شاهزاده خانم جسور و عاقل که نیازی به شاهزاده

نداره

ما هرگز نمی دانستیم که چرا پدرم داستان سازی را برای سه دختر کوچکش به دست گرفت، اما ما همیشه گمان می کردیم که این کار برای نجات ما از «زیبایی خواب» است. شاهکار والت دیزنی در سال 1959 با پیامی برای دختران به عنوان گسترده تکنیراما خود را به عنوان زنده ضربه: اگر شما به اندازه کافی زیبا، شاهزاده شما را نجات دهد.

در یک ضربه زدن به ضد برنامه نویسی، پدرم یک سری داستان های زمان خواب را اختراع کرد که سه شاهزاده خانم را که اتفاق انگار فقط سن ما بوده و حتی شبیه ما بوده اند، در بر می گرفت.

به دلایلی، بزرگ شده ها هرگز در اطراف زمانی که خطر زده شد. پس شب بعد از شب، این به سه خواهر برای نجات روستا بود، که همیشه موفق به انجام آن فقط در مورد زمانی که یکی از ما به خواب رفت.

برای ما رخ داد که این روستا یا بسیار تاسف بار بود و یا بزرگسالان خود را به طور باور نکردنی بی ارزش است که بسیار به این دختران کوچک سقوط کرد. ما همچنین دیدیم که پدر و مادر ما می خواستند ما قوی. اين دخترا نيازي به نجات ندارن آنها هشيار، عاقل و جسور بودند. کافي بود

اما نحوه حمل این داستان به زندگی آشکار نبود. معلم کلاس پنجم ممکن است شما را دوست داشته باشد اگر شما دست خود را در کلاس بالا می بردید، اما در مورد پسری که امیدوار بودید از شما بخواهید که برقصید؟ تجربه نشان داد که جسارت می تواند یک طرف پایین داشته باشد.

تا دده 1970، یک صنعت کلبه وجود داشت که به زنان توضیح می داد که چه چیزی آنها را به عقب نگه داشته است. ما نیاز به مربی، شبکه، و هوشیاری مداوم برای مدیریت حرفه های ما و شکستن از طریق نامرئی “سقف شیشه ای” محدود کردن پیشرفت ما. اما در تجربه اولیه ام، سقف های شیشه ای اغلب نامرئی نبودند. زنان تازه شروع به پذیرش به آنچه که کالج تنها مردان بوده است، و شغل تدریس به دنبال آن بود. بعضي ها که خوشحال نبودن نشونش دادن

من دوست داشتم به شبکه من در مورد شام خوش آمدید برای دانشجویان جدید فارغ التحصیل در یک سالن گسترده، شمعی Gothic بگویید. من کنار رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی که اولین حرفهایش به من این بود: “نمی دانم چرا این تحصیلات تکمیلی اکنون به زنان اعتراف می کند. شما ازدواج می کنید، بچه دار می شید و تحصیلاتتون تلف میشه.”

پس از چند روز برای بهبودی، من شروع به گفتن این داستان دوستان و خنده و حمایت خود را تشویق کننده پیدا کرد. به زودی، من بسیاری از داستان های چنین انباشته شده بود، همه خنده دار زمانی که از دیدگاه من گفته شد. رئیس دپارتمان بود که در اولین جلسه ما به من گفت که او از الزامات ریاضی استفاده می کند “برای خارج نگه داشتن دختران کوچک از برنامه.” یا مصاحبه شغلی که با این سوال باز شد: “آیا شگفت انگیز نیست که چند زن بی صلاحیت اکنون مصاحبه شغلی می شوند؟” همه چيز براي خنده خوبه

پس يکي شون ضربه ي سختي خورد همکاري که بهش اعتماد داشتم ازم خواست که بي خيال تدريس بشم چون اگه از علوم سياسي خارج نشي، همه چيز رو درباره ات از دست ميدي در فرهنگ امروز، این سخنان مستقیما ً به خط خنده می رود. اما در آن روز، در آن مکان، چیزی سقوط کرد. من برگشتم به آپارتمان اجاره اي ام روي گاراژ متقاعد شدم که شغلم تموم شده معمولا ً وقتشه که به يه مِنتور زنگ بزني، ولي اون مربی بود. و نه لحظه ای برای به نام کردن شبکه بود. تدبر يا تشويق هر دو به نظر قابل تحمل نمي رسيد

در سکوتی که به دنبال آن بود، کتاب مقدسی را باز کردم، که به دنبال هر فکر الهام بخش تر از فکر خودم می گشتم. در اینجا اولین چیزی است که من می خواندم: “چه مدت شما در مورد رفتن، ای دختر شما عقب؟ برای خداوند چیز جدیدی در زمین آفریده است، زن باید مرد را قطب نما کند.» (ارمیا ۳۱:۲۲)

من هیچ ایده ای به معنای این معنی بود، اما کتاب مقدس دیگر در اطراف وجود دارد، بنابراین من نگاه کردن که آیه در ترجمه دیگری: “چه مدت شما مردد، ای دختر ererring؟ چرا، جاودانی چیز جدیدی بر روی زمین می سازد؛ زن خفن مردونه می شود!” (کتاب مقدس، ترجمه جیمز مفط)

پس، من خنديدم در حالی که از دست دادن ایده شخص دیگری از زنانگی ممکن است از دست دادن بزرگ به نظر می رسید, از دست دادن بی ضرر قطعا بود!

قدرت اون قول منو به دست اومد من هفت سال دیگر علوم سیاسی را با حس قدردانی از فرصت یاد دادم، تا اینکه روزنامه نگاری را که بیشتر دوست داشتم، به دست بگیرم.

همچنین یاد گرفتم که داستان های جنگی را برای سرگرمی و سرگرمی، تا به حال، زمانی که ممکن است به کسی کمک کند، متوقف کنم. چیزی که من پیدا کردم این بود که وزن این داستان های “خنده دار” انباشته می شود، مانند زنجیرهای کشیده شده در اطراف زندگی پس از مرگ توسط شبح مارلی است. با گذر زمان، سخت است که نتوانید خود را به عنوان قربانی، به طور دائم توسط افکار دیگران محدود کنید. در اثر، من سقف شیشه ای خود را ساخت — خارج از گرانیت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im