سعادت مانند احساس وجد که در آن شما پیدا کردن چراغ حتی در تاریک ترین مکان ها. سعادت نهفته در تعادل است که می آید با معجزه حیرت و خلاقیت است. را به دنبال خود سعادت و شاهد جهان انجام کار فوق العاده ای برای شما با شکستن دیوار و باز کردن درگاه جدید به شادی. – Vaibhav Datar میانسالی مربی

از زمان های قدیم شادی نشان داده شده است به عنوان سفر زندگی است که emblemized به عنوان “امکان پیشرفت در طبیعت”. اساسا تاکید بیشتر بر فرضیه “شدن به یک شروع خوب” با پیروی از مارپیچ رو به بالا و با استفاده از روش”, موفقیت, نژاد, شادی, نژاد, موفقیت, نژاد…”. این یک bootstrapping فرایند که در آن مارپیچ رو به بالا نگه داشتن ما از قراردادی به مارپیچ رو به پایین حالت. بنابراین شادی می آید از اجرای تمایل خود را. شادی می آید زمانی که چیزهای خارجی (نتایج از اقدامات مواقع رفتار دیگران و غیره.) اتفاق می افتد به در خواست خود را.

پس از شادی شما ملزم به تجربه غم و اندوه به عنوان یک اثر جانبی. اگر شما به اندازه کافی ناظر شما باید شاهد است که پس از, شادی, غم و اندوه ناشی می شود زیرا می توان آن را تنها با تجربه توسط انسان و حیوانات و مواد و فراتر رفتن از ذهن و فکری. پس “آنچه در آینده در این پیگیری بی پایان شادی ؟” مرگ وجود ما! ما تعقیب چیزهایی است که به ما امید و یک نگاه اجمالی از یک زندگی بهتر است. اما آیا ما به دنبال چیزهایی که در تقویت روح ما است که ما می تواند تفاوت را. که لینک یا اتصال با خدا.

شادی نه تنها هدف چون در یک زندگی فیلم بدون شناسایی “خود” را با نقش زندگی بی معنی می شود. آن را در مورد تعقیب خواسته اما این همه چیز در مورد تعقیب چیزی به نام “سعادت” است که می تواند ما را تبدیل قلب ما از خودخواه به فداکارانه.

شادی همیشه ضربه زدن درب خود را, اما آن است که سعادت خود را که دقیقا به شما بگویم که برای باز کردن درب.

معرفی مفهوم- “Blissology”

Blissology را قطعا به شما یک تغییر پارادایم! Blissology اجازه می دهد تا عقل ما درونی قلب به راهنمای روابط ما با بدن ما جوامع طبیعت و جهان است.

Eoin فین ابداع اصطلاح “Blissology” بیش بوته با دوستان در یک شب. به گفته او Blissology است “هنر ایجاد یک مسیر است که حداکثر بالاترین درجه خوشبختی برای شما و همه موجودات.”

اما چگونه ؟

ما در حال زندگی در یک جهان به سرعت گام که در آن همه ما تشکیل شده از خود ما حرفه و یا می گویند بیانیه ماموریت در زندگی اما گاهی اوقات در جاده رویاهای ما است't همیشه ساده برای حرکت; با یک نقطه کوه به صعود و موانع برای غلبه بر ما و ذهن ما همتا و بی حسی. بنابراین ما تبدیل به بی کفایت از دست داده و در راه به دست همیشه پیدا کردن هدف واقعی ما است. ما یا ترک و یا فقط نگه داشتن در حال اجرا برای اضافه کردن روز به ما زندگی و اجرا کنید برای اضافه کردن زندگی به روز ما است. بسیاری از ما هیچ وقت به فکر می کنم آگاهانه تعادل و درک ما مقصد ما نمی دانیم که در آن ما هستند پیشرو و شاید ما هنوز به نگاه زیبا ترین لحظات اتفاق می افتند در مقابل چشم ما است.

به عنوان یک فرد خود هسته فضائل زندگی باید اذعان کرد با انعکاس مفهوم “blissology” در زندگی خود را به باز کردن برنامه های بزرگتر که جهان را ارائه کرده است شما از خواب بیدار یک حس فوق العاده ای ارتباط عمیق با خود و دیگران به راهنمای شما را به دسترسی به درونی خود را پنهان حکمت و رسیدن به سعادت در زندگی خود را. “Blissology” به عنوان یک راه زندگی شیپور خاموشی به طبیعت سکون است که ضروری معنوی دروازه برای ارتباط با روح بخشیدن, آرام, عشق, فضل و قدردانی است که در نهایت منابع قابل توجه به آشکار سعادت در زندگی روزمره ما است.

خود را ایجاد نقطه سعادت –

لحظه ای که شما آگاه در مورد واقعیت درونی خود را لحظه ای شما را باز واقعی خود را نيافته است. الگوی فوق العاده روشن رهبران موفق به انجام آنچه انجام می دهند و آنها نه به خاطر پول بلکه به این دلیل آنها در حال تعقیب خود را مجموعه ای از مثبت سعادت مثل مواد مخدر اعتیاد آور مانند آنها فقط باید به آن بدون توجه به آنچه. سعادت به شکل بخشی از یک سفر است که نشان دهنده درونی خود را-در هر حس. آن است که یک چیز است که شما زنده نگه می دارد و به شما می دهد goosebumps لحظات. برای.به عنوان مثال. لبخند یک کودک بی گناه در این غوغای پرندگان, طلوع آفتاب, غروب آفتاب ، که در آن شما کشف زیبایی واقعی و ذات واقعی جهان است.

تبدیل شدن به یک “blissologist” پس از این 9 فوق العاده اسرار!

1. آنلاک آگاهی “خود را تنها مشکل واقعی این است که شما فراموش کرده اند که شما هستند”. بنابراین برای مبتدیان به دنبال فوق العاده سعادت در همه مکان اشتباه باید سوار بر مسیر Blissology یک پاسخ کامل به تلاش خود و Blissology دروغ را در “آگاهی”. بنابراین به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از Blissology اولین پله سنگ است که به نوبه خود بیهوشی را خودتان خلوت و تبدیل آگاهانه آگاه سعادتمند چیز اتفاق می افتد در اطراف شما است که اجازه می دهد تا شما را به درک خود را از الگوهای رفتاری و, لحظه به لحظه, لحظه به لحظه ذات واقعی از زندگی تبدیل خواهد شد بزرگ شده و آن را به شما متصل به عمیق ترین واقعیت جهان است.

2. آغوش خود را– سعادت دولت از کل “پذیرش خود”. که در آن شما متوجه است که شما هستند و یا شما نیست اشتباه در مورد خودتان و گرفتن کامل-در-مسئول نتیجه رخ داده و پروانه خود را به سمت یک تغییر و تحول بدون هیچ تردیدی.

3. ایجاد یک مقدس منطقه– کامل سعادت غالب زمانی که طبیعت در بهترین حالت آن! یک فضای مقدس است فوق العاده مهم برای خود را “خود” به دولت از آگاهی و پذیرش بیشتر. روند بیداری در طبیعت وحشی یک راه منحصر به فرد برای اتصال با صلح و آرامش. چرا ما نیاز به انتخاب طبیعت است که به دلیل وجود اجتناب ناپذیر اتصال بین جهان و طبیعت با هماهنگی و نسبت. طبیعت به معنای مقدس پناهگاه برای تمرین معنوی به عنوان درختان و شیار نمادین ویژگی که باید یک پیام برای شما.

4. طبیعت مدیتیشن– اگر شما افکار سرگردان, شما فقط باید برای گوش دادن به تلفن های موبایل از طبیعت و تفکر بر. مراقبه در یک محیط طبیعی به بیش از فقط ذهن صلح آمیز. آن را می دهد یک حس آزادی ارتباط با زمین و ذهن دمیدن بینش در مورد شما و آنچه جهان را به شما ارائه دهد. مدیتیشن در طبیعت برگ شما را با جوهر واقعی از شادی.

5. انجام تنفس سریع و کوتاه تنفس و استنشاق از طریق قفسه سینه نشان می دهد که شما در حال تاکید کرد. شما نیاز به کشف چگونه به تنفس در یک راه راست. عمل تنفس از طریق لب pursed با ایجاد به عنوان یک سوراخ کوچک که ممکن است در دهان خود را از طریق تنفس. به شما به عنوان انجام pursed حرف تنفس این کمک می کند تا به نگه داشتن شما از تنفس بیش از حد سریع است. به 2-4 ثانیه به تنفس از طریق بینی خود را و سپس 4-8 ثانیه به نفس ما بسیار به آرامی از طریق لب pursed و این تمرین به مدت نیم ساعت در حالی که مراقبه. تصور کنید شما باد از طریق یک نی یا تلاش برای منفجر در یک شمع فقط سخت به اندازه کافی برای شمع به سوسو زدن اما نه خاموش.

6. تصحیح عدم تعادل عضلانی – بدن شما تنگ است و این carves برای انعطاف پذیری است. در Blissology, "پذیری" نگرش است که سرمایه گذاری و تبدیل ذهن به عنوان به خوبی به عنوان بدن. هنگامی که شما در حال برخورد با استرس و اضطراب و تنگی و سفتی در بدن را افزایش می دهد. دنبال “یوگا” به دلیل برخی از پویا حرکات را می توان تنها از طریق یوگا.

7. ترکیب قدرتمند “قانون” – اصلاح قدرت شخصی خود را با یک روش ساده فرآیند پنج مرحله ای است که ترکیبی از قدرتمند قانون-از-جاذبه تکنیک های. 1. “تصمیم روشن” – به منظور آشکار هر چیزی را به زندگی خود را, شما باید 1 st گرفتن یک تصمیم روشن از آنچه شما می خواهید و سپس نوشتن تجلی خود را. شما نیاز به یک مجله و یا هیئت مدیره چشم انداز به قفل آن را با هر دو جهان و بالاتر از خود شما. 2. “تجسم” – آن است که یک ابزار بسیار قدرتمند است. در حالی که مراقبه و تجسم رویاهای خود را! ایده این است که به رویای روز است که برای انجام در یک حالت مراقبه است. 3. “تاکید” – مثبت مانتراها شما نیاز دارید که بازنویسی ذهن ناخودآگاه خود را به آشکار خواسته های خود را. 4. این باور را در خود جذب یک “عامل احساس خوبی” با هماهنگی با تظاهر. 5. “یک قدم”- هنگامی که شما خود را اعمال فیزیکی انرژی به سمت خواسته های خود را از این انرژی ساطع شده است و متقابلا با جهان است. بنابراین اقدام نسبت به تمایل خود را با سعادت و نه در طرز فکر از تعقیب خوشبختی است.

8. مطلق جدا شدن – در این مرحله است که در آن اکثر مردم تلو تلو خوردن. ما برای کنترل همه چیز در زندگی ما به خاطر ما ترس است که اگر ما نمی خواهد آنها را کنترل و سپس آنها را نمی خواهد اتفاق می افتد. این دقیقا به همین دلیل شما نیاز مطلق جدا شدن.

9. حمایت خود را از “خود” واقعیت فقط نشان دهنده بازگشت به شما خود را پشتیبانی می کند. بنابراین اگر شما احساس می کنید مانند این جهان را فراموش کرده به شما و رویاهای خود را پس از آن نگاه در این راه از شما حمایت رویاهای خود را. با نادیده گرفتن رویاهای خود و یا خروج از آنها را شما ایجاد نوعی از واقعیت است که نادیده گرفتن شما و رویاهای خود را به عنوان به خوبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su