آن است که بیش از همه در حال حاضر. حداقل در اینجا ما نمی خواهد برای مبارزه با زمین است.’

“نگاه در 40 سربازان چینی!’ ‘Namaste برادران چینی!’ فریاد زد: یکی jawan و ‘Ni hao!’ آمد پستال. “نگاهی به آنها شماره 40 به علاوه – و هنوز خود را رئیس جمهور گفت: کمتر از 20 نفر کشته شدند.’ چگونه باقی مانده 20 آمدن به بهشت زنده است ؟ ” مسخره سرهنگ نگاه چینی ها سربازان.

منبع: ETimes

‘هند است و در عین حال به حرکت می کند پس شما چپ Sushant. در حال حاضر آنها در حال ثبت نام موارد در برابر خان ها Bhatts و Karan گفت: یکی از تماشاگران که بهشت رسیده به تازگی. Sushant نیز به شوخی به عنوان آقای خویش و قوم پرستی پسر لبخند زد و گفت: “شما تنها می دانم که ارزش چیزی تنها زمانی که شما آن را از دست بدهند.’ به عنوان او در مورد به پیاده روی به دور آقای فلوید خواسته او را به بیان احساس او در مورد تمام قوم و خویش حرکت. و بله, ‘آیا شما خودتان یا کسی که می دانید… پرسید: آقای فلوید.

 ‘که من به زندگی و یا ایجاد زندگی است. و من چه کسی هستم به طولانی زندگی من زمانی که آن را مورد نیاز نمی باشد. من نمی خواهد ساکن به سوال خود را چگونه من به اینجا برسد. اما شما باید گفت: من احساس می کنم کل موضوع از قوم و خویش است کمی از نسبت دمیده شده. به سطح است که آنها در مورد مراقبت من خوب بود. اما من نمی خواهم آنها را به مبارزه مردم با اعتقاد به این که آنها در حال انجام آن را برای من’ افزود Sushant.

در حال پرسید چه می تواند پیشنهاد خود را برای حل و فصل #قوم و خویش در صنعت فیلم گفت:وجود خویش و قوم پرستی به من گفت: حتی زمانی که من بر روی زمین است. اما به جای ممنوع کردن برخی از خاص تولید خانه یا بازیگران عمومی باید شروع به قدردانی از استعداد و نه نام. که زمانی است که جنبش واقعی شروع خواهد شد. باور من این کل رسانه های اجتماعی روند #justiceforSushant که بسیاری از افرادی که در به تازگی در اینجا به من اطلاع داد از, به زودی محو می شود. خاطرات آنها از من بیش از حد را پژمرده خواهد شد با گذشت زمان. آن است که نه یک تماس برای عدالت و نه فریاد #قوم و خویش است که به یک راه حل است.’

‘اگر آنها باید آنها باید شروع به پاداش مردم از استعدادهای واقعی با آمار فوق العاده بینندگان در دفتر جعبه را. من به یاد داشته باشید به عنوان مثال زمانی که من به معنای واقعی کلمه التماس به طرفداران من به تماشای من ، تا به حال تمام این عواطف نشان داده شده است که به عنوان مثال من هنوز هم می تواند شما می دانید. هیچ کس نمی داند. ممکن است وجود دارد بسیاری از بیشتر مثل من; آن زمان به اجازه کادر دفتر قاضی گفت: این بازیگر به زودی منتشر خواهد شد فیلم #DilBechara.

عمیق سکوت دنبال کرد. فرشته ای ظاهر شد و به آنها یادآوری کرد ‘بچه ها! ما در آسمان توقف تمام کسانی که زمینی شد. اجازه دهید ما پیوستن به گروه کر.’ همه آنها لبخند زد و توجه به صدای. اگر فقط آنها می تواند ما را بشنود و به دنبال آنچه که ما می خواهیم به جای ارائه آنچه آنها می خواهند برای ما گفت: آقای فلوید است که دیگر با برچسب ‘سیاه و سفید’ در بهشت است. “خوب است که دقیقا به همین دلیل است که علامت گذاری از آسمان و زمین و زندگی و مرگ است. ما زنده به مرگ و مردن ما را به زندگی می کنند تا ابد گفت: کسی که طرفداران افزایش روز به روز در زمین که در آسمان است – در میان ستاره ها او دوست داشت از او بر روی زمین!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.