یک تئوری توطئه می رود به واشنگتن: سه سوال در مورد QAnon

QAnon های وسیع pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه است که ادعا می کند که رئیس جمهور به زودی به مرحله دراماتیک countercoup در برابر بدخواه “دولت عمیق” تا به سرعت سفر از حاشیه از اینترنت به سالن از قدرت است. سیزده اوباما در کنگره داوطلبانی که در حمایت از جنبش خواهد شد در انتخابات در ماه نوامبر و چند تن از کسانی که در حال حاضر برنده مقدماتی خود را در مناطق امن.

آن آغاز شد و در اکتبر سال 2017, زمانی که یک ناشناس پوستر رایگان-برای-همه آنلاین تخته بولتن 4chan ادعا کرد که محرمانه دولت دسترسی و یا “س ترخیص کالا از گمرک.” او گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای “طوفان” لحظه ای که دشمنان خود را یک گروه که QAnon مؤمنان همواره به عنوان توصیف از جمله کلینتون خانواده و مجاری آمریکایی سرمایه جورج سوروس خواهد بود تا گرد و مجازات شوند.

دانشگاه هاروارد علوم سیاسی نانسی روزنبلوم استدلال می کند که QAnon نشان دهنده ترکیبی بین سنتی تئوری های توطئه و نوع جدیدی از تفکر در آنچه او آن را “توطئه بدون تئوری.”

“این یک سیستم بسته” او می گوید. “شواهد و مدارک علیه این شواهد برای آن به دلیل شواهد و مدارک می آید از دشمن است.”

آن آغاز شده آنلاین در سال 2017 با cryptic پست در تابلو اعلانات آن شناخته شده التهابی جناح راست memes. پس از آن آشکارا به دست آورد جای پایی در سالن از قدرت است.

QAnon, یک پدیده در زمانهای گوناگون و به عنوان یک آلاینده تئوری توطئه یک دین هزاره و به پیروان خود یک جرم سیاسی جنبش با هدف پاکسازی دولت های جهان از شیطانی کودک molesters است به سرعت در حال محقق به عنوان یک نیروی با بازشناخت. سیزده اوباما در کنگره داوطلبانی که در حمایت از جنبش خواهد شد در انتخابات در ماه نوامبر و چند تن از کسانی که در حال حاضر برنده مقدماتی خود را در مناطق امن.

از کجا این همه از آمده است ؟

در اکتبر. 28, 2017, یک ناشناس پوستر این ادعا به محرمانه دولت دسترسی ارسال شده در رایگان برای همه ناشناس اینترنت سایت 4chan. پوستر در حال حاضر شناخته شده به عنوان “س” نوشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود countercoup در برابر به اصطلاح عمیق دولت ادعا پنهان دولت در درون دولت ایالات متحده که در واقع می کشد رشته.

پس از آن پرسش شده است به طور منظم ارسال در های مختلف محافظه کار تابلوهای پیام ارائه اطلاعات بیشتر “گرم” در آینده پاکسازی. “لذت بردن از نمایش” مشترک QAnon شعار.

QAnon است که اغلب دیده می شود به عنوان یک شاخه از Pizzagate تئوری توطئه – که مرتبط با چندین مقام عالی رتبه دموکراتیک مقامات و چندین واشنگتن-منطقه رستوران به اتهام فحشا حلقه. این QAnon توطئه طول می کشد Pizzagate بیشتر دروغ ادعا که مقام عالی رتبه دولت و نخبگان در سراسر جهان در حال اجرا شیطانی قاچاق جنسی کودکان/قتل عملیات. این مجرمان QAnon توطئه می رود به زودی دستگیر می شود یکهو و یا حمل به خلیج گوانتانامو و یا اعدام. برخی از QAnon مؤمنان فکر می کنم که جان اف کندی جونیور که جان خود را در سقوط هواپیما در جولای سال 1999 خاموش تاکستان مارتا در واقع جعلی مرگ او خواهد شد و بازگشت برای کمک به سرنگونی دولت.

دانشگاه هاروارد علوم سیاسی نانسی روزنبلوم نویسنده “بسیاری از مردم می گویند: جدید Conspiracism و حمله به دموکراسی” استدلال می کند که QAnon نشان دهنده ترکیبی بین سنتی تئوری های توطئه و نوع جدیدی از تفکر در آنچه او آن را “توطئه بدون تئوری.”

از یک طرف “آن را در مورد هر چیزی. هیچ چیز اتفاق افتاده است هنوز” استاد روزنبلوم می گوید. “این پیش بینی پیامبر.” بر خلاف سنتی تئوری های توطئه که به دنبال کشف شواهدی از راز ماشینی قدرتمند او می گوید که فرم جدید متکی بر سر اظهارات تکرار و حمله به منابع دانش است.

“این یک سیستم بسته” او می گوید: از QAnon نظریه. “شواهد و مدارک علیه این شواهد برای آن به دلیل شواهد و مدارک می آید از دشمن است.”

“از سوی دیگر” او می گوید: “QAnon می کند به نظر می رسد که این دستگاه از یک نظریه است.” و این یکی با شوم تاریخی رزونانس او می گوید:. این لینک دشمن به اتهام فساد است. آن را می گوید دشمن سزاوار نیست به زندگی می کنند. و آن را همگانی روندی از تخته های بحث به دنیای واقعی.

“س است این منبع باز چیز” استاد روزنبلوم می گوید. “این ویژگی مشارکتی نقش بازی کردن بازی است.”

چرا QAnon مهم است ؟

هر چند آن را برای تلفن های موبایل مانند یک حاشیه جنبش آن را با پیوستن به حزب جمهوری خواه جریان اصلی. در این سال 63 QAnon حامیان زد در کنگره مقدماتی در 27 متحده و حدود 600,000 آرا با توجه به رسانه ها مهم است. از این نامزدها, 13 آماده می شود در انتخابات در ماه نوامبر. برجسته ترین این Marjorie گرین تیلور گرجستان اوباما نامزد از امن جمهوری خواه منطقه به نام Q یک “وطن پرست” در سال 2018 تصویری.

QAnon نیز قابل توجه تاخت و تاز به کاخ سفید. در سال 2018 رئیس جمهور تهمت دعوت QAnon مؤمن به دیدار با او در دفتر بیضی. و با توجه به نوامبر سال 2019 نیویورک تایمز گزارش رئیس جمهور تهمت است را بازتوییت کرد حساب از QAnon و دیگر مروج “fringe” توطئه 145 بار. اخیرا مایکل فلین رئیس جمهور تهمت اولین مشاور امنیت ملی ارسال شده در یک ویدیو که در آن او رهبری یک گروه کوچک در قرائت و در پایان از سوگند یک QAnon شعار: “جایی که ما به یکی از ما برود.”

آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی QAnon محبوب پشتیبانی می کند اما تحقیقات توسط روزنامه گاردین در ماه ژوئن در بر داشت بیش از 3 میلیون پیروان در حمایت از QAnon در Facebook تعدادی است که در حال رشد سریع است.

کاترین Olmsted, یک دانشگاه کالیفرنیا در دیویس دانشمند علوم سیاسی و نویسنده از سال 2009 کتاب “دشمنان واقعی: تئوری های توطئه و دموکراسی آمریکایی جنگ جهانی اول به 9/11” می گوید که QAnon قابل توجه در هر دو پیچیدگی آن و افراط گرایی است.

“این کاملا استادانه درست شده,” او می گوید. “آن شدید است ، برخی از آن نظریه به نظر می رسد کاملا ظالمانه به مردم است که در داخل.”

او نشان می دهد که پیچیدگی بخشی از QAnon درخواست تجدید نظر. “برای بسیاری از مردم یک توطئه است مانند یک بازی مانند یک پازل مردم را حل می کند” او می گوید. “هنگامی که شما در اینترنت همیشه وجود دارد سرنخ آنلاین نیست.”

چگونه سیستم عامل رسانه های اجتماعی در برخورد با این ؟

در جولای 21, توییتر به طور دائم حذف حدود 7000 حساب مرتبط با QAnon و محدود 150,000 بیشتر.

در یک موضوع نوشته شده بر روی پلت فرم از طریق آن @TwitterSafety حساب این شرکت اعلام کرد که حاضر به خدمت به هر یک از حسابهای مرتبط با QAnon. آن را نیز اعلام کرد دیگر اقدامات برای جلوگیری از QAnon محتوا از گسترش بر روی پلت فرم آن از جمله مسدود کردن آدرس ها و محدود کردن ظاهر خود را در نتایج جستجو.

نیویورک تایمز گزارش داد که Facebook که ممکن است حذف چند گروه مرتبط با QAnon, قرار است به اقدامات بیشتر علیه این جنبش است. دو Facebook کارگران صحبت کرد که به صورت ناشناس به این مقاله گفت که این شرکت در حال هماهنگی با توییتر و دیگر سیستم عامل و برنامه ای برای ساختن یک اطلاعیه در ماه آینده.

Twitter و Facebook هستند که برای اولین بار به تصویب QAnon ممنوعیت. در سال 2018 ق ممنوع QAnon subreddit r/GreatAwakening برای نقض این سایت در برابر سیاست “تحریک به خشونت و آزار و انتشار اطلاعات شخصی است.” ماه گذشته در جریان شرکت Roku حذف اختصاص داده شده QAnon کانال از گزینه های خود را.

کارشناسان توجه داشته باشید که ممنوعیت می تواند موثر باشد. جوآن داناون از غیر انتفاعی داده و جامعه را به صحبت معاون مجله در مورد تحقیقات او در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که آمار و ارقام مانند الکس جونز و میلو Yiannopoulos ممنوع از شبکه های بزرگ است. “به طور کلی falloff بسیار مهم” او گفت: “و آنها در دست نیست همان تقویت قدرت آنها بود.”

اما هیچ ممنوعیت می تواند 100 ٪ موثر است. مثلا گاردین گزارش می دهد که بسیاری از گروه های تضعیف Facebook را به تور یا دام در مه با تغییر نام خود به “17” یک مرجع به پرسش ها در الفبای. دیگران به سادگی نقل مکان به محافظه کار سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Parler و دروغ گفتن.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de