دو نفر از دوستان Laddu پینتو و نانا Joppy استفاده می شود به کار با پیشرو, سرگرمی, واحد کسب و کار. آمده مارس’2020, شرایط تبدیل یک شبه و این شرکت تا به حال برای دیدن خاموش شدن است. با توجه به COVID 19 بسیاری از سازمانها را به ظروف سرباز یا مسافر مالی. هیچ مشتریان هیچ پیاده روی بدون درآمد و از این رو هیچ حقوق و دستمزد. هر دو این دوستان شغل خود را از دست.

نانا Joppy نمی تواند حفظ شوک بود و تحت تنش های فوق العاده ای. او نگران بود در مورد EMI و همچنین تمام هزینه های معمول. پس از همه, او تا به حال یک زندگی بالا و استاندارد استفاده می شود به ساکن با افرادی که از اصطلاح uppish جامعه است. به تازگی او مرخص شده از بیمارستان. او در حال حاضر دوره نقاهت بعد از یک حمله قلبی!

از سوی دیگر Laddu پینتو مدیریت وضعیت بسیار خوبی است. او بررسی خود را حرفه ای شبکه و متوجه شد که یک شرکت که کار می کرد به عنوان یک دولت قرارداد مجری شد به دنبال کسی نگهدارنده-پایه. نقش کار بود و نه به عنوان معتبر به عنوان Laddu آخرین موقعیت. اما Laddu برای آن رفت. در نهایت او چند “پاره وقت تکالیف’ از متنوع کار طبیعت است. Laddu شده است قادر به حفظ در میان بحران است.

دوستان تنها راه برای زنده ماندن تا زمانی که چنین black swan حوادث فوران در اکوسیستم است قوی برای ساخت حرفه ای و ایمنی. من piqued است که افرادی که از دست دادن شغل خود را از دست دادن اعتماد به نفس به عنوان به خوبی و تسلیم شدن به بدبختی. ماه گذشته یک مدیر منابع انسانی, به نام من. او با گریه گفت: “من از کار اخراج شده است. در حالیکه در دو دهه من انجام داده اند چیزی جز برنامه ریزی نیروی انسانی. در حال حاضر من رو به موسیقی است. هیچ سازمان دیگر به من نیاز دارد. من یک خانواده برای تغذیه. زندگی غم انگیز است. این پایان شادی برای من است.” آن زمان من در جلسات طولانی را به این فرد از افسردگی است. (او در حال حاضر در حال توسعه یک تازه مدل کسب و کار برای خود است. او را از غم و اندوه سندرم!)

این روزها به دلیل همه گیر شده است وجود دارد یک تجدید آگاهی در اطراف ساختمان بهداشت ایمنی. آن است که به خوبی تثبیت این واقعیت است که coronavirus است که قادر به تاثیر بالا ایمنی بدن افراد است. در مقابل تنها این انسان است که کم توانایی ایستادن عفونت ها آسیب پذیر هستند به تحت تاثیر قرار گرفتن تاج. جای تعجب نیست Laddu جان سالم به از دست دادن شغل تروما چرا که او تا به حال توسعه یافته ‘حرفه ای و ایمنی’.

آن است که باید به آماده برای چالش های پیش بینی نشده در زندگی حرفه ای. چنین آمادگی را می توان با توسعه ایمنی به سمت غیر منتظره و ویرانگر احتمالاتی. سوال این است که چگونه برای ساخت این “حرفه ای و ایمنی’? در اینجا شش ایده های اساسی است که اطمینان حاصل شود که یک فرد باقی می ماند حرفه ای امن و حتی در یک مرحله از اختلال و یا قطع.

1. شجاع: شجاعت یک نگرش – تنها کسانی که آماده هستند تا در صورت شکست با یک لبخند می تواند شجاع است. راه ما لذت بردن از پیروزی ما باید یاد بگیریم به قبول شکست با غرور و افتخار. شجاعت نیز باعث می شود راه برای انعطاف پذیری در کار بود. سریع تر تصویب به تغییر شادتر از او باقی مانده است!

2. همواره upskill – ‘پادشاه یک و جک از هیچ” است نه یک ایده عالی در امروز حرفه ای بوم. آن است که همیشه عاقلانه به منظور توسعه مهارت های آینده است. شناسایی چنین مهارت های است که نمی تواند جایگزین اتوماسیون. به دست آوردن آن. عمل و تبدیل به مهارت در اجرا ،

3. انجام & تبدیل شدن به غیر قابل تعویض – وجود دارد هیچ جایگزینی برای عملکرد. حتی زمانی که یک سازمان ورشکسته می رود, بهترین, انجام, مردم باقی می ماند تا آخرین نفس. همیشه متمرکز و دیوانه به شناسایی توسط مدیریت به عنوان یک بازیگر.

4. برقراری ارتباط و در تقاضا – در حال قادر به ارائه هر سازمان نیاز ضروری است. اما آن را نیز حیاتی قادر به برقراری ارتباط دستاوردهای خود را. یکی دیگر از مزیت بودن مشتاق ارتباط برقرار است که آن را کمک می کند تا در پرورش و شاد و هدفمند روابط است.

5. خوبی شبکه – در این عصر دیجیتال, رشد, اینترنت, برنامه های کاربردی مبتنی بر مهمترين منبع اجتماعی و شبکه های حرفه ای. آن را ارزشمند سرمایه گذاری یک برنامه منظم در ساختمان این شبکه (دفعات بازدید: ارزش خالص!)

6. صرفه & مینیمالیسم – افرادی که متحمل هزینه های غیر قابل توجیه به تجربه ناراحت کننده بازگشت هدیه. همیشه عاقلانه به صرف معقول و محتاط در مورد شیوه زندگی ما. غیر ضروری نشان می دهد آف می تواند منجر به قبر مالی زخم است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو