یک وزیر در حال اجرا خارج از زمان, اما نه گزینه های

بحران قانون اساسی است دم در ماهاراشترا با دولت فرماندار BB Koshiyari نگه داشتن حاکم مگا ولت آمپر دولت در tenterhooks در نامزدی وزیر Uddhav Thackeray به دولت و شورای قانونگذاری. قانون اساسی خواسته است که انتصاب به شورای وزیران باید کسب جایگاه در مجلس شورای ملی/شورای ظرف شش ماه. Uddhav چشم قانونی شورای مسیر که در آن دولت می تواند توصیه به فرماندار به معرفی دو عضو به شورای قانونگذاری.

Uddhav زمان تا مارس 28 سوگند یاد می MLC. فرماندار هنوز به عمل در ماهاراشترا کابینه را توصیه. سیاست در زمانی که دولت این است که رفتن را از طریق بهداشت و درمان اضطراری قابل سرزنش است. Thackeray به اعتبار خود است با آرامش soldiered در led, از جلو و allayed وحشت و تنش های روزانه خود را از طریق کنفرانس های مطبوعاتی. فرماندار که به استقبال بسیار توپخانه ضد هوایی برای عجله ادای سوگند در دو عضو دولت Devendra Fadnavis و Ajit Pawar در ماه نوامبر در قبل از سحر عملیات بدون تایید شماره های خود را یک فرصت برای جبران.

آن خواهد بود unedifying اگر این دولت با اکثریت مراحل پایین و سپس دوباره فرض قدرت. هیچ نوار در قانون اساسی برای یک وزیر که نتواند انتخاب شود در شش ماه استعفا و دوباره ادای سوگند از دفتر برای ماندن در قدرت به مدت شش ماه هر چند دادگاه عالی castigated چنین رفتاری در سال 2001. در ماهاراشترا وجود یک شورا باعث می شود Thackeray وظیفه آسان و فرماندار باید خودداری از politicising ،

یک سوال بزرگتر این است که آیا چنین پست مهمی مانند وزیر یا نخست وزیر می تواند توسط افرادی که نمی توانند خود را به طور مستقیم انتخاب می شوند. اوتار پرادش تا به حال یک سری از وزرای ارشد که نمی, اعتراض مجمع انتخابات است. حتی Nitish کومار نیست قانونی عضو مجمع. دو بار نخست وزیر مانموهان سینگ در زمان Rajya سبها مسیر به قدرت است. شاید وجود دارد می تواند بحث در مورد ادب و نزاکت از skirting مستقیم انتخابات اما قطعا این است که زمانی که ماهاراشترا نیاز به یک مسئول دولت در این زمان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>