’70 درصد از سیاره ما را اقیانوس است – شاید ما باید با آن تماس بگیرید سیاره اقیانوس به جای سیاره زمین’

Dr Hanumant سینگ یک استاد در دانشگاه, ایالات متحده آمریکا. خود گروه پژوهشی طراحی و ساخته شده است بستر ربات AUV و همچنین Jetyak خودمختار سطح خودرو ده ها تن از آن ها در استفاده از تحقیقات علمی در سراسر جهان است. وی حضور در 60 اعزامی در همه اقیانوس های جهان از جمله به قطب شمال & قطب جنوب, قطب, در حمایت از, دریایی, زمین شناسی دریایی, زیست شناسی, آب های عمیق, باستان شناسی, شیمیایی, اقیانوس شناسی قطبی مطالعات و صخره های مرجانی محیط زیست.

چگونه شما تصمیم به کار در تقاطع محیط زیست و تکنولوژی ؟

من اساسا آنچه که برخی از مردم از آن به عنوان یک زمینه roboticist. زمانی که من وارد مدرسه فارغ التحصیل شد به عنوان بخشی از یک برنامه است که مشغول به کار در رباتیک و استفاده از آنها در اقیانوس شناسی تنظیمات. بنابراین از همان ابتدا ایده ساخت روبات برای کاربردهای زیر آب و بسیاری از برنامه های کاربردی زیر آب مربوط به محیط زیست است. بیش از 25 سال گذشته من در فن آوری است که استفاده شده است برای کاوش و نقشه برداری انواع پدیده. هدایت فلسفه همواره به زندگی در تقاطع رباتیک (چگونه برای ساخت نسل بعدی از زیر آب تکنولوژی) و برای انجام این کار در این زمینه از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود در اقیانوس – این که آیا آن است که به دنبال در دریا, یخ, دینامیک, چگونه پنگوئن جمعیت در حال تغییر با توجه به تغییر جهانی آب و هوا و یا کمک به مدیران شیلات درک دولت از کل شیلات اکوسیستم به طوری که آنها می توانید آنها را مدیریت کنید بهتر است.

بستر ربات AUV بودن مستقر در قطب جنوب را از اندازه گیری زیرین یخ دریا: در حالی که در دریا یخ در قطب شمال است که به طور چشمگیری کاهش به دلیل تغییر جهانی آب و هوا تصویر در قطب جنوب پیچیده تر است با برخی از مناطق شاهد افزایش در دریا تولید یخ در حالی که دیگران با دیدن چشمگیر کاهش می دهد. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد ثانیه سینگ (c) WHOI

چه چیزی باعث شد شما به سمت گام گذاشتن در این حيرت اعزامی?

اولین بار علمی از معدن همکار به صحبت من در مورد امکانات کار با Autonomous Underwater Vehicles (ما ربات زیر آب) در زیر یخ به مطالعه زمین شناسی دریایی در Gakkel ریج در قطب شمال. ما بودجه توسط ناسا و NSF برای سفر. بعد از ما تا به حال ساخته شده است تا شهرت ما را برای کار کردن در زیر یخ های ما قادر به کار با همکاران بین المللی از انگلستان و استرالیا. وجود یک فرایند است که با شناسایی این مشکل ما می خواهید در کار و فن آوری است که باعث می شود بیشتر حس برای استفاده و پس از آن ساخت تا یک تیم به بیرون رفتن و انجام کار و در نهایت به انتشار همه چیز در کارشناسی ادبیات به طوری که ما می توانید از ما به اشتراک گذاری علمی و دستاوردهای فنی.

لطفا با ما به اشتراک بگذارید کمی در مورد سفر خود… آنچه در آن می خواهم به سفر به قطب?

به طور معمول تیم ما ارسال خواهد شد همه ما دنده جلوتر از زمان به یک بندر در نزدیکی که در آن ما می خواهم برای رفتن. بنابراین اگر ما در حال کار در شرق قطب شمال ما ممکن است کشتی همه چیز را به شمال بندر در نروژ مانند Tromso. ما پس از آن پرواز وجود دارد به عنوان یک تیم در هیئت مدیره کشتی یخ شکن و مطمئن شوید که همه ما دنده وجود دارد که ربات در حال کار قبل از ما مجموعه بادبان. سپس بسته به جایی که ما می رویم آن ممکن است ما را از هشت به ده روز از قایقرانی در کشتی یخ شکن برای رسیدن به محل که ما علاقه مند به تحصیل در. اگر ما در حال کار در قطب جنوب, ما ممکن است پرواز به پونتا آرناس شیلی یا تاسمانی در استرالیا و یا جزایر فالکلند بسته به علم ما طرح و همکاران.

ساخت و اندازه گیری در یک زایمان یخچال با Jetyak ASV ربات: ساخت اندازه گیری در لبه یک زایمان یخچال خطرناک است که تکه های بزرگ یخ ممکن است در هر زمان. این Jetyak ربات طراحی شده بود به ارزان ربات را قادر می سازد که اندازه گیری های درست در کنار یک زایمان یخچال در حالی که اجازه می دهد عملیات از راه دور از یک فاصله امن. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد S Das (c) WHOI

آیا شما به دست آوردن هر گونه خاص و بینش بسیار زیاد طبیعی جهان است که رشد زیر آب و یا در قطب?

کار ما این بود که به کاوش گسترده بخش از بستر دریا در هر دو قطب شمال و قطب جنوب. در قطب شمال ما در بر داشت میکروبی تشک تراوش خارج از بستر دریا به مساحت اخیر فعالیت های آتشفشانی در زیر آب. در قطب جنوب تصاویر, ما جمع آوری دادهها توسط زیست شناسان کروز به ساخت یک درک بهتر از ماهی های قطب جنوب غربی شبه جزیره و همچنین برای ردیابی حرکت تهاجمی خرچنگ گونه به آبهای قطب جنوب.

ربات و رباتیک اغلب دیده می شود که بد ضد محیط زیست یا مانند یک آنتی تز به طبیعت… چه نقش در حال ظهور رباتیک در تحقیقات و تلاش های حفاظت vis-à-vis محیط زیست ؟

درک وجود دارد که روبات در حال رفتن به بیش از شغل و یا در داستان های علمی تخیلی حساب – در سراسر جهان است. واقعیت این است که روبات ها در حال انجام کار است که کسل کننده و خطرناک و یا در غیر این صورت دشوار و گران قیمت به کار با انسان و یا سرنشین وسایل نقلیه. اگر ما را امتحان کنید و بررسی پنگوئن مستعمرات هواپیماهای بدون سرنشین که با استفاده از ما بسیار ارزان و برتر دریافت تصاویر به عنوان آنها می تواند پرواز پایین تر و بدون اخلال در مستعمره. مفهوم انسان کار در 4100 متر عمق در دریای یخ ترسناک است و ارزش ریسک کردن نداره. ما نمی خواهیم به اندازه گیری در لبه کنده کاری یخچالهای اما آن است که ارزش به خطر انداختن زندگی ما برای رفتن وجود دارد. به جای یک ربات ارزان است به مراتب بهتر جایگزین.

آیا سفر پرتاب کردن هر یافته های مثبت? آیا بشریت باید یک دلیل برای امیدوار کننده در مورد آینده این سیاره?

اعزامی ما بوده است را واقعا تحت فشار قرار دادند و ما دانش در مورد دنیای طبیعی رو به جلو است. چند تا از شیلات نظرسنجی نشان داد که برخی از سهام ماهی بودند rebounding با توجه به تلاش های شیلات مدیران برنامه. ما همچنین یکی بسیار بزرگ و سالم پنگوئن مستعمره حدود 1.5 میلیون پنگوئن زمانی که برآورد قبلی از مستعمره پیشنهاد به مراتب کمتر شاید در ده ها هزار نفر.

آیا افکار خود را آموخته و مشاهدات در مورد طبیعت آمده است ، آیا این پروژه تاثیر دیدگاه های خود را در راه خاص?

ما تنها کشور در جهان به اقیانوس – اقیانوس هند – به نام بعد از ما. یکی از مهم ترین پدیده های است که تاثیر می گذارد تقریبا همه سرخپوستان است موسمی جنوب غربی است که در درجه اول یک اقیانوس شناسی پدیده است. بنابراین آیا ما در مورد آن فکر می کنم روزانه و یا نه در همه اقیانوس ها نقش عمده ای در زندگی هر هندی. 70 درصد از سیاره ما را اقیانوس است – شاید ما باید با آن تماس بگیرید سیاره اقیانوس به جای سیاره زمین است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de