یک انسان معمولی در چین در مقابل هند

تقریبا سه سال به بعد من نوشت: یک قطعه در یک روزانه تأکید چگونه یک noveau riche و noveau puissant چین شد درمان هند با تحقیر دوباره و دوباره و دوباره, و چگونه دولتهای مختلف در هند بیش از چند دهه بوده است پذیرش این همه abjectly – لال و کر و کور – بدون حتی تا آنجا که زار زار گریه کردن. و این که اگر ما نگه داشته بودن و احترام به چین از طریق شغل خود را از عکاسی چانه موضع خود را در آروناچال پرادش کور خود را حمایت پاکستان از تروریسم خود را خسته کننده ما ورود به هسته ای تامین کنندگان گروه و یا شورای امنیت سازمان ملل را تهاجمی جنوب دریای چین سیاست خود ساختمان از چین و پاکستان از کریدور اقتصادی از طریق POK خود را تحریک نپال و بوتان برابر هند اطراف خود هند با آنچه می تواند به عنوان فعالیت های خصمانه در سریلانکا و میانمار و بسیار دیگری علاوه بر ما باید به سختی شگفت زده می شود اگر چین خود را نشان داده است تمسخر vis-à-vis هند دوباره در امتداد خط کنترل واقعی در منطقه لاداخ.

فقط فکر می کنم در مورد آن. چین اشیاء به دالایی لاما و یا حتی هند رئیس جمهور در بازدید از آروناچال پرادش. آنها به طور منظم پشتیبانی تروریستی پاکستان مسعود ازهر cocking snook در هند است. آنها حمله نیروهای مسلح ما پرسنل با میخ خفاش میله آهن و سنگ و هنگامی که ما در پاسخ با ممنوع کردن برخی از برنامه های خود را به ما یک سخنرانی در نقض قوانین بین المللی و حتی به عنوان آنها در حال نقض مرزهای ما و abrogating هنگ کنگ تحویل پیمان! صفرا. و بله هیچ کس ممکن است تماس Covid -19 چین ویروس یا.

ما طبعا درمانده در برابر چین است. پس از همه قوانین قلدر سازمان ملل هستند همان کسانی که از مدرسه قلدر. هنگامی که یک پسر قلدر عذاب ضعیف دانشآموز چه دومی گزینه ؟ 1) صرف زمان بیشتری را در ورزشگاه پمپاژ عضلات بنابراین او می تواند ایستادن به قلدر; مگر اینکه البته در حال حاضر خیلی دیر شروع به. 2) اگر بنیه غنی پدر او می تواند یک زن و شوهر از محافظان اسکورت او را به مدرسه. و 3) باید مقدار زیادی از دوستان پشتیبان گیری او را در برابر قلدر.

در حال حاضر حتی پس از هفت دهه از استقلال ما هستند و نه به اندازه کافی قدرتمند را در چین و نه به اندازه کافی غنی برای مطابقت با منابع خود و نه می تواند به ما به رخ کشیدن از داشتن دوستان به اندازه کافی به واقعا تعداد. همین دلیل است که ما اغلب محدود به هر آنچه در آن است که چین انبوه بر ما دوباره و دوباره سکوت.
اما پس از آن دوباره تصور کنید که کشور ما به اندازه رقت انگیز خزیدن در مورد گدایی برای باستان تکنولوژی روسی (چهل سال) برای تفنگ AK – ترک به تنهایی S-400 سیستم موشکی — در قیمت مقرون به صرفه به دلیل چین است که قدرت نمایی در درب خانه ما! ما اینقدر احساساتی که ما نمی تواند معکوس-مهندسی مناسب و معقول مکانیکی تفنگ اگر نه سیستم موشکی خود را در تمام این سال ها ساخته و آنها را خودمان ؟ نمی ژاپن و کره جنوبی و چین ساخت کل اقتصاد مبتنی بر مهندسی معکوس?

بله چین یک پسر قلدر است که بیشتر ما منظور از قدر در هر حوزه نظامی و اقتصادی و حجم و رسیدن به. بله در یک جنگ متعارف با چین, ما ممکن است یک شانس ایستادن به جز کبودی آنها را کمی در مقابل آسیب های سنگین.

در گذشته ما در حال شروع برخی اقدامات تلافی جویانه از طریق برخی آزمایشی تحریم محصولات چینی و برنامه های. اما خواهد شد که توان کافی برای جلوگیری از چین از آن سر راه? هیچ. چین برای همیشه خواهد بود که وزارت معارف به ما Calvin.

اما این بدان معنا ما به توان دفاعی در مورد دالایی لاما صلح آمیز مراجعه به Tawang چرا که چین آن را دوست ندارد? آیا ما می توانیم حمایت از یک مورد به رسمیت شناختن قانونی بودن تایوان در مجامع? آیا ما نمی توانیم حرکت نیکو تکه از تجارت ما از چین به تایوان که تولید تقریبا همه چیز را از علاقه به هند که چین می کند ؟ چرا ترک تجاری ما با چین در حدود 95 میلیارد (2019) در حالی که با تایوان است ضعیف $ 7.5 میلیارد ؟ آیا ما نباید در حال آماده شدن برای یک مقیاس بزرگ دیجیتال, جنگ, اگر فشار می آید به پرتاب? (بعد از آن همه ممکن است در یک منطقه که در آن فاصله بین هند و چین ممکن است حداقل). پس چرا باقی نمی ماند یک درجه پایین پین-خراش در کنار چین تا چین یاد می گیرد را به اطلاع ما و استفاده متناوب زمان برای قرار دادن خانه ما در ؟

مشکل ما این است که در زمان بحران ما را تیز سر و صدا عمل می کنند victimised سعی کنید برای پیدا کردن برخی از jugaad راه حل اشتباه هوشمند صحبت به عمل است. اما پس از بحران عبور می کند ما در حال بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و پیدا کردن که کمی تغییر کرده است. ما به ندرت به منظور توسعه یک استراتژی دراز مدت است که ما به طور مداوم کار با. ما دیگر نمی توانیم که لوکس.

اگر ما آغاز فوری اصلاحات در نحوه عملکرد ما ببر ما به خیال خودمان را به vis-à-vis چینی اژدها هرگز رشد فراتر از یک گربه گربه. برخی از دراز مدت اقدامات ما نیاز به کار در فوریت جدا از تحریم های چینی نرم افزار و محصولات به عنوان آنجا که ممکن است ممکن است به شرح زیر است (در هیچ منظور خاص):

1.ما قراردادهای بزرگ از جمله دفاع قرارداد باقی می ماند غیر قابل تحمل و خونریزی در این کشور به فقر تا حد زیادی با توجه به فساد گسترده. کاملا در راس همه رفع ما نیاز به اصلاحات انتخاباتی برای کمک های مالی از احزاب سیاسی که از آن همه فساد جریان پایین مانند گدازه و عملکرد Lokpal. بدون این دو پایه طرح های ما نمی توانیم همیشه امید به حتی شروع به سمت çlean’ هند.

2.ما نیاز به تمرین مهندسی معکوس به عنوان یک ملی ماموریت می گویند در DRDO کارخانه ها و امکانات R&D. ما باید به طور کامل متکی بر همه نظامی و حتی نیروی هوایی سخت افزار. یک کشور به اندازه هند را نمی توان وابسته به واردات می آید به دفاع از خود باشند. ما نمی تواند دیده می شود دادخواست دیگری مانند کشور ما در حال دادخواست روسیه یا فرانسه امروز به این دلیل که دشمن بر ما درب. اگر هند باید متکی به این منطقه غیر قابل مذاکره است.

3.تعمیر سیستم قضایی ما و ما بوروکراسی بیشتر پاسخگو به طوری که راه اندازی کسب و کار آسان تر می شود و قراردادهای بیشتر به راحتی و محکم اجرا گذاشته است. که به تنهایی ما را تضمین خواهد کرد و صنعت را شکوفا و کشورهای دیگر ما پیدا کنید یک سرمایه گذاری جذاب مقصد نه تنها به بهره برداری از فرصت های ناشی از سرمایه گذاری در حال فرار از کشور چین, اما به عنوان یک روال ماده در رقابت با چین است.

4.رفع ما آموزش و پرورش و اساسی نظام سلامت با ساخت زیرساخت های موجود بیشتر عملکرد و پاسخگو حتی به عنوان ما اضافه کردن به زیرساخت ها در این دو زمینه به طوری که ما باید به طور فزاینده نیروی انسانی ماهر واقعا مدرن و ساخت هند.

5.انجام عظیم ساخت تا به طور کلی زیرساخت در سراسر کشور اطمینان فساد حذف شود تا آنجا که عملا ممکن است. این ممکن است خوب برای انجام چنین مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در هزینه های نسبتا پایین توسط شناور واقعا بلند مدت اوراق قرضه.

این قطعا کارهای چالش برانگیز اما پس از آن که آنچه از عملکرد دولت انجام دهد. این اقدامات سخت است که یک ملت ثروتمند و قدرتمند است. اینها اقداماتی است که دروغ در ریشه میهن پرستی ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>