یک مادر می داند: چگونه من آماده پسران من برای نژاد پرستی در امریکا

در ابتدا فرزندان من خندید. مطمئنا من جدی فکر می کردند. زمانی که من اصرار داشت که آنها را مجبور به عمل متفاوت از سفید خود را دوستان به دلیل رنگ پوست خود را, آنها گریستم.

“بحث” اتفاق می افتد در اوایل در زندگی کودک است و به طور معمول شامل یک لیست از دستورالعمل ها که پدر و مادر فرزندان خود را به آنها را امن نگه دارید. این یک راهکار برای چگونه رفتار کنند به طوری که یک افسر پلیس و یا مقامات دیگر شکل نیست تهدید خود را قهوه ای بدن.

در نهایت پس از خشک شدن اشک پسران من وعده داده بود در بهترین رفتار است. آنها قول داد به طور منظم. آنها سوگند یاد کرد که اگر آنها مواجه می شوند پلیس آنها خواهد بود آرام نگه داشتن دست خود را در نظر و نه هیچ چیز باعث افسران به احساس خطر می کنند.

سیاه, پدر و مادر می دانم که آنها نمی توانید صبر کنید برای جامعه را تغییر دهید. ما باید به زندگی با تناقض حفاظت از کودکان ما از نژاد پرستی در این کشور که ما را دوست دارم. و من دعا می کنم که من معشوق کشور قادر خواهد بود برای پیدا کردن عشق برای دیدن فرزندان من به عنوان من به عنوان کامل پسران که ساخته ام مادر خود را و این کشور افتخار می کنیم.

من سه پسر بودند همه قوی بیش از همکلاسی های خود را توسط کلاس چهارم. پدر خود را به بازی بسکتبال در UCLA و من نزدیک به 5 فوت و 9 اینچ قد بلند به طوری که آنها قد بلند, ورزشی پسران. شب قبل از اولین playdate در لس آنجلس به تنهایی تصمیم گرفتم آن زمان برای “صحبت کنید.”

“بحث” اتفاق می افتد در اوایل در زندگی کودک است و به طور معمول شامل یک لیست از دستورالعمل ها که پدر و مادر فرزندان خود را به آنها را امن نگه دارید. این یک راهکار برای چگونه رفتار کنند به طوری که یک افسر پلیس و یا مقامات دیگر شکل نیست تهدید خود را قهوه ای بدن: آیا اجرا از طریق فروشگاه. نه بازی شوخی در بزرگسالان است. نمی نافرمانی هر گونه قوانین است. اگر شما روبرو می شوند و پلیس نمی کنند به شدت. نگه داشتن دستان خود را هنوز هم. صحبت آرام در حالی که گفتن این که شما یک دانش آموز ممتاز و پرسیدن که مادر خود را در آن می شود.

در ابتدا فرزندان من خندید. مطمئنا من جدی فکر می کردند. به هیچ وجه آنها را به عمل متفاوت از سفید خود را دوستان به دلیل رنگ پوست خود را. زمانی که من اصرار داشت که آنها را, آنها گریستم. “ما پسران خوب با نمرات خوب” آنها wailed. “ما در حال محبوب و بزرگ ورزشکاران” آنها ادامه داد. گفتند که آنها نمی خواهم به فکر می کنم در مورد رنگ پوست خود را.

من به آنها اطمینان است که آنها می خواهم انجام چیزی اشتباه است. که آنها کمی کامل پسران. که من خیلی افتخار می کنم به مادر خود. در حالی که در آغوش گرفتن آنها به من گفت: “شما پوست قهوه ای زیبا ترین چیز در دنیا!”

در نهایت پس از خشک شدن اشک پسران من وعده داده بود در بهترین رفتار در حالی که در playdates به تنهایی. آنها قول داد به طور منظم نمی آورد بی توجه به خود را دارند. آنها سوگند یاد کرد که اگر آنها تا به حال برخورد با پلیس آنها خواهد بود آرام نگه داشتن دست خود را در نظر و نه هیچ چیز به علت پلیس به احساس خطر می کنند.

وجود دارد بیشتر راهنمای قدیمی ترین من. او نیاز به فورا می گویند که او دارای یک اوتیسم تشخیص و نیاز به کمک دستورالعمل های زیر است. من تمرین با او چگونه به نگه داشتن دست خود را هنوز هم.

با خواب من احساس اعتماد به نفس است که آنها می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت خود را به آن را به خانه با خیال راحت از خود playdate روز بعد. من به آنها امید قبل از من آنها را بوسید شب خوب: “اکثر آمریکایی ها خوب هستند که از دیدن گذشته رنگ پوست شما و اینسو انسو جمع کردن جوهر خود موجودات زیبا” به من گفت: آرام.

هنگامی که خانه آرام بود, نوبت من بود: من گریستم. من شنیده ام صدای هنوز هم از من مامان بزرگ که تا به حال یک چهارم-کلاس آموزش و پرورش به عنوان او به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد کار به عنوان یک داخلی برای خانواده ها در جنوب. من به یاد “تنها سفید” نشانه هایی که مادرم با عجله گذشته برای رسیدن به میشیگان به کسب دکترای خود در آموزش و پرورش در دهه 1960 به طوری که او می تواند تبدیل به اولین آفریقایی آمریکایی و اولین زن به سرپرست کامپتون Unified School District.

همانطور که من نوشتن این, من از شنیدن صدای او نجوا به من گفت: “من خسته ام” از تخت بیمارستان او را جایی که او درگذشت در سن 67 پس از decadeslong مبارزه با سرطان است. من گریه که من فکر می کنم در مورد رادنی کینگ شورش و چگونه من محلی 7-Eleven منفجر شد و در شعله های آتش پس از من به سمت چپ با یک گالن شیر برای جوانترین پسر من.

سیاه مامان می داند که او نمی تواند صبر کنید برای جامعه را تغییر دهید. او سپر پسران او از اختلال نژادپرستی در حالی که گفتن نوزادان خود را که او دوست دارد خود را قهوه ای پوست. او توضیح می دهد که نژاد پرستی غیر منطقی است در حالی که او را تشویق قهوه ای نوزادان به همه آنها که می تواند. او را دوست دارد پسر در حالی که آموزش آنها که خود را قهوه ای پوست می تواند نفرت, dehumanized و گاهی بار در کشور خود را که آنها را دوست دارم. او به آنها اطلاع داده است که کسانی که با قهوه ای پوست می تواند تبدیل به یک تهدید برای جامعه در حالی که تماشای پرندگان بازی موسیقی در حال قدم زدن در خیابان یا رانندگی به کار می کنند.

ما برای محافظت نوزادان از امریکا بد هرگز تحقق آن creed است که همه انسانها برابر خلق شده اند. سیاه, مامان توضیح می دهد که پیچیدگی زندگی در یک کشور که پایه و اساس ساخته شده بود در پشت قوی سیاه بردگی مردان ساخته شده است که کاخ سفید در واشنگتن دی سی یک کشور است که هرگز به طور کامل تخریب آن قید بردگی که هرگز پاره کردن آثار تاریخی خود را از کنفدراسیون که هرگز به طور کامل بولدوزر عملا دیوار تبعیض نژادی. یک کشور است که پس از آن سعی کردم به پاک کردن آن تاریخ خونین در نتیجه به طور موثر به آلوده کردن تمام سیستم های خود را با ویروس نژادپرستی. یک کشور است که به شدت نیاز به درمان.

اما مهم نیست که چقدر دشوار سیاه, پدر و مادر باید “صحبت کنید.” ما باید به زندگی با تناقض حفاظت از کودکان ما از نژاد پرستی در این کشور که ما را دوست دارم. و من دعا می کنم که من معشوق کشور قادر خواهد بود برای پیدا کردن عشق برای دیدن فرزندان من به عنوان من به عنوان کامل پسران که ساخته ام مادر خود را و این کشور افتخار می کنیم.

الگوی رفتاری کلی است که یک نویسنده و مادر افتخار, سه نفری, سیاه مردان است. جوانترین خلاق دستیار موفق هالیوود تولید وسط بازاریابی اجرایی که صعود به بالای خود را در این زمینه و قدیمی ترین با یک اوتیسم تشخیص یک سرگرم fella که داوطلبان و کار پاره وقت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>