من همیشه بر این باور بودند که جهان پر است از احمقها.

تا کرونا شیوع اتفاق افتاده است!

و ناگهان ما کشف یک گونه کاملا جدید از پوچ muggings که ما تماس بگیرید “Covidiots.” متاسفانه بخشی از نژاد بشر آنها را به عنوان کشنده به عنوان احمق.

در اصل وارد شده به عنوان یک توییتر هشتگ اصطلاح Covidiot ساخته شده است که محل آن در فرهنگ شهری در طول شیوع کرونا به عنوان “کسی که نادیده هشدار در مورد بهداشت عمومی و یا ایمنی یا کسی که hoards کالا انکار آنها را از همسایگان خود است.”

Pixabay

در زمانی که تمام دنیا است که ایران هم در مبارزه مرگبار کرونا ویروس همه گیر ایستاده در همبستگی با یکدیگر Covidiots ایستادگی کردن.

آنها یک در یک میلیون است. شما خال خال آنها را در اطراف ؟

نه ؟

این لیست می تواند کمک کند.

1) شما می توانید آنها را پیدا کنید چت گروهی در خیابان.
مهم نیست که اگر مردم در سراسر کشورهای تحت تاثیر قرار گرفتن با حمله ویروس و یا وجود یک تکرار مشاوره از مقامات به ماندن در خانه در طول مستند ، Covidiots باید سرپیچی از قوانین است. بسیار مهم است که آنها را جمع آوری در خیابان برای chitchatting چماقی, دویدن, خرید ماشین-مسابقه و در بدترین حالت ضرب و شتم ظروف در خیابان به عنوان اگر آن را یک جنگ-گریه مارس و نه به سادگی که برای قدردانی از کارکنان بهداشتی درمانی و پزشکان. در مورد آنها باقی می ماند قفل شده است-در صفحه اصلی مانند شهروندان عادی آنها از ترس اقتصاد ما ممکن است پایین رفتن سیاست اجرا وحشی و چه کسی می داند زمین سقوط. آنها باید ایستادگی و ما را از خطرات.

2) شما می توانید پیدا کردن آنها را احتکار کردن مواد غذایی سهام از بازار است.
حکیم Covidiots به نظر می رسد که دریافت یک انجیل که پس از پایان جهان است پس از رسیدن به آنها باید بازی نوح. آنها باید نظر خود را در صفحه اصلی یک قوس و ذخیره کردن آن را با هر محتمل مواد غذایی نه تنها برای خود بلکه برای نسل های آینده. غلات, لوازم آرایش, داروهای sanitisers, ماسک, آرایش, مواد غذایی فاسد شدنی – شما نام آن را و از آن خواهد شد در سمت راست وجود دارد – ذخیره در یخچال و فریزر. یک روز هنگامی که جهان را غرق در تاج Covidiots خواهد بود که تنها آنهایی که برای دیدن جدید روز, زنده ماندن در خود ذخیره منابع.

3) شما می توانید آنها را پیدا کنید مسابقه در جاده ها در طول مستند
پیدا کردن آنها مسابقه اتومبیل های خود را در سرعت بالا در شش خط بزرگراه در طول مستند دوره فقط به خاطر جاده ها خواهد بود unimaginably ترافیک رایگان! و آن را به عنوان است, بهتر, بود, کشته در یک تصادف از تاج. در علامت خود را تنظیم و رفتن!

4) شما می توانید پیدا کردن آنها را جذب شده در حمل و نقل پیام های تایید نشده در رسانه های اجتماعی
شاید ساده ترین راه برای نقطه Covidiots است ردیابی تایید نشده رسانه های اجتماعی هدایت می کند. این که آیا آن است که در مورد اثبات نشده چیزهای بی اهمیت مانند سیر در جلوگیری از, تاج, حمام کردن در کود گاو بهبود آن جمعی تشویق می شکند آن غشاء کشتن جانور خورشید جوابی نیامد و باعث می شود آن را تبخیر — به عنوان جرم جنایی جدی و پیام های جعلی مانند معرفی یک دارو یا واکسن Covidiots هستند و بی چون و چرای شوالیه در میان صفحه کلید رزمندگان. در بهترین حالت شوخ طبعی آنها خواهد بود و مشغول در whatsapp, facebook یا youtube ایجاد پوچ محتوای ماهیگیری برای چند بازدید, دوست, دیدگاه ها یا نظرات و در بدترین حالت خود آنها خواهد دریغ نکنید طلبی ترس است.

5) شما می توانید نقطه آنها را به عنوان یک کانون بحث عمومی در سیاست یا مذهب
در زمانی که جهان در حال بحث در مورد بهترین راه برای مبارزه با تاج نبرد با علم همدلی مهربانی شادی و جامعه حمایت Covidiots به احتمال زیاد خواهد بود خشمگین مشت خود را در مکان و یا در رسانه های اجتماعی با بحث مورد نظر خود را سیاسی و یا وابستگی مذهبی یا دفاع یا بد مورد علاقه خود را. آنها قادر به درک که ما همه ساخته شده از پارچه های مشابه و خون و استخوان و sinews که نه یک ویروس کشنده و نه هر پزشکی که تا کنون افتراق.

6) شما می توانید آنها را به پنهان کردن خود را در سفر تاریخ
Bouncers اقدامات که با استفاده از به رخ کشیدن در مورد سفر خود را به سرزمین های خارجی و عجیب و غریب فرهنگ به طور ناگهانی به نظر می رسد که زیپ دهان خود را با توجه, سفر, تاریخچه به کرونا مبتلا کشور با وجود قانونی توصیه می کند. حداقل نه تا زمانی که علائم آنفلوانزا پرتاب تا زمانی که آنها در حال حاضر تحت تاثیر یک صد نفر دیگر تشکیل یک نمایی multipliable زنجیره ای. اما پس از آن فراموش Covidiots واقعا مراقبت ؟

7) شما می توانید پیدا کردن آنها را اذیت و آزار پزشکان در بیمارستان ها
این یک Covidiot تولد حق تقاضا از خدمات متخصصان پزشکی خود را شیرین خواهد کرد و فانتزی, گاهی, دلخراش, پزشکان, برای, تاج, تست تصادفی علائم و یا گاهی اوقات خواستار غذایی فاقد گلوتن در حساس Covid-19 بخش (باور نکردنی واقعا درست است!).

8) شما می توانید آنها را به دو hoots در مورد جدیت تاج
“اوه ، تاج فقط یک بازاریابی تبلیغات توسط چین و آمریکا.” “تاج یک موقعیت تجاری استراتژی شرکت های دارویی که فروش عفونی و ماسک”
“هیچ چیز اتفاق می افتد با مستندات. تاج فقط یک محصول از ترس.” “سرخپوستان بالاترین ایمنی نسبت به ویروس ها اجازه دهید به تنهایی تاج. ما ضرب و شتم آن.” ما تعجب می کنم که چگونه آنها می آیند تا با چنین funnily, خلاق, منطق!

یک لحظه. به اطراف نگاه کنید. پیدا کردن یک Covidiot. نقطه و توجه آنها است. در چند هفته (امیدوارم) تاج را ناپدید می شوند از زمین اما Covidiots هنوز هم باقی می ماند و پس از تبدیل شدن به مرگبارتر از ویروس خود را. ما نیاز به هر یک از دیگران’ پشتیبانی برای مقابله با maliciousness و foolery. بنابراین اقامت قرار داده است!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im