بزرگ-نام کالج قطره میراث پذیرش. خواهد دیگران را دنبال می کنی ؟

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه در آغاز سال با یک اطلاعیه بزرگ: پس از سال 2014 دیگر شده است با استفاده از خانواده فارغ التحصیلان روابط به عنوان یک عامل در پذیرش.

بالتیمور مدرسه می پیوندد یک خوشه از استثنا قابل توجه برای استفاده از میراث پذیرش از جمله موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

اعلام تجدید حیات بحث بر سر میراث سیاست می آید و در میان یک تماس در حال رشد برای نخبگان موسسات به دست آوردن مجدد اعتماد از شک و تردید با اولویت حقوق صاحبان سهام و شفافیت. با کاهش درآمد و کمتر تحصیل کرده خانواده ها به نمایندگی از سریعترین رشد عرضه از دانشجویان بسیاری از دانشگاه ها شروع به تجدید نظر دیرینه شیوه های. و به مردم سود بیشتر بینش چگونه پذیرش باید به طور معمول کار می کرد در نخبگان موسسات از طریق هاروارد پذیرش دادگاه در سال گذشته به عنوان مثال – انتخابی کالج ها رو بیشتر موشکافی در مورد میراث و دیگر پذیرش دسته که تمایل دارند به نفع ثروتمند.

دانشگاه جانز هاپکینز گزارش می دهد که میراث دانش آموزان کاهش یافته است به 3.5 درصد در سال 2019 اول کلاس از 12.5 درصد در سال 2009 فقط قبل از phaseout از میراث پذیرش آغاز شد. تعداد پل گرانت-دانش آموزان واجد شرایط رشد از 9 درصد به 19.1 درصد در همان دوره است.

“این باعث می شود من افتخار من آلما ماده … می گوید:” هاپکینز alumna پریا سارین گوپتا صندلی ماساچوست فارغ التحصیلان ، “این باعث می شود فرآیند کمی عادلانه تر.”

برای نزدیک به یک سال “Varsity Blues” پذیرش کالج رسوایی به موجب یک واکنش در برابر قدرت پردازش برای ثروتمند و به خوبی متصل شده است. یک هدف اصلی: میراث تنظیمات. اما تا ژانویه دانشگاه جانز هاپکینز شده بود ماندن مادر در مورد یک تغییر عمده در سیاست: پس از سال 2014 در آن اذعان کرده است متقاضیان بدون توجه به هر خانواده فارغ التحصیلان روابط.

رئیس جمهور رونالد Daniels مجموعه آموزش عالی جهان مملو زمانی که او رفت و با تغییر. میراث دانش آموزان کاهش یافته است به 3.5 درصد در سال 2019 اول کلاس از 12.5 درصد در سال 2009 فقط قبل از phaseout از میراث پذیرش آغاز شد. تعداد پل گرانت-دانش آموزان واجد شرایط رشد در همان دوره از 9 درصد به 19.1%.

“این باعث می شود من افتخار من آلما مهم است. … این باعث می شود فرآیند کمی عادلانه تر” می گوید: پریا سارین گوپتا یک سال 2002 فارغ التحصیل و صندلی ماساچوست فارغ التحصیلان ، “هاپکینز همیشه بالید خود را در چیدن دانش آموزان در فرایند پذیرش از طریق شایستگی … و این نشان می دهد که به عنوان مثال.”

دانشگاه جانز هاپکینز’ اعلام احیا بحث بر سر میراث سیاست. چراکه یک تماس در حال رشد برای نخبگان موسسات به دست آوردن مجدد اعتماد از شک و تردید با اولویت حقوق صاحبان سهام و شفافیت. با کاهش درآمد و کمتر تحصیل کرده خانواده ها به نمایندگی از سریعترین رشد عرضه از دانشجویان بسیاری از دانشگاه ها شروع به تجدید نظر دیرینه شیوه های. و به مردم سود بیشتر بینش چگونه پذیرش باید به طور معمول کار می کرد در نخبگان موسسات از طریق هاروارد پذیرش دادگاه برای نمونه انتخابی کالج ها رو بیشتر موشکافی در مورد میراث و دیگر پذیرش دسته که تمایل دارند به نفع ثروتمند.

“این سوالات واقعی هستند) این عادلانه است ؟ و ب) ما می توانیم آن را به عنوان یک ملت وقتی به این معنی که ما انجام می دهند کمتر از ما می تواند به کالج واقع بینانه و قابل دسترس و مقرون به صرفه است ؟ می گوید:” جروم Lucido, مدیر اجرایی مرکز برای ثبت نام و پژوهش, سیاست و عمل در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC).

یک 2019 ملی بررسی نشان داد که حدود سه چهارم از برگزیده ترین موسسات در نظر میراث. یک خوشه از استثنا قابل توجه شامل موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

هر کالج طبعا طول می کشد افتخار در آن فردیت و می خواهد برای تشویق فارغ التحصیلان کودکان با حضور استاد Lucido اذعان دارد. در همان زمان او می گوید: “پذیرش رؤسای سراسر کشور شده اند گفت: بی سر و صدا ما را به انجام کارهای متفاوت اما آنها اغلب احساس می کنند نمی توانند به دلیل ساختار است که همه در جای خود به اعتراف فارغ التحصیلان [اقوام] به اهدا کننده تنظیمات. …”

حمایت تحقیقات و پول

دانشگاه هاروارد پذیرش دادگاه نیز به هم زده تا نگرانی ها در مورد میراث تنظیمات گروه های دانشجویی از آیوی لیگ و دیگر نخبگان دانشگاه خواسته اند که خود دانشگاه به خندق آنها. آنها نقطه به 2010 مطالعه توسط دانشگاه هاروارد دانشجوی دکترای مایکل Hurwitz که تحلیل 30 نهاد و به این نتیجه رسیدند که دانش آموزان با پدر و مادر است که با حضور در این مدرسه حدود سه برابر بیشتر احتمال دارد به پذیرفته شود.

انداختن میراث پذیرش نیست و تنها توضیح برای دانشگاه جانز هاپکینز در حال تبدیل شدن بیشتر socioeconomically متنوع است. شکستن رکورد 1.8 میلیارد هدیه در سال 2018 کمک کرده است این مدرسه ارائه بدهی رایگان کمک های مالی, بسته, به عنوان مثال. اما پذیرش تغییر “شتاب کار ما از استخدام و matriculating دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی است که نشان از دقت علمی و استعدادهای استثنایی ما انتظار … ,” سخنگوی کارن لنکستر نوشت: در یک ایمیل به مانیتور.

در میان هاپکینز فارغ التحصیلان “من مطمئن هستم که کسانی هستند که می گویند:” یک دقیقه صبر کنید بچه من یک [دبیرستان] junior; در حال حاضر من از دست دادن این سود؟'” می گوید Emmi هاروارد, مدیر اجرایی, انجمن کالج, مشاوران در مدارس مستقل. اما او اضافه می کند که “حتی کسانی که ممکن است از افتخار و امتیاز اغلب می تواند هنوز هم درک می کنم چرا که امتیاز نیاز دارد تا از بین برود.”

هر بالقوه اثر دومینو از هاپکینز’ حرکت ممکن است لولا در مورد اینکه آیا تحقیقات بیشتر به چالش می کشد طولانی-برگزار مفهوم است که میراث تنظیمات افزایش کالج ” خط پایین. یک تجزیه و تحلیل از سال 1998 تا سال 2008 داده یافت نشد شواهد آماری از میراث تنظیمات مؤثر در مجموع فارغ التحصیلان دادن. این مطالعه به نظر می رسد در کتاب “اقدام مثبت برای غنی” منتشر شده توسط قرن بنیاد یک مخزن فکر می کنم که به ترویج سیاست های مترقی.

دکتر گوپتا, هاپکینز, alumna, می گوید: دانشگاه ها نباید نگران خروج میراث تنظیمات پشت زیرا “مردم donate برای بیشتر دلایل نجیب مانند مایل به بازگشت … و به دیگر دانش آموزان همان فرصت هایی که ما تا به حال.”

تنوع و میراث?

اما میراث منافع نه فقط در مورد پول و حداقل یک انتخابی کالج باعث می شود که مورد بسته به اینکه چگونه چنین سیاست هایی می گردد که آنها در واقع می تواند مناسب هماهنگ با هدف گسترش دسترسی به آموزش عالی است.

“ما توانسته ایم به تنوع socioeconomically در حالی که حفظ یک میراث سیاست می گوید:” Swarthmore College دین از پذیرش جیم باک. لیبرال هنر پردیس در پنسیلوانیا در حدود 20% پل-دانش آموزان واجد شرایط و حدود 20% که نسل اول در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه. هر دو دسته باید رشد 5 درصد در سال های اخیر است.

“شما می توانید یک نسل میراث در نهاد ما که من فکر می کنم ممکن است تعجب مردم” آقای باک می گوید. مدرسه در نظر هر دو پدر و مادر و خواهر و برادر به طوری که شما می توانید یک خواهر و برادر بزرگتر و یک خواهر و برادر جوان که هر دو هنوز هم در نسل اول به کالج بروند. و این که فرد ممکن است یا نه ممکن است دریافت اولویت, اما چیزی که ما را توجه داشته باشید در این نرم افزار است.”

مهم است به درک که منتشر شده نرخ میراث ثبت نام در یک پردیس – حدود 16% در Swarthmore – معمولا شامل هر کسی که گزارش هر خانواده کراوات به فارغ التحصیلان, اما نه همه کسانی که دانش آموزان واجد شرایط برای پذیرش افزایش, آقای باک می گوید. کسانی که پدربزرگ و مادربزرگ و یا عموزاده با حضور Swarthmore مثلا هیچ نظر اضافی, اما آنها ممکن است درخواست و ثبت نام.

هنوز کلمه “میراث” تمایل به حمل یک مفهوم امتیاز. “این فوق العاده خلاق و حساس اجتماعی راه انجام کارها” USC است استاد Lucido می گوید از Swarthmore رویکرد اما باید و شاید توان تنظیم و تغییر نام به جای استفاده می شود به عنوان یک دلیل برای نگه داشتن گسترده میراث سیاست.

موثر و پایدار اما راز

دانشگاه جانز هاپکینز با تاخیر خود را اعلام عمومی تا حدودی پس از آن می تواند به “دیده بان تاثیر این تغییر و اطمینان ما می تواند این عمل موثر و پایدار” خانم لنکستر می گوید در ایمیل خود.

که توضیح نمی برآوردن Felicia Petterway یک نسل اول کم درآمد (FLI) ارشد که گفت: دانشجو-اجرای جانز هاپکینز خبر نامه ای که او فکر بیشتر FLI دانش آموزان ممکن است اعمال می شود در سال های اخیر اگر آنها تا به حال شناخته شده است. “من فکر کردم که مهم نیست که چقدر خوب نمره من شد و یا چگونه حرکت من مقالات بودند من نقطه به راحتی می تواند انجام شود توسط یک میراث و این مانع از حتی استفاده از چندین بالا رتبه بندی موسسات,” او گفت: در یک ایمیل به خبر نامه.

اما انتظار تا زمانی که آنها می تواند به انتشار اطلاعات در مورد تاثیر تغییرات هاپکینز رهبران ساخته شده یک مورد قوی است که آنها را مجبور به استفاده از میراث تنظیمات “هنوز به دیدار با تمام اهداف که آنها نیاز به پاسخگویی می گوید:” استیسی Kostell که موفق ثبت نام در دانشگاه ورمونت و ورودی مدیر عامل این ائتلاف را به یک گروه از بیش از 150 نهادها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز است که با هدف بهبود کالج دسترسی در طول تاریخ کمتر دانش آموزان).

بیشتر پذیرش حرفه ای در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به جلو و عقب پرده در آنچه انجام می دهند از جمله با حضور در کنفرانس مانند اخیر “بازپس اعتماد عمومی در پذیرش و آموزش عالی” در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. “هیچ چیز ما را در پذیرش و استخدام باید یک راز” استاد Lucido می گوید. “پذیرش هر فضا باید در دسترس همه بدون نفوذ. … اگر شما در حال رفتن به هر نوع خاص پذیرش دسته بندی آنها باید باز و شفاف است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im