چرا تمام این وقت و تلاش خود را صرف بازدید بازدید کنندگان از وب سایت خود می کنید تا اجازه دهید آنها را بعد از صفحه اول یا دوم که مشاهده می کنند ترک کنند؟

گرفتن یک بازدید کننده در سایت شما برای خرید به صفحه دیگری ارزان تر از جذب بازدید کننده جدید در آن صفحه ، ارزان تر است.

حدس بزن چی شده؟ این نیز با ارزش تر است اگر بازدید کننده چندین صفحه را بررسی کند ، احتمالاً آنها مانند شما هستند. هر پست یا صفحه ای که آنها می خوانند باعث افزایش شناخت و اعتماد به نفس برند می شود که منجر به تبدیل خط پایین می شود.

اگر من به شما بگویم که می توانید تعداد صفحات مشاهده شده توسط یک بازدید کننده را دو برابر ، سه برابر کنید … یا حتی چهار برابر کنید ، آیا شما علاقه مند نیستید؟

با فرض اینکه شما یک بار وقت برای بهینه سازی تجربه کاربری خود (UX) نکشیدید ، می توانید نتایج کمی دیوانه وار را از کمی کار مشاهده کنید.

در این پست 5 روش موثر برای بهبود UX به شما نشان داده می شود که منجر به افزایش فوری بازدید صفحه می شود.

تجربه کاربر هنری نیست ، بلکه علمی است
چیزی که مانع از بهینه سازی UX صاحبان وب سایت می شود این است که به نظر می رسد یک چیز پیچیده است.

این چیزی است که شما فکر می کنید فقط توسعه دهندگان آن را درک می کنند.

اما در واقعیت ، این بسیار ساده است و نیازی به دانش تخصصی ندارد. مطمئناً کسب تجربه به شما کمک می کند نتایج را در آینده سریعتر ببینید ، اما هر کسی می تواند UX بازدید کنندگان خود را بهبود ببخشد.

اول از همه ، تجربه کاربر دقیقاً چیست؟

این یک اصطلاح گسترده است ، که می تواند منجر به سردرگمی شود. تجربه کاربر شامل تمام قسمت های تأثیر محتوای وب سایت شما در بازدید شخص است. این بهترین نتیجه در لانه زنبوری مورویل است:

image16
7 کلید مجزا برای یک تجربه کاربری خوب وجود دارد:

مفید – محتوای شما باید کاری را انجام دهد.
قابل استفاده – محتوا باید عملی باشد و ابزارها باید طبق برنامه ریزی کار کنند.
مطلوب – کاربران باید واقعاً آنچه را ارائه می دهند بخواهند.
قابل یافتن – نه تنها باید محتوای اصلی شما یافت شود بلکه محتوای دیگر شما نیز به راحتی قابل جستجو باشد (پیمایش خوب).
در دسترس – اگر بازدید کنندگان نمی توانند به محتوای شما دسترسی پیدا کنند (پنجره های بازشو ، پوشش ، بارگیری ضعیف و غیره) ، آنها تجربه خوبی نخواهند داشت.
قابل اعتماد – کاربر تنها می تواند تجربه ای فوق العاده داشته باشد در صورتی که به آنچه می خواند و استفاده می کند اعتماد کند.
ارزشمند – وب سایت شما باید کاری را انجام دهد که مردم از آن ارزش ببخشند (اساساً افزودنی مفید).
5 روش بهبود UX من قصد دارم به شما نشان دهم که در یکی از این 7 دسته قرار می گیرید.

نکته مهم نهایی که باید بدانید این است که تجربه کاربر برای هر فرد منحصر به فرد است.

گاهی اوقات ، دو سایت می توانند یکسان تغییر کنند و UX در یک سایت بهبود می یابد اما از طرف دیگر بدتر می شود. بستگی به بازدید کنندگان شما دارد.

معنی شما این است که حتی اگر با چیزی که من در این پست به شما نشان می دهم موافق باشید ، آن را در وب سایت خود امتحان کنید تا ببینید آیا واقعاً یک تغییر مثبت است.

UX یک نظر نیست. باید از داده های کاربران واقعی پشتیبانی شود.

  1. پیوندها فقط برای SEO نیستند بلکه برای کاربران هستند
    غالباً ، صاحبان سایت بر اساس اینكه آنها فکر می كنند موتورهای جستجو چگونه واکنش نشان می دهند ، در ایجاد تغییر و تصمیم گیری در مورد بازاریابی اشتباه می كنند.

من در گذشته در این مورد مقصر بوده ام. تقریباً همه دارند.

وقتی پیوندی را در یک مقاله قرار می دهید ، این فقط نباید به این دلیل باشد که می خوانید که گوگل به محتوایی که به سایت های معتبر پیوند می یابد ، پاداش می دهد. در عوض ، باید به این دلیل باشد که برای بازدید کننده شما ارزش افزوده می کند.

آیا دیدید که چقدر در پست های من در Quick Sprout و NeilPatel.com پیوند می دهم؟

البته بستگی به موضوع دارد ، اما به طور معمول من حداقل 20 پیوند در هر پست دارم. این حداقل تا یک پیوند در هر 200 کلمه کار می کند ، اما اغلب بیشتر.

چرا پیوندها برای UX خوب هستند؟

پیوندها می توانند به سؤالات پاسخ دهند: اگر این یک سؤال واقعاً متداول است ، ممکن است پاراگرافی بر روی آن بنویسید. اما اگر فکر می کنید فقط اقلیت خوانندگان خود می توانند از آن سؤال کنند ، می توانید یک لینک فقط برای آنها درج کنید.
پیوندها به طور منطقی خوانندگان را به مرحله بعدی سوق می دهند: وقتی چیزی می نویسید ، باید دامنه ای را انتخاب کنید (آنچه می خواهید پوشش دهید). حتی اگر یک مبحث مرتبط وجود دارد که واقعاً جالب است ، ممکن است فضای لازم برای پوشش آن را نداشته باشید. در عوض ، یک پیوند می تواند خواننده را به مقاله دیگری متصل کند و به آنها فرصتی برای ادامه کاوش در موضوع می دهد.
پیوندها اعتماد ایجاد می کنند: آن 7 عامل UX را به خاطر دارید؟ اعتبار یکی از آنها بود. پیوندها به منابع و منابع در یک پست داده محور باعث می شود خوانندگان نسبت به اطلاعات ارائه شده اطمینان بیشتری داشته باشند.
اگر پیوندهای صحیح را درج کنید ، می توانید به کاربران اجازه دهید تجربه خود را سفارشی کنند ، که همیشه یک چیز مثبت است.

یک چیز دیگر وجود دارد که ما باید در مورد آن صحبت کنیم …

اگر پیوندهای داخلی یا پیوندهای خارجی را درج کنید: این کار را تا حد ممکن ساده می کنم. همیشه به ارزشمندترین منبع برای بازدید کنندگان خود پیوند دهید ، خواه در سایت شما باشد یا شخص دیگری باشد.

توجه داشته باشید که مقالات دیگر در سایت شما معمولاً بیشترین ارزش را دارند اگر از اهمیت بالایی برخوردار باشند زیرا خواننده از قبل با کار شما آشنایی دارد و خواندن مقاله فعلی را به اندازه کافی دوست دارد.

پیوندهای داخلی از افزایش تعداد صفحاتی که یک بازدید کننده در سایت شما مشاهده می کند ، فواید بارز دارد. یک سایت جدید محتوای بسیار ارزشمندی برای پیوند دادن به آن نخواهد داشت ، اما سایتی که سالهاست محتوا را خلق می کند (مثلاً Quick Sprout) دارای تعداد مطالب مرتبط می باشد که می توانند در هر پست با آنها ارتباط برقرار کنند.

پیوندهای خارجی ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، ممکن است به شما کمک کند اعتماد بیشتری به موتورهای جستجو نشان دهید. این یک مزیت بالقوه کوچک است

فایده واقعی این است که اگر به یک منبع عالی پیوند دهید ، بازدید کننده شما آن را با شما ارتباط می دهد (شما فقط آنها را به نفع خود انجام داده اید). این منجر به اعتماد بیشتر و خوانندگان وفادارتر می شود. به همین دلیل ممکن است بهترین استراتژی برای پیوند به اولین منبعی باشد که در Google پیدا می کنید. کمی عمیق تر حفر کنید تا چیزی با ارزش پیدا کنید.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که هر پیوند جداگانه خیلی بار کلیک نمی شود (معمولاً 1-10٪). اما همه این پیوندها اضافه می شوند. اگر 10 پیوند داخلی اضافی به یک پست اضافه کردید ، احتمالاً بین بازدید کنندگان 10-20٪ صفحه به طور متوسط ​​از یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد.

این یک تفاوت بزرگ است تصور کنید که فقط از یک تغییر ساده ، از 10،000 صفحه بازدید منظم در هر ماه به 11،000 یا 12،000 بروید.

  1. برخی از بازدید کنندگان شما لاک پشت هستند
    پست های فوق العاده طولانی من (5000 کلمه یا بیشتر) به طور معمول دارای یک تن عکس هستند.

من به دلایل مختلف تصاویر را شامل می شوم ، اما عمدتاً برای شکسته شدن مطالب برای خواندن بیشتر آن استفاده می کنم.

من فقط قادر به انجام این کار هستم زیرا بیشتر بازدید کنندگان وبلاگ من از دسک تاپ / لپ تاپ استفاده می کنند. در مورد آن فکر کنید: چه کسی وقت دارد 5،000 کلمه را در صفحه تلفن بخواند؟

دلیل ذکر این امر این است که مرور موبایل و دسک تاپ نه تنها در اندازه صفحه نمایش بلکه در سرعت متفاوت است.

بیشتر افرادی که از رایانه استفاده می کنند می توانند چند صد کیلوبایت یا حتی چند مگابایت را در کمتر از ثانیه بارگیری کنند.

در مورد تلفن های همراه هم نمی توان همین حرف را زد یک بررسی نشان داد که سرعت اتصال به موبایل از 0.6 Mbps تا 9.5 Mbps است. واضح است که برخی از کاربران تلفن همراه قادر به بارگیری سریع سایت شما هستند ، اما بسیاری از آنها نمی توانند.

اکثر کاربران تلفن قبول دارند که مرور اینترنت آنها کمی کندتر از حالت عادی خواهد بود ، اما به همان اندازه که فکر می کنید نیست.

47٪ از مصرف کنندگان گزارش كردند كه انتظار می رود یک صفحه وب در مدت زمان كمتر از 2 ثانیه بارگیری شود. اما این کاربران دسک تاپ هستند.

کاربران تلفن انتظار دارند که صفحات زیر 4 ثانیه بارگیری شود ، بنابراین کمی حرکت بیشتر وجود دارد. اما میانگین سایت در 9 ثانیه از طریق تلفن همراه بارگیری می شود ، که حتی به اندازه کافی خوب نیست.

دلیل واقعی این مشکل این است که یک صفحه بارگیری کند فقط آزار دهنده نیست بلکه بازدید کنندگان را از محتوای شما دور می کند. اگر بارگیری بیش از 3 ثانیه طول بکشد (روی دسک تاپ) 40 درصد بازدید کنندگان سایت شما را ترک می کنند. می توانید آن را برای 6 ثانیه برای کاربران تلفن همراه استخراج کنید ، که هنوز هم پایین تر از سرعت متوسط ​​یک سایت همراه نیست.

مشکل تست سرعت صفحه: بسیاری از دارندگان وب سایت قبلاً وب سایت های خود را برای سرعت صفحه آزمایش کرده اند و مشکلی پیدا نکرده اند. متأسفانه ، یک نقص با تستر سرعت متوسط ​​صفحه وجود دارد.

به طور پیش فرض ، تقریباً همه تست های سرعت بارگذاری صفحه محبوب (مانند GTmetrix ، Pingdom) از یک اتصال غیرقانونی استفاده می کنند. آنچه این کار را انجام می دهد این است که سرعت اتصال از معادله خارج می شود و فقط از نظر فنی به نظر می رسد.

اکنون ، این مهم است اینگونه می بینید که آیا شما هرگونه مشکل عمده سرعت دارید. مشکل این است که زمان بارگیری صفحه با چنین آزمایشاتی فقط بخشی از کاربران شما را نشان می دهد (حتی اگر این یک بخش نسبتاً بزرگ باشد).

این را در نظر بگیرید: من Quick Sprout را روی GTmetrix با تنظیمات پیش فرض استاندارد آزمایش کردم. با رنگهای پرنده گذشت و زمان بارگذاری 1.5 ثانیه داشت – خوب.

image12
آنچه شما همچنین می توانید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری رایگان و سپس تغییر سرعت اتصال به 3G است ، این همان چیزی است که بخش بزرگی از کاربران تلفن همراه هنوز در آن گیر کرده اند (57٪ از کاربران).

image03
وقتی مجدداً Sprout را از طریق تست اجرا کردم ، سرعت بارگذاری بسیار متفاوتی را کسب می کنم: 3.3 ثانیه.

تصویر 18
در این حالت ، زمان بارگذاری صفحه من بیش از دو برابر شده است ، و این در یک صفحه بسیار ساده است.

اگر این آزمایش را برای سایر صفحات اجرا کنید ، اغلب بارهای بیش از دو برابر را مشاهده خواهید کرد. این بدان معنی است که به سختی ضرب و شتم حد 2 ثانیه اصلی کافی نیست.

من نمی خواهم یک راهنمای کامل برای بهینه سازی سرعت صفحه در اینجا بنویسم ، اما من به کارآمدترین راه ها برای بهینه سازی سایت شما برای کاربران تلفن همراه خواهم پرداخت.

فاکتور شماره 1 – درخواست های HTTP: یکی از معیارهای اصلی که هر تستگر سرعت صفحه به شما نشان می دهد تعداد درخواست های HTTP انجام شده است.

درخواست HTTP برای بدست آوردن اطلاعات برای هر اسکریپت ، تصویر ، پرونده CSS و غیره در HTML ساخته شده است. هر درخواست زمان لازم برای پردازش دارد. حدود 78٪ از زمان صرف درخواست صفحات HTTP هنگام بارگذاری صفحه می شود.

با کاهش تعداد درخواست های HTTP که باید یک مرورگر انجام دهد ، می توانید سایت های خود را سرعت بخشید.

چگونه این کار را می کنید؟

ساده ترین راه ها ادغام پرونده ها و تصاویر CSS تا حد امکان است. معمول نیست که یک موضوع وردپرس با بهینه سازی ضعیف ، سه یا بیشتر پرونده CSS را در همان صفحه درخواست کنید. تمام پرونده های CSS را در یک پرونده واحد کپی کنید و هرگونه مراجعه به پرونده های حذف شده را ویرایش کنید.

اکثر سایت ها همچنین با ایجاد sprites CSS می توانند تعداد درخواست ها را کاهش دهند. Sprites فایلهای تصویری هستند که شامل چندین تصویر در داخل آنها هستند. کد CSS به مرورگر می گوید که کدام تصویر در کجا قرار دارد.

برای همه تصویرهایی که در هر صفحه مانند تصاویر ناوبری یا آرم ها فراخوانی می شوند باید اسپرتی ساخته شود.

برای آسانتر کردن این کار ، از ابزاری مانند Spritepad استفاده کنید. به سادگی تصاویر خود را بر روی بوم ارائه شده بکشید و رها کنید. CSS با جزئیات موقعیت مکانی به صورت خودکار ایجاد می شود.

وقتی همه تصاویر معمول خود را اضافه کردید ، می توانید Sprite CSS خود را (در بالا) بارگیری کنید و سپس به جای چندین تصویر مجزا ، در صفحات خود تماس بگیرید.

موارد فوق دو راه سریع برای خلاص شدن از چندین درخواست HTTP در اکثر وب سایت ها بود ، اما تعداد بیشتری از آن وجود دارد. برای راهنمایی بیشتر یک راهنمای کاملتر راهنمایی است.

فاکتور شماره 2 – اندازه صفحه: متریک اصلی دیگر که با ابزار سرعت سنجیده می شود اندازه صفحه در بایت است. در حالت ایده آل ، صفحه شما نباید بیش از چند صد کیلوبایت باشد (گاهی اوقات اجتناب از آن اجتناب ناپذیر است).

اگر مشکل سرعت صفحه بزرگ دارید ، ممکن است مجبور شوید تعداد تصاویر مورد استفاده را کاهش دهید ، اما چند کار وجود دارد که می توانید قبل از آن انجام دهید.

ابتدا تصاویر خود را فشرده سازی کنید. اکثر پرونده های تصویری دارای ابرداده های بی فایده ای هستند که فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند. برای کاهش حجم پرونده از ابزاری مانند Optimizilla یا افزونه وردپرس مانند WP Smush استفاده کنید.

دوم ، از فشرده سازی HTTP برای فشرده سازی اندازه پرونده ها هنگام انتقال استفاده کنید. متداول ترین شکل فشرده سازی HTTP GZIP است. برای استفاده از فشرده سازی GZIP در وردپرس ، گزینه GZIP را در افزونه W3 Total Cache بررسی کنید.

image11
در آخر اینکه سایت خود را تا حد امکان ساده کنید. یک نوار کناری بیش از حد و یا تعداد زیادی از تصاویر را در عنوان خود وارد نکنید. تا حد امکان به متن ساده و HTML بچسبید.

فاکتور شماره 3 – میزبانی و تحویل: حتی اگر همه موارد فنی را به درستی انجام دهید ، اگر میزبانی و تحویل شما بمکد ، بازدید کنندگان نمی توانند صفحات شما را سریع بارگذاری کنند.

قسمت میزبانی بسیار ساده است. اگر ماهانه 5 دلار برای یک برنامه مشترک پرداخت می کنید ، سایت شما هرگز خیلی سریع نخواهد بود. مگر اینکه تازه کار را شروع کنید ، سرور جدی میزبانی را اختصاص دهید که به سایت شما اختصاص یافته باشد.

ثانیا ، من همچنین از فایل های تحویل محتوا (CDN) برای پرونده های استاتیک مانند تصاویر استفاده می کنم. این هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت ، اما وب سایت شما سریعتر رشد می کند ، و بازدید کنندگان بهتر تبدیل می شوند ، که ارزش آن را دارد. در اینجا راهنمای انتخاب CDN خوب است.

Bonus Tip – با شماره گیری ارتباط از این طریق کاربران خود را در رضایت بیشتر قرار دهید: هنگامی که ساکنان یک ساختمان شکایت داشتند که زمان انتظار برای آسانسور بیش از حد طولانی است ، به جای سرعت در آسانسورها ، صاحبان ساختمان چیزی را به ساکنان بخشیدند که بتواند وقت خود را اشغال کند. در حالی که انتظار مدیر ساختمان آینه هایی را نصب کرد تا ساکنان بتوانند در حین انتظار به خود نگاه کنند و شکایات متوقف شد.

اگرچه این یک قیاس کامل نیست ، انتظار برای بارگذاری یک صفحه می تواند به اندازه انتظار برای رسیدن یک آسانسور ناامیدکننده و کسل کننده باشد. بازدید کنندگان متوجه می شوند که وقت خود را برای محتوا فدا می کنند. هرچه بیشتر از مطالب شما لذت ببرند ، انتظار انتظار را کمتر می کنند. من گمان می کنم که بخش بزرگی از خوانندگان من مانند شما بیش از 2 ثانیه منتظر بمانند تا یک پست جدید در وبلاگ بارگذاری شود.

اگر کاربران نتوانند آنچه را که می خواهند در یک وب سایت پیدا کنند ، زمان بارگیری را کندتر از آنچه در واقع ممکن است در نظر بگیرند. در مقابل ، اگر کاربران سریع و آسان آنچه را که می خواهند در یک وب سایت پیدا کنند ، زمان بارگیری را سریع تر از آنچه در واقع ممکن است درک کنند. من این تست ها را بطور مداوم در طول آزمایش قابلیت استفاده بیش از 10 سال مشاهده کرده ام. “- شری ثروو

این برای سایت شما چه معنی دارد؟

این بدان معناست که شامل یک لیست از مطالب برای کمک به بازدید کنندگان شما در یافتن پاسخ های مورد نظر خود ، نوشتن توضیحات متا بسیار مرتبط و برجسته کردن قسمت های مهم پست شما می تواند خوانندگان خود را احساس کند که ارزش وقت خود را برای انتظار برای صفحه برای بارگیری

یک خواننده خوشحال خیلی بیشتر از یک خواننده ناامید روی سایر لینک های ارسال شده در سایت شما کلیک می کند.

  1. پیام شما اول می آید ، بنابراین حواس پرتی ها را از بین ببرید
    پیام شما باید جلوی و مرکز باشد ، خواه در یک صفحه فرود یا یک پست وبلاگ باشد.

این همان چیزی است که بازدید کنندگان شما برای خواندن در آنجا هستند. این در طبقه بندی های چندگانه UX قرار می گیرد اما بیشتر قابل دسترسی است.

اگر محتوا را به راحتی در دسترس قرار دهید ، خوانندگان به خواندن ادامه خواهند داد. اگر این کار را دشوار کنید ، بسیاری یا بلافاصله ترک می شوند یا از بازدید صفحه دیگری در سایت شما هیجان زده نمی شوند.

اگرچه سایت ها در طرح های مختلف متفاوت هستند ، اما 3 منبع رایج از حواس پرتی ها وجود دارد که اکثر سایت ها باید از بین بروند.

در اینجا نحوه تعمیر آنها آورده شده است …

تاکتیک شماره 1 – نوار کناری را به حداقل رسانده یا از بین ببرید: نوار کناری یک عنصر مورد غفلت در اکثر وبلاگ ها است. شما باید آنچه را که در نوار کناری قرار داده اید ، فکر زیادی کنید یا حتی اصلاً به یک مورد نیاز دارید.

Medium در حال حاضر یکی از محبوب ترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی است که به دلیل خوانایی بسیار مشهور است. هیچ نوار کناری در پست متوسط ​​وجود ندارد – فقط محتوا:

image05
طرح بدون نوار دارای حواس پرتی صفر است ، بنابراین خواننده فقط روی پست تمرکز دارد.

سایر افرادی که از این طرح استفاده می کنند ، قادر به افزایش نه تنها بازدید صفحه و همچنین نرخ تبدیل آنها به میزان 26-71٪ بودند.

این می تواند یک چیز خوب باشد ، اما گاهی اوقات می خواهید هر بار که بازدید می کنید به خوانندگان خود عناصر خاصی از سایت خود را نشان دهید حتی اگر ممکن است کمی آنها را منحرف کند.

اگر همچنان از نوار کناری استفاده می کنید ، تنها مهمترین اطلاعات موجود در آن را شامل شوید:

انتخاب کردن
زیستی
پیوند به پستهای برتر
پیوند به محصولات / خدمات
این کاری است که من در وبلاگهایم انجام می دهم:

image09
توجه کنید ، من هیچ چیزی در ستون کناری خود چشمک نمی زنم. خوانندگان می دانند که آنجا وجود دارد ، اما اگر علاقه ای به اطلاعات نوار کناری ندارند ، می توانند روی محتوای پست تمرکز کنند.

تاکتیک شماره 2 – در مورد انداختن عناصر پیمایش فکر کنید: این یک روی حیله و تزویر است. داشتن قسمت هایی از صفحه شما که ثابت هستند و به عنوان پایین حرکت کاربر به پایین حرکت می کند ، می تواند نرخ تبدیل را بهبود بخشد. اما اگر به بالای صفحه بروید ، تأثیر منفی در UX خواهد داشت.

شما باید هر عنصر پیمایی را که اضافه می کنید تست کنید. قبل و بعد از اندازه گیری ها را به مدت زمان در صفحه و صفحات در هر بازدید کننده مقایسه کنید تا ببینید آیا ارزش آن را دارد یا خیر.

من از بعضی از عناصر پیمایش استفاده می کنم ، اما زیاد نیست. ببینید که چگونه منوی بالا با صفحه در NeilPatel.com پائین می رود:

image02
از طرف دیگر ، نوار سلام نازک را در Quick Sprout دارم.

توجه کنید که در هر دو مورد عناصر به شدت حواس پرت نیستند و فقط بخش کوچکی از صفحه را به خود اختصاص می دهند.

اما هنگامی که شروع به اضافه کردن یک هدر پیمایش ، یک پاورقی و دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی یا یک نوار کناری می کنید ، می توانید به سرعت مشغول شوید. صفحه ای مانند این ، بسیاری از خوانندگان را خاموش می کند ، مهم نیست که محتوای آن چقدر عالی باشد:

تاکتیک شماره 3 – تأخیر یا خلاص شدن از پاپ آپ: یکی دیگر از موضوعات حساس – پنجره های بازشو برای بهبود نرخ تبدیل ایمیل انتخابی شما فوق العاده است. اما آنها همچنین کاربران را اذیت می کنند که می تواند به هر بازدید کننده تعداد کمتری از صفحه منجر شود.

من در گذشته سعی کرده ام از پاپ آپ های Quick Sprout استفاده کنم و از نقطه نظر تبدیل نتایج خوبی کسب کرده ام:

image21
اگر می خواهید از پنجره های بازشو استفاده کنید ، تأثیر مضراتی که بر UX شما دارند را محدود کنید.

به دلیل بارگیری صفحه ، آنها را ظاهر نکنید زیرا این یک روش مطمئن برای ترساندن بازدید کنندگان است. در عوض ، حداقل 10 ثانیه صبر کنید — 60 ثانیه ممکن است بهتر باشد.

هرچه مدت بیشتری منتظر بمانید تا ظاهر شود ، آزاردهنده تر می شوند. اگر خواننده ای 30 ثانیه تا دقیقه در حال خواندن است ، از آنها بخواهد یک صندوق ساده را ببندند زیاد نیست.

4- ثبات از خلاقیت مهمتر است
برای اینکه اعتبار داشته باشید ، برند شما باید سازگار باشد.

برای اینکه قابل استفاده باشید ، باید طرح و محتوای شما سازگار باشد.

وقتی یک بازدید کننده حداقل چند بار به سایت شما بازگردد ، آنها باید بدانند که چه انتظاری دارند. اگر آنها می خواهند پست های وبلاگ را پیدا کنند ، باید آسان باشند. اگر آنها می خواهند شما را استخدام کنند ، همین موضوع: برقراری ارتباط با شما باید آسان باشد.

دو عامل اصلی که باید در مورد سازگاری و UX در نظر بگیریم وجود دارد.

عامل شماره 1 – برندسازی و نمادها: مارک شما توسط چیزهای مختلف اما بطور عمده توسط آرم و نمادهای شما تعریف می شود.

وقتی در مورد نمادها صحبت می کنم ، در مورد چیزهایی مانند فهرست همبرگر Google صحبت می کنم:

image06
این نماد منویی را نشان می دهد که تنظیمات آن در میان محصولات Google ، از جمله Chrome و تقریبا همه برنامه های Android وجود دارد. وقتی یک کاربر Google به دنبال تنظیمات است ، آنها به دنبال منوی همبرگر هستند.

محصول شما هرچه باشد ، باید در همه اشکال ارتباطی از همان نمادها و اصطلاحات استفاده کنید: وبلاگ ، صفحات فرود ، ایمیل و در خود محصول.

به مارک تجاری Quick Sprout نگاهی بیندازید. بعد از مدتی شروع به تشخیص آرم و رنگ بندی می کنید:

image15
اگر به صفحه فرود بروید ، دقیقاً همان آرم و طرح رنگی را مشاهده می کنید:

image13
اما تصور کنید اگر از وبلاگ Quick Sprout به یک صفحه فرود رفته اید که دارای آرم و رنگ بندی متفاوت است. احساس می کنید در اینجا اشتباهی رخ داده است و احتمالاً صفحه را ببندید – اعتبار از دست رفته است.

تمام پست های وبلاگ شما و محتوای سایت باید به نظر برسد که به هم تعلق دارند.

سرانجام ، در صورت استفاده از آیکون ها و نمادهای مربوط به عملکرد آنها ، می توانید برای خوانندگان خود حتی واضح تر شوید.

image00
شمایل ممکن است به تنهایی باشد یا در یک تصویر / پیوند درج شود.

به عنوان مثال ، اگر به ابزاری مانند Quick Sprout در نوار کناری پیوند می دهید ، می توانید یک ذره بین را در نظر بگیرید.

یا اگر گزیده های وبلاگ شما می گویند “بیشتر بخوانید” ، مانند بسیاری ، می توانید یک پیکان را درست بعد از آن قرار دهید ، نشان می دهد که چیزهای بیشتری برای آینده وجود دارد.

فاکتور شماره 2 – سبک: سبک شامل یک طرح رنگی است ، اما بیشتر از آن است. همچنین باید به نوع فونت ، اندازه فونت ، چیدمان ، لحن نوشتن و غیره فکر کنید.

کسی که سبک کاملاً خوبی داشته باشد ، برنادت جیوا ، نویسنده نویسندگی است. او پست های خود را به همان روشی که ایمیل های خود را ارسال می کند (پست زیر):

ایمیل ها پیوندهای رنگی یکسانی دارند ، اندازه متن یکسان و همان فونت دارند:

image01
سازگار بودن به خوانندگان شما کمک می کند تا بدانند که چه چیزی را باید انتظار داشته باشند ، و این هم بدون توجه به بستر نرم افزاری ، باعث بهبود UX آنها می شود.

اگر در لیست ایمیل من برای هر یک از وبلاگهای من قرار دارید ، شرط می بندم که متوجه ایمیل های من شده باشید: همه آنها دقیقاً یکسان هستند.

image17
پیوندی با متن لنگر “آخرین (ارسال) سایت” در خط شروع وجود دارد.

پس از آن ، یک لینک مستقل به عنوان با عنوان پست به عنوان متن لنگر وجود دارد.

سرانجام ، من به شما توضیح سریع در مورد پست به علاوه یک تماس دیگر برای اقدام برای خواندن پست می دهم.

بعد از چند ایمیل ، این الگوی را انتخاب کرده و می دانید چه انتظاری دارید. این برای من و شما خوب است. این برای شما خوب است زیرا می دانید در صورت تمایل دقیقاً چه چیزی را باید انتظار داشته باشید و چگونه به محتوا دسترسی پیدا کنید. این برای من خوب است زیرا می دانم که (با من باشید) که می توانید از هر یک از این پیوندها به پست جدید برسید.

چه اتفاقی می افتد اگر در بعضی از ایمیل ها فقط لینک اول و در برخی دیگر فقط آخرین لینک وجود داشته باشم؟ نمی دانید چه انتظاری دارید مطمئناً ، بخش بزرگی از خوانندگان همچنان پیوند را پیدا می كنند ، اما سایرین مستقیماً توسط قسمت اول در بالا می چرخند یا بخش آخر را در پایین مشاهده نمی كنند.

5- عناصر مهم را BIG کنید
نه ، من فقط در مورد عظمت انتخاب کردن صحبت نمی کنم. وقتی می گویم “BIG” ، من در مورد دیدنی صحبت می کنم.

برای اینکه محتوا تا حد امکان قابل استفاده باشد ، خوانندگان باید بتوانند مهمترین قسمت ها را به راحتی شناسایی کنند.

منظور من این است: به هر سایتی با UX عالی نگاه کنید ، و همیشه در هر صفحه یک کانون وجود دارد:

تصویر22
در این حالت ، آن یک جعبه انتخاب ایمیل است. اگرچه گزینه های بزرگ تصویر و منو وجود دارد ، از رنگ و اندازه برای برجسته کردن کادر انتخاب استفاده شده است.

در اینجا مثال دیگری است:

image07
Unbounce دکمه های ثبت نام خود را بسیار قابل مشاهده کرد.

هر دوی این مثالها قدرت تضاد را نشان می دهند.

اگر می خواهید چیزی از بقیه صفحه وب خود متمایز شود ، به رنگی متفاوت به آن بدهید – این توجه را به شما جلب می کند.

اما دیدنی تر کردن امور برای سایر اهداف مهم است ، نه فقط ثبت نام از طریق ایمیل یا ایجاد حساب.

پیوندهای درون محتوای خود را در نظر بگیرید. دیدن اینها باید واقعاً آسان باشد و کلیک آسان (استفاده).

برخی از سایت ها پیوندهای خود را به رنگ خاکستری پنهان می کنند یا آنها را زیر نظر نمی گیرند ، فکر می کنند که خوانندگان روی لینک ها کلیک می کنند و هرگز برنخواهند گشت. من و شما هر دو می دانیم که اگر محتوای شما عالی باشد خوانندگان شما همیشه بر می گردند. به علاوه ، مزایای دیگری که در بخش اول این مقاله مورد بحث قرار گرفته است ، وجود دارد.

به عنوان مثال ، در NeilPatel.com ، پیوندها به عنوان یک متن نارنجی روشن و بسیار دیدنی نمایش داده می شوند. علاوه بر این ، من از اندازه متن نسبتاً بزرگی استفاده می کنم. حتی در دستگاه های تلفن همراه ، پیوندها به راحتی قابل مشاهده و قابل کلیک هستند:

image20
با توجه به اینکه بسیاری از این پیوندها منجر به صفحات دیگر در سایت می شوند ، خوب است وقتی بازدید کنندگان به آنها علاقه مند هستند ، پس چرا نمی خواهید آنها را برجسته کنید؟

پیوندهای نارنجی من نمونه دیگری از استفاده از کنتراست است ، فقط برای یک هدف دیگر.

همچنین می توانید با تأکید بر آنها ، عناصر را متمایز کنید. این کار با جداسازی آنها از سایر عناصر (اضافه کردن فضای سفید بیشتر) ، استفاده از یک فونت منحصر به فرد یا استفاده از جلوه های جسورانه یا حرکتی انجام می شود.

به عنوان مثال ، برایان دین در Backlinko از یک جعبه زرد مخصوص برای برجسته سازی ارتقاء محتوای خود استفاده می کند. به علاوه ، او اولین کلمات را جسورانه می کند تا آنها را برجسته کند:

image08
قادر به شناسایی سریع آنچه که یک کاربر به دنبال آن است ، یک بخش اساسی از قابلیت استفاده است. من توصیه می کنم سعی کنید بازدید کنندگان جدیدی را به سایت خود وارد کنید و حرکت ماوس آنها را با نرم افزارهایی مانند Crazy Egg ردیابی کنید.

با نگاهی به این که بیشتر توجه خوانندگان شما به کجا می رود ، می توانید مشاهده کنید که طبیعتاً هنگام مراجعه به یک صفحه چه چیزی از آنها متمایز است. سپس ، می توانید عناصر خود را تنظیم کرده و تفاوت را آزمایش کنید تا به نتیجه مطلوب برسید ، به عنوان مثال ، بازدید کنندگان خود را به سمت انتخاب ، پیوند یا محتوای خاص هدایت کنید.

نتیجه
در تمام مدت زمانی که در ساخت و ساز در ترافیک صرف می کنید ، به خودتان مدیون هستید که زمان بیشتری را صرف بهینه سازی تجربه کاربر کنید.

اگر حداقل چند روش در این پست را پیاده سازی کنید ، باید بتوانید بازدیدهای صفحه خود را با یک تکه بزرگ بالا ببرید.

اگر در حال حاضر 10،000 بازدید گوگل صفحه ماهانه دارید ، فکر می کنید چه آسان تر است: 3،000 بازدیدکننده اضافی یا تعداد صفحاتی که یک کاربر متوسط به طور متوسط 30٪ از آنها بازدید می کند ، افزایش یابد؟

در بیشتر موارد ، گزینه دوم راه آسان تر است.

به خاطر داشته باشید که بهینه سازی UX یک فرایند یک شبه نیست. به یاد داشته باشید که باید تغییراتی را که ایجاد کرده اید تقسیم کنید و تا زمان تکرار کردن به بازدید کننده خود دقیقاً آنچه را که می خواهید انجام دهید ، آزمایش را تقسیم نکنید.

من شما را به چالش می کشم که با رشد نام تجاری شما به طور مداوم به فکر ، آزمایش و تکامل UX وب سایت خود بپردازید.

اگر سؤالی دارید یا می توانید نتایج حاصل از آزمایش UX را به اشتراک بگذارید ، لطفاً نظر خود را در زیر بگذارید.