پشت سر هم از خلاقیت به بهترین ویروس

فقط در چند هفته کوتاه, میلیون ها نفر از مردم در خانه جداسازی تسلط ویدئو کنفرانس. از روی کنجکاوی بسیاری را در بر داشت راه های ابتکاری برای پخت و یا برای یادگیری یک زبان است. از ضرورت پدر و مادر در حال کشف چگونه به خانه از مدرسه. از نبوغ مذهبی وفادار در حال ایجاد راه های جدید برای عبادت.

با مشابه سرعت, Ford Motor Co. آموخته است که چگونه به صورت سپر برای سلامت کارگران است. بیشتر پزشکان در حال انجام طب از طریق تلفن. ده ها تن از شرکت در مسابقه به ابداع راه های جدید به منظور توسعه یک واکسن برای COVID-19. و در کالیفرنیا یک بنیاد خیریه است حمایت جهانی از مسابقه در میان 6,000 “tech ذهن” نوآوری باز-منبع راه حل برای coronavirus بحران است.

COVID-19 ممکن است یک disrupter از زندگی و سنت اما همانطور که در بسیاری از بحران آن است که مردم را وادار به باز به الهام و برای پیدا کردن منبع از خلاقیت است. در آن حوزه جهانی را پشت سر هم از بداهه می تواند تاریخی است. آن خواهد شد نه تنها کمک به مردم از طریق بحران تازه اکتشافات و ناگهانی در آغوش تخیل باید خار اقتصادی ارتجاعی شاید حتی بیشتر از یارانه های دولتی.

“با تخیل ما می توانید انجام دهید بهتر از صرفا تطبیق با یک محیط جدید – ما می توانیم رشد با شکل دادن به آن” متحده یک مقاله در آخرین بررسی کسب و کار هاروارد. نویسندگان مارتین ریوز و جک فولر نشان می دهد مردم حک کردن زمان برای انعکاس و جستجو برای نیاز در جامعه است که برآورده نشده باقی می ماند. “ما نیاز به باز کردن به جای constrict قیف برای ایده های جدید,” آنها بنویسید.

بسیاری از مردم به سادگی ممکن است تمایل به بازگشت به حالت عادی. در عین حال با بسیاری از مشکلات در معرض این بحران جستجو برای راه حل های گرفته شده در یک هدف به خوبی توضیح داده شده توسط شکسپیر: “شیرین هستند استفاده از سختی.”

“در میان همه سردرگمی و ترس” ایالات تفسیر از اتاق فکر برامدگی لبه طبقات سنگ “قدرت از افراد و سازمانها و جوامع را به فکر می کنم متفاوت و نوآوری نشان می دهد که می توان به دست آورد زمانی که مردم ایران توسط مشترک آسمان اولویت و ضرورت است.”

روش های قدیمی یافت می شود که مایل به دادن راه به جدید است. بزرگترین پیروزی بیش از این ویروس ممکن است یک شیب منحنی یادگیری در میان میلیاردها نفر از مردم در منشاء الهام بخش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de