به چالش کشیدن استقلال بعد: Coronavirus شدت اقتصاد را دچار مشکل سیاه زندگی ماده تظاهرات نشان می دهد امریکا هنوز هم کار در حال پیشرفت

نیویورک: آن است که تقریبا 2am و نیم همسایگی من بیدار است. هر چند دقیقه صدای یک انفجار در نزدیکی برس شب. برخی از انفجار در حال بلندتر از دیگران است. دیگران قبل از صیقل با برس گردان برای تلفن های موبایل. این همه آتش بازی غیرقانونی و در این سال به نظر می رسد خارج از کنترل است.

صداهای بلندتر نتیجه هنگامی که مشاغل محله جوانان محل کراکر در داخل منهول برای ایجاد بزرگتر چتری است; صیقل با برس گردان برای تلفن های موبایل سیگنال پرتاب راکت به شب. برای کسی که در هند برای تلفن های موبایل در حال یادآور دیوالی شب. به جز این هر شب اتفاق می افتد امروزه و اتفاق می افتد شده است برای هفته ها: این, شبانه, موسیقی متن فیلم نیویورک در تابستان coronavirus.

چاد کرو

ایالات متحده فقط جشن آن 244th استقلال روز و خلق و خوی خاموش است و حقیقی. این بیماری همه گیر کوروناویروس برداشت تا بخار در بخش هایی از جنوب و غرب به خصوص در تگزاس و آریزونا و فلوریدا با روزانه caseloads از حدود 50000 موارد جدید. تقریبا 3 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر کشور. رسمی تعداد مرگ مطمئنا یک undercount است نزدیک به 1,30,000. و امریکا شده است ارائه شده بین المللی pariah اروپا, با آمریکایی ها منع از ورود به این قاره به عنوان آن باز می شود تا به مسافران است.

با تشکر به کروناویروس در آمریکا به نظر می رسد رهبری نسبت کامل با مته سوراخ کردن افسردگی است. دو رقمی بیکاری را ترک کرده است تقریبا 40 میلیون بیکار. در شهر نیویورک یکی از سخت ترین مناطق ضربه اقتصاددانان تخمین می زنند که 1 در 5 نفر بیکار است. بله وجود دارد 4 میلیون شغل اضافه شده در سراسر کشور در ماه ژوئن. اما در 1/11 درصد نرخ بیکاری است که هنوز هم در نزدیکی بزرگ سطح افسردگی و جدید آتن در حال جریان است.

در چند هفته گذشته این کشور شده است riven با تظاهرات سیستمیک پرستی, پس از مرگ جورج فلوید. خود را بی رحمانه به قتل در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس دستگیر شد, در فیلم و موجب هتک حرمت شد. پس از آن تظاهرات در برابر پلیس و بی عدالتی نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار را تبدیل به بزرگترین جنبش در تاریخ ایالات متحده آوردن به تمرکز شدید دوباره کشور را به میراث برده داری آمریکا, گناه اصلی.

پلیس در امریکا همواره یک زمینه با ریشه های خود را در گشت زنی به معنای نگه داشتن بردگان اسیر. وجود تماس های گسترده در سراسر کشور پال خواستار قطع بودجه دولت بودجه پلیس و کشت و روسای پلیس در حال بازنشستگی یا استعفا تحت بررسی. در آن زمان گوشی های هوشمند به ارمغان بیاورد ما به این لحظه. در حالی که آمریکایی ها از رنگ همیشه گله و شکایت از بدرفتاری در دست پلیس, تلفن همراه, ویدئوها نشان داده اند جهان چه بدرفتاری در واقع به نظر می رسد.

شده است وجود دارد برخی از پیشرفت. می سی سی پی در حال غرق پرچم خود را که تا به حال مؤتلفه پرچم در گوشه بالا سمت چپ آن. مارک های نژادپرستانه لایههای مانند عمه ، خاله, Jemima اعلام کرده اند که آنها را تغییر نام آنها. مجسمه مؤتلفه قهرمانان مانند استون وال جکسون در حال حذف شدن در جنوب. شهر کلمبوس, اوهایو, حذف آن از 16 پا مجسمه کریستف کلمب پس از اکسپلورر است که در ارتباط با مردسالاری و سرکوب آن نیست و در عین حال روشن است اگر نام این شهر تغییر خواهد کرد. قانونگذاران با توجه به تغییر نام پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه ژنرال.

آن را در برابر این پس زمینه است که آمریکایی ها در روز استقلال خود را جشن گرفتند. البته آمریکا همواره زمین از تناقضات و 4 جولای هرگز به معنای یکسان برای همه آمریکایی ها است. آمریکایی های آفریقایی تبار را در نظر گرفته Juneteenth (ژوئن 19, رهایی, روز, روز به بردگی گرفته شده بودند آزاد) به عنوان یک تعطیلات مهم تر از آنها هنوز هم به بردگی گرفته شده زمانی که امریکا اعلام استقلال خود را از بریتانیا در روز 4 ژوئیه 1776. در سال 1852 اجتماعی اصلاح طلب فردریک داگلاس معروف پرسید: “چه به آمریکا برده است که در چهارم جولای؟” او در ادامه گفت: “بیش از همه روزهای دیگر در سال” روز استقلال نشان داد “ناخالص بی عدالتی و ظلم و ستم” که بردگان بودند “ثابت قربانی است.”

این 4 ژوئیه چقدر کار انجام می شود باقی مانده برای تحقق آمریکا بنیانگذاران’ رویاهای بسیار در شواهد. نژادپرستی نظاممند است که هنوز هم یک مشکل است. این کشور بیشتر تقسیم می شود امروز بیش از یک نسل پیش. شکاف بین فقیر و غنی است گسترش.

در روز استقلال خود را در طول تاریخ یک روز جشن و گردهمایی های, همه چیز خاموش شد. بسیاری از ایالت ها و شهرداری ها از مردم خواست در خانه باقی می ماند و لغو خود را اتش بازی را نمایش می دهد. در افراطی دیگر حتی در مکان های با بیشترین افزایش در عفونت چیز اقدام به عنوان اگر هیچ چیز متفاوت بود این سال است. آریزونا به حال خود 4th جولای rodeos. بنابراین وایومینگ.

در نیویورک همه چیز بسیار متفاوت بودند این 4 جولای. اوایل کانون در گیر این شهرستان موفق به “صاف منحنی” و مهار عفونت های جدید را از طریق مستندات و اجتماعی فاصله. سالانه روز استقلال نمایش آتش بازی نیم ساعت پر زرق و برق است که ظاهرا هزینه های خود را حامی میسی بین $5-6 میلیون بود کوچکتر امر است. میسی furloughed 1,25,000 از آن 1,35,000 کارکنان زمانی که coronavirus مجبور فروشگاه تعطیلی, اما تصمیم گرفت که مانند بازار مال فروشان, the show must go on.

پنج کوچکتر اتش نمایش از پنج دقیقه در هر محل در سراسر نیویورک پنج بخش نیویورک. در ضمن غیر قانونی آتش بازی که معمولا اتفاق می افتد به صورت پراکنده در هر روز استقلال واقعا با صدای بلند این سال غرق کردن این برنامه تلویزیونی از macy’s آخر. صدای ناهنجار و خشن به نظر می رسید به معنی چه بسیاری از شناخته شده اند در حالی که آمریکا در سال 2020 رایگان-برای-همه آن است که یک ملت بسیار تقسیم شده است و بسیاری از آرمان امید آن پدران بنیانگذار هنوز loom در افق.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de