یک CBSE سوال: آیا دانش آموزان افزایش علائم مربوط به افزایش فرصت ؟

از دست ندهید ابر در پشت پوشش نقره ای. کلاس دوازدهم CBSE تصویب نتیجه افزایش یافت به تمام زمان بالا از 88.8%. تعدادی از دانش آموزان نمره 95% و بالاتر بیش از دو برابر شده. اگر تنها این نمرات بالاتر بودند بازتابی از دانش آموزان اخذ ماهر تر و رقابتی تر است. در عوض شانس هستند آنها به سادگی آینه یک ارزیابی طرح آرامش برای جبران دانشجویان برای بسیاری از اختلالات منشاء آن در این بیماری همه گیر. هدف از کاهش دانشجو سطح استرس در طول این آشفته زمان بسیار عالی و قابل ستایش. اما این یک مغالطه است که علائم بالا می توانید این را با خود.

واقعی stresser است کمبود فرصت های. زمانی که هر جلسه از کلاس تورم را افزایش می دهد قطع برای آموزش عالی و حتی بالاتر از آن است که هیچ یاری. که هند را GER تنها 27 درصد در مقایسه با اندونزی 36% تایلند را 49% و ما را 88 درصد است که فقط در یک اندازه گیری از تلفات گرفته شده توسط ما عدم ساخت مناسب کالج ها و دانشگاه ها. مجوز راج همچنان به سرکوب استقلال و توسعه در این بخش است. برای مثال ملی جدید سیاست آموزش و پرورش گزارش شده است که خانههای گلی خالی حداقل 20 درصد از دانش آموزان قادر به شرکت های خصوصی و موسسات آموزش عالی از طریق freeships و 30 درصد دیگر از طریق بورسیه علاوه بر هزینه کلاه. در بالا از حالت سکون در حال حاضر ایجاد اغتشاش توسط رزرو این فاجعه بار خواهد بود.

Browbeating بخش خصوصی به بخش دولتی کمبود معکوس است. به عنوان همه گیر است و تاکید بر نقش کلیدی خوب خدمات دولت در بهداشت و درمان, بنابراین بیش از حد بالا بردن استاندارد با بودجه عمومی مدارس و دانشگاه ها ضروری است. آنچه که دانش آموزان نیاز است که یک اکوسیستم که در آن نهادهای دولتی ارائه آموزش با کیفیت و خصوصی گزینه های فراوان هستند. بهتر آن است که چشم انداز به تنهایی که بهترین کاهش دانش آموزان استرس است. در ضمن وقاحت سفت syllabi فقط بدتر خواهد شد خود را گم گشتگی و باید بازنگری شود.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de