نه تمام دایناسورها منقرض شدند که 6 مایل گسترده سیارک ناودان به زمین برخی از 66 میلیون سال پیش. پرندگان نوع theropod دایناسور جان سالم به در برد.

دانشمندان نمی دانم چرا پرندگان در برابر فاجعه جهانی در حالی که دیگر دایناسورها جان اما به عنوان آنها حفاری به این سوال می تواند آنها اذیت کردن, مدرن, درس برای انعطاف پذیری است.

دیرینه شناسان کشف کرده اند گرانبها چند پرنده فسیل از آن دوران و بیشتر است که آنها را در بر داشت فقط قطعات. پیدا کردن آنها خواهد بود کلید خانگی که در آن صفات ساخته شده اجداد زندگی پرندگان از جمله بازماندگان.

اما یک نمونه در شهر است که می تواند اضافه کردن بینش قابل توجهی. در یک مقاله منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت یک تیم از دیرینه شناسان توصیف فسیلی از یک پرنده که زندگی 66.7 میلیون سال پیش.

Asteriornisبه عنوان گونه های جدید شده است نام کوچک-سالم پرنده با طولانی, پاهای بلند و باریک مانند یک sandpiper. اما آن جمجمه به نظر می رسد مانند یک صلیب بین مرغ و اردک بنابراین محققان آن را با نام مستعار “wonderchicken.”

وقتی که دانیل زمینه برای اولین بار آن را دیدم خود را فریاد تکرار پایین سالن.

“آن لحظه بود که احتمالا تکان دهنده ترین لحظه زندگی من قطعا تکان دهنده ترین لحظه های من علمی حرفه ای,” او می گوید.

این تکه از سنگ نیست خیلی شبیه. آن را کوچک و uninspiring در مورد اندازه یک عرشه از کارت های دکتر می گوید زمینه دیرین شناس در دانشگاه کمبریج. اما قطعاتی از birdlike استخوان poked از آن و آن را از آخرین روز دایناسورها پس از آن با مته سوراخ کردن بیشتر موشکافی.

پرندگان تنها دایناسورها جان سالم به در برده انقراض در پایان دوره کرتاسه برخی از 66 میلیون سال پیش. اما پرنده استخوان از آن دوران بسیار نادر است به طوری دیرینه شناسان می دانم کمی در مورد چگونه آن موجودات استقامت.

قبل از اینکه دکتر میشه و یکی از دانش آموزان خود را CT اسکن راک برای دیدن چه چیز دیگری ممکن است به خاک سپرده شد در وجود آنها انتظار نیست برای پیدا کردن مقدار. اما هنگامی که X-ray تصویر به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش Dr. زمینه بازگو وجود دارد “این باور نکردنی, کامل, پرنده جمجمه خیره مستقیما از بلوک در ما است.”

فسیلی ارائه می دهد نادر سرنخ در مورد اینکه چرا پرندگان تحمل سیارک تاثیر آن از بین برود همکار خود دایناسورها. این داستان بقا می تواند روشن, مدرن, درس برای انعطاف پذیری در مواجهه با فاجعه جهانی است.

“انعطاف پذیر ترین چیزهایی که در تاریخ جهان بوده است گیاهان و حیوانات و دیگر موجودات زنده که جان سالم به انقراض جمعی به ویژه یکی در پایان کرتاسه می گوید:” استفان Brusatte دیرین شناس در دانشگاه ادینبورگ بود که درگیر با مطالعه. “که سیارک رسید و همه چیز را در یک لحظه. بنابراین اگر شما می خواهید به فکر می کنم در مورد انعطاف پذیری به دنبال فسیل برای دیدن آنچه که جان سالم به در یک محل عالی برای شروع است.”

بخشی مرغ, قسمت, اردک همه دایناسور

Dr. زمینه می گوید: جدید فسیلی شرح داده شده در مقاله منتشر شده روز شنبه در مجله Nature به نظر می رسد مانند آنچه شما می خواهم اگر شما در مقابل یک مرغ جمجمه متصل شده و آن را به پشت یک اردک جمجمه.

به دلیل آن مرغ-مانند چهره محققان با نام مستعار این باستان گونه پرنده “wonderchicken.” آنها نیز به آن نام علمی: Asteriornisپس از یونانی Titan الهه سقوط ستاره Asteria.

این نمونه از آمد کم عمق دریایی سنگ آهک در بلژیک نشان می دهد که Asteriornis بود shorebird. آن بلند و باریک sandpiper مانند پاها اثبات این ایده می گوید دکتر میشه.

در مقایسه با یاد دایناسور معاصران Triceratops و Tyrannosaurus rex, Asteriornis شده خواهد بود فروتن, موجودی, می گوید دکتر میشه. پرنده احتمالا بوده ام بسیار کوچک حتی در میان جوجه ها و اردک امروز زنده است. “اگر شما نگاه wonderchicken بعدی به T. rex 66.7 میلیون سال پیش” او می گوید: “شما نمی ممکن است قادر به حدس می زنم که یکی از آن چیزهایی بود که در واقع ساخته شده است به آخرین.”

حسن نیت ارائه میدهد از فیلیپ Krzeminski/دانشگاه کمبریج

Asteriornis به تصویر کشیده شده در اینجا در یک هنرمند تصویر زندگی در سراسر 66.7 میلیون سال پیش زمانی که mosasaurs (غول دریایی خزندگان) شنا در اقیانوس و Tyrannosaurus rex زندگی بر روی زمین.

دانشمندان در واقع نمی دانیم که آیا wonderchicken گونه خود و یا حتی مستقیم آن اجداد جان سالم به انقراض است. اما فسیلی دارای ویژگی های است که ما می بینیم در پرندگان زنده امروز که دکتر درست می گوید نشان می دهد وسوسه انگیزی سرنخ در مورد آن بالقوه توانایی برای زنده ماندن.

دیرینه شناسان باید برخی از ایده های در مورد آنچه ممکن است را ساخته اند بازمانده پرندگان بنابراین انعطاف پذیر. شاید پرنده منقار فعال آن theropod دایناسورها به حفاری را از طریق گرد و غبار و پوشش همه چیز را برای پیدا کردن دانه به جویدن. یا شاید کسانی که پرندگان می تواند غذا خوردن تمام مواد مرده تخمگذار در اطراف. دکتر و همکارانش نیز پیشنهاد کرده اند که آن را زمین-لانه پرندگان که جان سالم به در برد زیرا جنگل ویران شد.

شاید پس از آن بود مقدار یک صفت, اما ترکیبی از صفات. توانایی برای خوردن طیف گسترده ای از غذاهای حداقل اندازه بدن و نیازهای کالری و آزادی پرواز به احتمال زیاد همه کمک به یک نوع انعطاف پذیری است که آنها را قادر به تغییر با اکوسیستم اطراف آنها را.

“احتمالا تمام کسانی که همه چیز با هم کار کنند برای آنها یک دست خوب از کارت برای بازمانده از انقراض می گوید:” دکتر Brusatte.

ویژه اوایل پرنده

در حالی که Asteriornis‘ شباهت به زندگی پرندگان می تواند نشان می دهد که ویژگی های مشترک ترویج بقا وجود دارد می تواند یک توضیح دیگر می گوید: جولیا کلارک دیرین شناس در دانشگاه تگزاس در آستین بود که درگیر در مطالعه است.

صفات لازم نیست همیشه باقی بماند چرا که آنها مفید, او توضیح می دهد. گاهی اوقات آنها چوب در اطراف به سادگی زیرا آنها مضر نیست به اندازه کافی برای انتخاب طبیعی به علف هرز ،

علاوه بر این دکتر کلارک می گوید هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی نیست فسیلی پرندگان از آن دوران قادر به کلی با هر گونه اعتماد به نفس. دکتر کلارک تحقیقات خود متمرکز گسترده در یکی از مدرن دیگر مانند گونه پرنده شناخته شده از سمت راست قبل از سیارک آمار: Vegavisیک اردک-مانند پرنده کشف شده در قطب جنوب است.

هنوز هم او می گوید: “این جدید های فسیلی از اهمیت کلیدی” دقیقا به این دلیل وجود دارد تا چند فسیل کامل از آن زمان است. و ویژگی های آن که Asteriornis و Vegavis به اشتراک گذاری با زندگی پرندگان را این گونه ارزش مطالعه برای یادگیری در مورد ریشه های مدرن پرندگان.

سوال در مورد اینکه چرا پرندگان و تمساح ها و پستانداران و لاک پشت, که برای ماده – جان سالم به در پایان کرتاسه انقراض خرس می تواند در جهان امروز ما می گوید دکتر کلارک. اما برای درک ارتباط در امروز به سرعت در حال تغییر آب و هوا محققان برای کشف کردن که آیا هر گروهی که جان سالم به در برده بود تا به صورت مجزا دلایل و یا اینکه آیا یک الگوی منسجم.

دکتر Brusatte اشاره می کند که کوچک-سالم پستانداران نیز بازماندگان از انقراض تا شاید کوچک بودن و سازگار بود و به طور گسترده سودمند است.

“جهان پس از سیارک بسیار متفاوت از جهان قبل از سیارک” می گوید: دکتر Brusatte. “و هنگامی که فاجعه بازدید گاهی اوقات بسیار سریع به غالب چیزهایی که می میرند ، و من فکر می کنم که باید یک درس برای ما واقعا….”

آنچه مورد نیاز “است و بیشتر فسیل از این نقطه در زمین تاریخ” دکتر درست می گوید. “آیا این پایان داستان است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو