دلایل شما ممکن است پیدا کردن جالب, من و همسرم زندگی می کردند در قاره های مختلف از سی سال. من در سوئد زندگی می کنند و پس از زندگی در هند برای اولین بار در هجده ماه در حال حرکت به دور او نقل مکان به سنگاپور. در عین حال بیشتر دور.

من از دست پیگیری از تعداد بار از من خواسته شده که اگر ما هنوز هم با هم. من معمولا به من معمولی پاسخ ‘بله اما چه کسی می تواند بگوید’! یا “بله اما هنوز امید وجود دارد”! و یا برخی ساده لوحانه تغییرات در آن ایده من یک شوخی است اما من نمی برخی از عجیب و غریب به نظر می رسد.

اصل زندگی از هم جدا نیست غیر طبیعی به من. پدر من در ارتش و پدر و مادر من از هم جدا زندگی می کردند برای سال در پایان است. هنگامی که پدر من در خدمت غیر خانواده ایستگاه مناطق و مادر و خواهر و من ماندم در جای دیگر. آن همه به نظر می رسید شاد و عادی کافی است. کسانی که قوانین ارتش و زندگی شما آنچه شما تا به حال به انجام.

تهویه این است که همراه با اعتقاد به این که خانواده باید جهت خود را برای دیدار با مهم ترین نیازهای هر عضو. هنگامی که شوهر من یک فرصت شغلی شامل یک حرکت به سوئیس دختر من و من به دنبال او. همانطور که ما دوباره در چند سال زمانی که او نیاز به حرکت به سوئد. اما آخرین بار اوضاع کمی متفاوت است. دختر ما تا به حال فقط به پایان رسید در کلاس دهم بود و دو سال آخر دبیرستان پیش رو است. به نظر می رسید ناعادلانه به حرکت خود را دوباره در برابر او آرزو در آن مقطع. البته این خانواده تصمیم ما دور اطراف این سوال بی وقفه باید همه ما رفتن به هند به عنوان ساده تر از چیزی که به انجام است ؟

در پایان او رفت و ما در آنجا ماند.

البته زوج از هم جدا ماندن به طور موقت با توجه به آموزش و پرورش فرزندان و یا دو شغل یا هنوز شرایط دیگر تمام وقت. اما در تجربه من معمولا نان آور دور می رود و بقیه خانواده باقی می ماند و برگشت. آنها زندگی می کنند در مکان های آشنا, احاطه شده توسط یک سیستم پشتیبانی از خانواده و دوستان است. در مورد ما, من را انتخاب کرده اند به زندگی می کنند در یک واقعا دور خارجی-به-من شهرستان با تعداد بسیار کمی بسیار دوستان جدید و کاملا بدون خانواده.

ما فقط عبور two-and-a-half-علامت گذاری سال زندگی از هم جدا. این سخت است برای گفتن که دقیقا آنچه که ما انجام داده اند به تلاش برای تنظیم به این سیستم جدید است. اما به هر کسی که به فکر یک راه دور همکاری در حالی که برای من خلاصه من آموخته نتیجه.

کمی از خانه خود را با شما. خانواده ماند با من اگر شما می دانید منظورم چیست. دختر من و همه اموال ما با من بودند. بنابراین من در خانه در راه است که شوهر من بود. برخی از چیزهایی که ما مرتبط با خانه کمک در راه بزرگ. من توصیه یک ترک به همراه برخی از مورد علاقه های شما.

سعی کنید برای حفظ و تداوم خود را با زندگی قبلی با هم. شوهر من سفر کرده بود یک مقدار عادلانه بنابراین در ابتدا من می خواهم به خودم بگویم که او را در یک سفر کسب و کار. سفر مکرر به عقب و جلو پایدار است که دنباله. ما روز به روز زندگی می کند اما ما نیز لنگر از سفر به سفر.

ساخت تغییر در دانه های خود را مبادله. اگر یک چیز وجود دارد که بهره مند از زندگی جدا از آن است که کیفیت ما تعامل است. بسیار وجود دارد روزمره دولت به بحث و بنابراین بحث ما در مورد چیزهای دیگر که ما را لمس. ارتباطات می تواند نسبتا غیر منطقی چیزی است که من واقعا لذت بردن از. از آنجایی که ما نمی تواند بهانه نان و شیر برای هر یک از دیگر به اشتراک بگذارید ما چیزهایی که ما خوانده و دیده و یا شنیده می شود. ما مهارت های عکاسی از خود را بهبود فوق العاده!

به یاد داشته باشید این انتخاب شما است. شده اند وجود دارد روز من احساس کردم کم و یا می خواست شوهرم در شرکت. سپس من خودم یادآوری کنم که ما با انتخاب این گزینه جایگزین ، ما همیشه باید این گزینه و یا توانایی. با تشکر از هر چه قدرت شما در باور به اینکه قادر به ورزش انتخاب. حتی در صورتی که شریک زندگی خود را!

من ادعا نمی کنم آن آسان است. من نمی گویم شما باید رفتن در اطراف به دنبال راه هایی برای انجام آن است. آن شده اند که بسیار بهتر برای ما به عنوان یک خانواده اگر ما تا به حال با هم زندگی می کردند. چگونه ما را بازسازی من هیچ راهی برای دانستن. شاید وجود خواهد داشت برخی از جهنم به پرداخت. امیدوارم آن را جزئی مانند تنظیم به فضا بر روی نیمکت و یا وعده های غذا. امیدوارم ما کمک خواهد کرد که هر یک از دیگر به آن پرداخت.

در پایان آن همیشه پایین می آید به همان چیزهایی که آن را نمی کند? آیا شما هم در ذهن خود را ؟ آیا شما یک تیم اگر یک مشکل وجود دارد? آیا شما می خواهید تا حدودی همان چیزهایی که از زندگی ؟ آیا شما ایمان در هر یک از دیگر واجد fides?

اگر قلب خود می گوید: بله و سپس خوب هستند 10,000 مایل و هشت بار-مناطق بین سوئد و سنگاپور واقعا یکی بیش از حد?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de