4 مفید برنامه های تلفن همراه است که کمک خواهد کرد که بیماران مبتلا به سرطان

[ad_1]

خود را فراموش کرده اید ناهار تاریخ ؟ هیچ نگرانی! این نیست که “مضر” را به عنوان فراموش کردن دارو و یا انتصاب دکتر! بله در حالی که شما یا کسی که شما را دوست دارم این است که رفتن را از طریق فرایند درمان سرطان تبدیل شدن به یک کمی unorganised است بسیار غیر طبیعی به عنوان شما را از طریق انواع مختلف تنش. به لطف آخرین پیشرفت در زمینه فن آوری تلفن همراه همراه با فداکاری و از خود گذشتگی از توسعه دهندگان نرم افزار در سراسر جهان است که مراکز بهداشتی و درمانی در حال بهبود است. در اینجا یک لیست از چند مفید برنامه های تلفن همراه برای بیماران که در حال رفتن را از طریق درمان سرطان است.

#1 شیمی مغز

خوب, اول, این بسیار مفید نرم افزار در دسترس است به صورت رایگان. در حال حاضر چگونه آن را کمک کند ؟ خوب بسیاری از مردم که در حال رفتن را از طریق مرحله شیمی درمانی رنج می برند می تواند از یک مه آلود ذهن می تواند تبدیل به یک کمی فراموشکار! این متفکر برنامه می آید در دستی را لازم یادداشت از آنچه پزشک شما نشان می دهد و تجویز. این کمک می کند تا به سازماندهی تمام یادداشت ها و گزارش های پزشکی است که لازم است برای آینده خود انتصاب دکتر. علاوه بر این, آن را برآورده سازد با دادن دقیق, توجه داشته باشید, بیماری, عوارض, عوارض جانبی, شما ممکن است در سراسر آمده در طول فرایند درمان است.

#2 CareZone

خود را در درمان سرطان و روند نرم و صاف با استفاده از این برنامه بسیار مفید. به خاطر سپردن تمام دارو برنامه ها و جزئیات ممکن است تبدیل به یک کمی سخت بیمار است. آن را ساده تر CareZone ارائه می دهد برخی از ویژگی های سرد مانند گرفتن یک عکس از دارو و به صورت خودکار ذخیره سازی نام همراه با دوز جزئیات بیشتر در برنامه. آن را ارائه می دهد ویژگی های حفظ یک مجله, تقویم, برنامه یادآوری است که کمک خواهد کرد که بیمار و تیم پزشکی کمک به بیمار است.

#3 جیب مراقبت از سرطان راهنمای

ائتلاف ملی برای سرطان شفعه آمد تا با این برنامه شگفت انگیز به ارائه بیماران مبتلا به سرطان دیجیتال راهنمای جیب. با کمک آن کاربران می توانید توجه داشته باشید از دکتر پاسخ, یادداشت برداری از برنامه قرار ملاقات. بیشتر جالب توجه است کاربران می توانید یک لیست مفصل از اصطلاحات پزشکی که بسیار مفید مربوط به فرآیند درمان.

#4 من پزشکی

این برنامه درست مانند یک مینی-پایگاه داده ذخیره سازی تمام اطلاعات پزشکی بیمار است. با شروع از آلرژی به جزئیات دارو و دوز, آزمایشگاه, گزارش, پرونده, پزشک و تیم پزشکی این شماره تماس – کاربر می تواند صرفه جویی در همه چیز در آن است. جالب ترین واقعیت در مورد این نرم افزار کاربران می توانند ذخیره اطلاعات پزشکی بیش از یک فرد با استفاده از این برنامه پزشکی. از این رو این برنامه این است که فقط مناسب برای خانواده ها و زوج است.

برخی از دیگر برنامه های مفید برای بیماران مبتلا به سرطان در حال CaringBridge, iHealth ورود سرطان از نظر نرم افزار و غیره. خوب این برنامه ها قطعا نمی تواند درمان سرطان, اما می توانید تهیه بیماران و عزیزان خود را به سازماندهی زندگی خود را با ارائه برخی از ویژگی های قابل توجه.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>